Gönderen Konu: [Kampanya] Özlem Tekin'le Buluşalım!  (Okunma sayısı 23706 defa)

[Kampanya] Özlem Tekin'le Buluşalım!
« : 29 Mayıs 2006 - 06:38:33 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
Merhaba Arkadaşlar;  :çiçek:

Gördüğünüz üzere 6 yıl önce başladığımız bu yolculuk baya büyüdü. Şu an rakamlara bakarsak:

6,232 Kayıtlı Üye   :alkıs:

1,780,196 Sayfa Gösterimi (Son 1 yıl sadece)

Günlük 1000 küsür tekil hit 20,000 çoğul hit

97 Farklı Ülkeden Hit (Mongolia'dan bile var. :ıslık: En fazla, Türkiye, United States, Germany, Malta ve Korea, North)

Forumlarımız neredeyse Türkiye'nin en aktif fan forumlardan birisi. İnsanlar ziyaretçi bulamazken biz artık mevcut ziyaretçilere ne yapsakta daha az katılım yapsalar diye uğraşıyoruz.  :D

Elimizden geldiğince müzikle alakalı her platformda Özlem Tekin'i desteklemeye ve onun ismini duyurmaya çalışıyor, ona yapılan haksız eleştirilere cevap veriyoruz.

Şimdi bunları neden yazdık. Çünkü biz Özlem Tekin'i çok seviyoruz.  :hug: Onunda bizi çok sevdiğini biliyoruz.  :aşk:  Ve bu sevgimizi onun karşısında da haykırmak istiyoruz.  :love:

Yani özetle Özlem Tekin'le buluşmak istiyoruz  :sorry:

Bu tek taraflı bir çağrı sizde bu başlığa yorumlarınızı yazın. Yalnız Özlem bu forumu okumuyor, buluşmaz gibi gereksiz yorumlar istemiyoruz. Lütfen sadece bizim gibi bu olayın hayalini kurabilenler cevap yazsın. Ben bu işe başladığımda bu sitenin bugünlere gelebileceğini hayal bile edemiyordum. Şu anda bir hayalim var. Özlem Tekin'in yanında üyelerle resim çektirmek. Belki oda gerçekleşir.

Bu mesajı her fırsatta Özlem'e her şekilde iletmeye çalışalım. Biz Özlemle görüşmek istiyoruz. Kapatalım bir mekan. Bize sadece yarım saatini ayrısın. Sizde destek verin bu başlık büyüdükçe daha kolaylaşır bu olay...

cyberjack

Özlem Tekin

[Kampanya] Özlem Tekin'le Buluşalım!
« : 29 Mayıs 2006 - 06:38:33 »

Ynt: [Kampanya] Özlem Tekin'le Buluşalım!
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2006 - 07:43:34 »

Çevrimdışı oliptus

• Üye
  • **
evet evet evet ne yazsam ama kesinlikle özlem tekin bunu lütfen oku tüm kalbimle diliyorum bi yarım saat gercekten yeter zaten bizim ne kadar  sevdigimizi gördüğünde daha fazla kalacaktır.
ÖZLEM BİZİMLE BULUŞ

« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2006 - 09:52:40 »

Çevrimdışı gigaoz

• Emekli Mod
  • Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar.
    • OZ
Kesinlikle Cyber Artık Bİşiler Yapmanın Zamanı Geldi Hadi Ben Belki Göremiicem Ama Dİer Arkadaslarımız İçin SÜper Bİ Olay Özleminde Bizi Ret edeceğini Zannetmiorum İnsan Hayalleri İle Yaşar :))
₯___ώ ћ € я € ע € я     |      μ á Y    я ٥ á μ___₯

« Yanıtla #3 : 29 Mayıs 2006 - 10:17:18 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
aferim cyberim  :alkıs:

ay evt yaa uff harbiden inş. bi şekilde duyar bizi ve hadi toplaşın gelin der  :cry1:

« Yanıtla #4 : 29 Mayıs 2006 - 10:19:20 »

*]V[eHmEt*

• Ziyaretçi
Valla ben gelemem ben taaaa antepteyim....Keşke gelebilsem.... :(
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2006 - 10:20:40 Gönderen: *]V[eHmEt* »

« Yanıtla #5 : 29 Mayıs 2006 - 10:33:48 »

erkan8

• Ziyaretçi
ooofff super yafff..evett yapalım bıseler yarım saat bıle olsaa bıze yeterr..imkanı olan arkadaslarda gelırrr..burdan bagırlaımm ozlemm duy sesımızzziii  hehe

