Anket

Teoman'ın müziğe dönmesini doğru buluyor musunuz?

Evet
6 (33.3%)
Hayır
2 (11.1%)
İlgilenmiyorum
10 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 18

Gönderen Konu: Teoman  (Okunma sayısı 102168 defa)

Ynt: Teoman
« Yanıtla #735 : 22 Ağustos 2008 - 12:22:06 »

Çevrimdışı igves

• Daimi Üye
  • Ay karardı Tam da günah işlemenin zamanı...
Alıntı
tekin ali kardeşim teomanı örnek alacak olan insan evladı eğerki 
A)Sürekli alkollü gezmesini mi?
B)Agresif haraketlerini mi?
C)Sahneye elinde içki ve sigara ile çıkıp gençleri olumsuz etkilemesini mi?
 üstteki şıklardan birini yada hepsini seçiosa sorun teoda deil o gerzek insan evladındadır:)
neden gitar çalma yeteneini  söz beste vs  yapabilme yeteneini almıo...
ayrıca bu gerzek insan evladının anası babası olacak insan evlatları çocuktan daha  çok suçlu  oluolar bence...
çocuklarının ilgili olduu kişi yada konu hakkında onu bilgilendirmiolar  doğru seçimleri yapabilmesinde yardımcı olmuolar ama kalkıp utanmadan teo  kötü örnek  oluo evladıma diebiliolar.. yok yaaa  ! lan senin çocuk olmamış..
 teo kalkıpta sana senin evlat olmamış yapamamışssın  ne beceriksiz adamsın  diomu ..

sanki teoman  uyanıpta şunu düşünüo ..'' lan bu gün naapsamda  gençleri zıvanadan çıkartsam acaba'' bööle bişi olabilrmi hiç yaa :)) bence adamın umrunda  bile deil onu örnek alan yada almayan bi gençlik:))

+1

Cem yılmazın çocukların sanatçılar örnek almasıyla ilgili güzel bir esprisi var ''lan senin çocuk olmamış..'' güzeldi bu .lol.
bu adamın güzel söz ve besteleri var takdire layık yani... onun dışında kıl oluyorum abi şu sanatçıları örnek alma meselesine .öö. bu durum biraz toplumumuzun karanlık yüzü çok gereksiz şeyleri örnek alabiliyolar yada ciddi alabiliyolarr. çok garibizdir ii olanı diil daima kötü olanı veyahut örnek alınası zatları diil diğer magazinsel olayların adamları örnek alırız. çok absürt yaaa özlem tekinin dediği gibi neymiş sanatçıları örnek almıyomuşuz :p :D
"Gel sevişelim gitsin Sonumuz zindan"
https://twitter.com/SevgiGozaydin

Özlem Tekin

« Yanıtla #735 : 22 Ağustos 2008 - 12:22:06 »

« Yanıtla #736 : 26 Ağustos 2008 - 19:04:02 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Konser:

27 Ağustos '08

Yer:

Erdek Kaya The Arteka Rock

Ücret:

30 YTL

Kapı Açılış:

21:00

Konser Başlangıcı:

00:00
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #737 : 26 Ağustos 2008 - 22:23:51 »

furkiii

• Ziyaretçi
daha önce şebnem ferah'a yaptığım "en"lerden teoman'a da yapayım dedim,ben kendisini aslında biraz geç dinlemeye başladım ama müzik piyasasında eski olması ve pek çok albümün sahibi olması nedeniyle yeterince "en" var kendisiyle ilgili..:D

en beğendiğim şarkısı : bugün..

en sevdiğim şarkısı : kişisel bir şey.. (evet en sevdiğim şarkısı aynı zamanda en beğendiğim şarkısı değil..:D )

en duygusal şarkısı : bazı yalanlar,istanbul'da sonbahar ve bir damla gözyaşı..

en etkilendiğim şarkısı : güzel bir gün,senden önce senden sonra ve parti..

en iyi albümü : en güzel hikayem..

en iyi coverı : kol düğmeleri..

en iyi düet parçası : en güzel hikayem..

« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2008 - 22:29:39 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #738 : 04 Eylül 2008 - 02:20:13 »

furkiii

• Ziyaretçi
Alıntı
Boğaziçi Üniversitesi'ndeki hocaları kadın konusundaki araştırmalarını beğenmeyince Teoman, bağrına taş basıp master'ı bıraktı!..

KADIN ARAŞTIRMALARI
Çapkınlıklarıyla ünlü Teoman, kadın konusunda sınıfta kaldı! Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu olan ünlü rockçı, 1990 yılında diplomasını aldıktan sonra kadınlar üzerine bilimsel bir çalışma yapmak için harekete geçti. Teoman uzun süre çalışıp 'Kadın Araştırmaları' başlıklı master tezini hazırladı. Ancak hocaları tezini beğenmedi.

