Gönderen Konu: Öz hakkında ne dediler ??  (Okunma sayısı 20653 defa)

Öz hakkında ne dediler ??
« : 10 Eylül 2006 - 19:38:16 »

Çevrimdışı serox

• Özcü
  • Soyunuk Yürek
Arkadaşlar aslında bu topiği meraktan açtım denilebilir. Geçmiş zamandan bugüne kadar diğer sanatçılarımız öz için özetle ne dedi. Belirli bir programda yada ne biliyim başak bir şekilde. hafızaları zorlayalım. ne biliyorsak paylaşalım. Şimdidien TŞK...
Shame! You Are Not To Blame!

Özlem Tekin

Öz hakkında ne dediler ??
« : 10 Eylül 2006 - 19:38:16 »

Ynt: Öz hakkında ne dediler ??
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2006 - 20:14:43 »

Çevrimdışı SeZzZ

• Yönetici
  • Delicious Demon!
güzel bi konuya değinmişsin tebrikler  tey tey

Fatih Altaylı'nın Özlem Hakkkındaki Yazısı

Hıncal Uluç'un Özlem Hakkındaki Görüşleri

bunlar rop.lar bölümünde mevcuttu zaten hatırlatma ile başlangıç yapalım dedim  :D
10...     9...     8...     7...     6...     5...     4...     3...     2...     1...     0...    BOO!! :çiçeeK:    :dans:    :yeehu     

« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2006 - 20:18:06 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
en başarılı bayan rockçıyı özlem bulan demir abimiside unutmayalım lütfen;)
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2006 - 20:27:51 »

Çevrimdışı SeZzZ

• Yönetici
  • Delicious Demon!
benim hatırladıklarım ;

fuat saka çok yetenekli bulduğunu, kara sevdayı kendisinden bile güzel söylediğini,

hülya avşar son dönemde en beğendiği bayan oyuncu olduğunu,

şebnem ferah sesini çok özel bulduğunu,

müslüm gürses kendi alanında en başarılı isim olduğunu

söylemişlerdi..

Yüksel Aytuğ ise şöyle yazmış;

ÖZLEM Tekin'in sesini ve müziğini zaten takdir ederdim. Şimdi ekranda mükemmel oyunculuğunu görünce hayranlığım bir kat daha arttı. Kanal D'de üç çileli kadının hayata tutunma çabasını anlatan "Sil Baştan" dizisinde canlandırdığı "agresif ama duygulu anne" karakteriyle drama yeteneğini de sahneleme olanağı bulan Özlem Tekin, öyle sanıyorum ki bundan sonra dizi yapımcılarının oyuncu listelerinde ayrıcalıklı bir yere sahip olacak. Bu arada diğer oyuncular Hale Soygazi ve Ceyda Düvenci'nin başarısından söz etmeye gerek duymadım. Zira gerçek meslekleri oyunculuk olan bu iki değerli sanatçı beni zaten hiç bir zaman şaşırtmadı...

yine yüksel aytuğ başka bir yazısından;

Mucizeler Komedisi"nde öyle güzel bir oyun sahneye koyuyorlar ki, saatlerin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Özellikle Özlem Tekin'in oyunculuğuna hayran kaldım. Benim izlediğim gecede "Sütiye" karakterini o canlandırıyordu. Ama oyun süresince bu rolü Meltem Cumbul ile dönüşümlü canlandıracak. Duyduğuma göre Meltem de çok başarılı bir performans ortaya koyuyormuş. Ama ne yalan söyleyeyim, ben bugüne kadar hiçbir önemli müzikal tecrübesi bulunmayan Özlem'e ayrı bir saygı ve sempati duydum... Hele bir nefeste söylediği 100 kelimelik bir tiradı var ki, "anlatılmaz yaşanır" cinsinden...

durun daha çıkacak  :D
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2006 - 20:36:10 Gönderen: SeZzZ »
10...     9...     8...     7...     6...     5...     4...     3...     2...     1...     0...    BOO!! :çiçeeK:    :dans:    :yeehu     

« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2006 - 20:38:13 »

ARGo77

• Ziyaretçi

şebnem ferah sesini çok özel bulduğunu..