« Yanıtla #6 : 29 Mayıs 2006 - 10:54:59 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
aferim cyberim  :alkıs:

ay evt yaa uff harbiden inş. bi şekilde duyar bizi ve hadi toplaşın gelin der  :cry1:

Kesin duyar :) Ben buluşma için mekan bakayım :P

Biliyorum bizi çok seviyor en yakın zamanda haber yollayacak bize

« Yanıtla #7 : 29 Mayıs 2006 - 11:00:35 »

Çevrimdışı zy'ndan

• Bizden Biri
  • Akıllı Ol Çarşı Burda!
oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyy :alkıs: :alkıs: :alkıs: :alkıs: :alkıs: :alkıs:

ayyyyyyy inşallah Allahım inşallah yaaaaaaa  :ühüh :ühüh :ühüh walla gözlerim açık gidecem :ühüh

Allahım noluuuuuuuuuuuuuuuu uuurrrrrrrrrrrr

:alkıs: :party: :çiçek: :alkıs: :party: :çiçek: :dans: :dans: :dans: tey tey tey tey tey tey tey tey tey tey tey tey
..:: OZ^Y ::..

« Yanıtla #8 : 29 Mayıs 2006 - 11:03:00 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
Olcak olcak, ben bu sefer çok gazlıyım, elimden geldiği kadar bu başlığı duyurup kendimi bu işe adaacağım :D

Ama söyliyim buluşmada Özlem'le ilk foyou ben çektrirm yanına da ben oturcam :)

« Yanıtla #9 : 29 Mayıs 2006 - 11:04:50 »

erkan8

• Ziyaretçi
oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyy :alkıs: :alkıs: :alkıs: :alkıs: :alkıs: :alkıs:

ayyyyyyy inşallah Allahım inşallah yaaaaaaa  :ühüh :ühüh :ühüh walla gözlerim açık gidecem :ühüh

Allahım noluuuuuuuuuuuuuuuu uuurrrrrrrrrrrr

:alkıs: :party: :çiçek: :alkıs: :party: :çiçek: :dans: :dans: :dans: tey tey tey tey tey tey tey tey tey tey tey tey

moderatorum bune heyacann yavasss yavass..bu kadar heycan sakıncalı..ı hehe hehe

Olcak olcak, ben bu sefer çok gazlıyım, elimden geldiği kadar bu başlığı duyurup kendimi bu işe adaacağım :D

Ama söyliyim buluşmada Özlem'le ilk foyou ben çektrirm yanına da ben oturcam :)

vallaa sen ayarlada kabull yanında otur ılk fotoyuda sen cektırr..yeterkı ayarlansınn.. hehe

« Yanıtla #10 : 29 Mayıs 2006 - 11:09:40 »

Çevrimdışı zy'ndan

• Bizden Biri
  • Akıllı Ol Çarşı Burda!
cyber oke sen yanında otur kabul çünkü ben kucaaaana oturcam onun :şeytan: (oha :D )

ya acaip heyecanlandım kusuruma bakmayın... :sorry: inşallah buluşursak beni we sedyeyle getirirsinis artıkın :D
..:: OZ^Y ::..

« Yanıtla #11 : 29 Mayıs 2006 - 11:18:58 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
ben bunun gerçekleseceğinden çok ümitliyim...zaten bu zamanlarda boyle bisiiyin olması ihtimalini bu tür bi çabanın cok ciddi anlamda ortaya çıkacağını tahmın ediyordum...

neden olmasın yaa... kesinlikle olacaktır boyle bisiii, bir gün önce veya sonra.. ÖZ'ümüz artık bizi kırmayacaktır...
onceden bu bi seslenisti simdi ise Cyber'ında bu baslığıyla birlikte bunu bi haykırısa çevireceeezz...

haydin hep birlikte...
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #12 : 29 Mayıs 2006 - 11:21:03 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
sabredip cvp bekliycez  :D

« Yanıtla #13 : 29 Mayıs 2006 - 11:23:46 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
Basın yayın organlarına mail atalım onalrdan destek alalım biz Burçinle müzik dergilerine mail atmaya başladık. Most Productiona da mail atcaz. Olmadı İstanbul plakın önünde sabahlarım :D

Ya olacak ya olacak haha

« Yanıtla #14 : 29 Mayıs 2006 - 11:24:18 »

*]V[eHmEt*

• Ziyaretçi
arkadaşlar desteğim sizlerle olacak :) hadi inşallah diyelim :)