ÇİZGİ ROMANDA KADIN
Kadınlar konusunu çok seven Teoman pes etmedi! Bu kez 'Çizgi filmlerde kadının rolü' başlıklı bir tez hazırlamak için hocalarının kapısını yeniden çaldı. Ünlü rockçının kadınlar konusundaki bu araştırmacı tutumu hocalarının ilgisini çekse de, bu kez önerdiği konu veto yedi. Teoman bunun üzerine, çok istemesine rağmen kadınlarla ilgili master yapma fikrinden vazgeçmek zorunda kaldı.

güldüm gece gece..:D

bu haber için demiyorum ama magazin basını bu adamın üstüne biraz fazla gidiyor,gerçi o da şikayetçi midir bu durumdan yoksa değil midir tam bilinmez..:D
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2008 - 02:21:45 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #739 : 04 Eylül 2008 - 17:04:05 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
bu ay kral tv dergisinde Teoman'ın posteri var.  poster: http://www.kraltv.com.tr/media/images/633561294799558750.jpg

« Yanıtla #740 : 14 Eylül 2008 - 17:20:00 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
bu ay kral tv dergisinde Teoman'ın posteri var.  poster: http://www.kraltv.com.tr/media/images/633561294799558750.jpg
Teomanda bu takım elbise,şapka olayına iyice ısındı :D

« Yanıtla #741 : 22 Eylül 2008 - 16:15:47 »

Çevrimdışı selmanogun

• Üye
  • **
Teoman mükemmel bi sanatçı, yani saygı duyulacak gerçek bi sanatçı.. özel hayatıyla pek ilgilenmem ama müzik hayatı bence çok şey ifade eder
BİZ BU YOLA BAŞKOYDUK!!

« Yanıtla #742 : 04 Ekim 2008 - 18:17:50 »

furkiii

• Ziyaretçi
söz-müzik teoman albümünde daha önce sanırım en çok nil karaibrahimgil'in yorumunu beğendiğimi belirtmiştim,nil'in istanbul'da sonbahar yorumu hâlâ kulağıma oldukça hoş geliyor ama en iyi olduğuna dair fikrim değişti,o albümün en iyisi teoman-irem candar düeti olan duş..şarkı orjinalinden oldukça farklılaşmış (ben orjinal hâlini de severim) ama bu şekilde de gayet başarılı olmuş,özellikle irem candar'ın yorumu harika..genellikle orjinalleri daha sert olup da daha sonradan akustik veya daha hafif bir tarzda yorumlanan şarkıların yeni hâllerini pek benimsemem ama bu şarkının iki hâli de güzel bence..hatta irem candar'lı versiyonu daha güzel..

bir de albümde dikkatinizi çekmiştir kimi şarkıların sözlerinde değişiklikler,eklemeler veya çıkarmalar var..senden önce senden sonra'da "sıkı bir yağmur yağsa şimdi" şeklinde başlayan yeni bir bölüm yer alırken,duş'ta "aksın bacaklarından oluk oluk" şeklindeki sözlere sahip olan bölüm çıkarılmış..:D harun tekin'in söylediği istasyon insanlarında da kavuniçi yerine turuncu,plaj yerine kumsal demek tercih edilmiş..:D

« Yanıtla #743 : 25 Ekim 2008 - 16:56:00 »

furkiii

• Ziyaretçi

« Yanıtla #744 : 25 Ekim 2008 - 20:38:48 »

Çevrimdışı drown

• Cool
ilk defa görüyorum bu klibi..:

http://www.dailymotion.com/video/x518sl_teoman-candan-ercetin-kim-hq_music

Sağol doğru bi seçim hatta yapılcak en iyi seçim olmuş bu video düetler albümünün en iyi düetiydi bence bu ayrıca en iyi de coverı (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #745 : 25 Ekim 2008 - 23:12:10 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
ilk defa görüyorum bu klibi..:

http://www.dailymotion.com/video/x518sl_teoman-candan-ercetin-kim-hq_music
Klip yeni çekilmiş galiba..Düetler albümünde İzel'den sonra en çok sevdiğim parçadır bu şarkı :)

« Yanıtla #746 : 26 Ekim 2008 - 00:45:43 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Elif Şafak, Teoman'a söz yazmış; "Uçurtmalar".

Muhtemelen Teoman'ın yıl sonuna yetiştireceği yeni albümünde yer alacak şarkı.

« Yanıtla #747 : 26 Ekim 2008 - 11:49:29 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
teoman senden yeni şarkılar duymayı özledim hayatım yaa çabul ol biraz
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #748 : 28 Ekim 2008 - 12:05:49 »

furkiii

• Ziyaretçi
8. Albümü için stüdyoda çalışmaya devam eden Teoman, bu albüm öncesi hayranları ve müzikseverler için, eski albümlerini plak olarak çıkaracak.Çok kısıtlı üretimi yapılacak olan bu albümler, numaralı olacak ve bir daha basılmayacak.Plakseverler ve koleksiyonerler için yapılan bu çalışma, Teoman’ın 6. Albümü “en güzel hikayem“ ile başlayacak ve diğer albümleriyle devam edecek.Kasım ayında çıkacak yeni stüdyo albümü “İnsanlık Halleri” de plak olarak yine sınırlı sayıda basılacak.

http://www.dreamtv.com.tr/haberler/817

« Yanıtla #749 : 28 Ekim 2008 - 19:31:17 »

Çevrimdışı kalpsiz_cadı

• Yepyeni Üye
  • *
teo mükemmel ya hem sesi hem kendisi...
LOVE İS FOREVER...