« Yanıtla #5 : 10 Eylül 2006 - 20:44:39 »

Çevrimdışı SeZzZ

• Yönetici
  • Delicious Demon!
lütfen sadece alıntı ile cevap vermeyelim...

birçok yerde söylemişti ewet..
hatta en son şafak karamana konuk olduğunda..

hatta daha önce zagadayken tel açanlardan birisinin "sizi özlem tekin'den daha çok beğeniyorum" demesi üzerine ,
bunu kabul edemem, onun tarzı çok ayrı, ve ben severek dinliyorum" demişti..

bu arada tiyatro eleştirmeni serkan üstüner

"Ve son olarak Özlem Tekin;(- Meltem Cumbul’la değişimli olarak oynuyorlar, gala da Özlem Tekin’I izleme şansımız oldu-), Gecenin Yıldızıydı, çok başarılı , üstün bir performans , oyunun enerjisini ve temposunu ikiye katlayan, rolünü üstüne inanılmaz yakıştıran ve bunu da seyirciye inanılmaz bir sıcaklık ve samimiyetle sunan , ve yıllardır bu işi yapıyormuşcasına güzel ve rahat bir sahne duruşu olan Özlem Tekin’I ayakta alkışladık" demiş....
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2006 - 20:51:20 Gönderen: SeZzZ »

« Yanıtla #6 : 10 Eylül 2006 - 21:16:26 »

Çevrimdışı serox

• Özcü
  • Soyunuk Yürek
Dumandan Kaan Tangöze:: Özlem Canlı performansta bir numara.

Manga Grubu::: Özlem ile ortak çalışma bizinmde hayalimiz. Aynı konserde bulunmak bizim için büyük bir şans.

yüksek Sadakat Solist (Adını unuttum)::: Özlem Tekin'in back vokalistiydim. Ondan çok şey öğrendim. Sesine hayranım.

Hayko Cepkin::: Özlem Tekin ve Şebnem Ferah benim hayatımda en özel iki isim.

daa var ama aklıma gelince yazıcam.
Shame! You Are Not To Blame!

« Yanıtla #7 : 18 Nisan 2007 - 00:28:53 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
ogün şanlısoy : bizim kuşağın babalarından
nez:  fizilk olarak çok beğeniyorum
çevrem  :  öz denildiğinde sen aklımıza geliyorsun

benim kendi kulağımla duyduklarım
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #8 : 03 Kasım 2007 - 02:26:46 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
bu sayılır mı bilmem ama
tarkanın la ilgili bir yazıdan

"Özlem Tekin ve Teoman'ın dışında beğendiği şarkıcı ismi saymayan Tarkan, Türkiye'deki sanatçıların üretim tembelliği yaparak yeni şeyler çıkartmadıklarını dile getirdi."
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #9 : 03 Kasım 2007 - 02:32:41 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Pamela Şehir Rehberi albümünün teşekkürler kısmında aynen şunu yazmış bulunmakta:

UYARILAR:Hem eğlenelim,hem gezelim,hem çalışalım,hem spor yapalım,hem ağlayalım,hem gülelim,hem manik,hem depresif olalım,hem suç ortaklığı yapalım derseniz daima yanınızda bir ÖZLEM TEKİN bulundurmalı.

Süper yorum bence :D
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2007 - 02:33:29 Gönderen: drown »
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #10 : 03 Kasım 2007 - 08:42:43 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ogün şanlısoy : bizim kuşağın babalarından
nez:  fizilk olarak çok beğeniyorum
çevrem  :  öz denildiğinde sen aklımıza geliyorsun

benim kendi kulağımla duyduklarım

hayko ne zaman dedim bunu
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #11 : 02 Aralık 2007 - 15:47:15 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ

Funda Arar, ÖZLEM TEKİN İLE Şebnem Ferah'A ROCKÇI DİYEMEYECEĞİMİZİ SAVUNDU..

Anadolu rock tarzı müzik yaptığı gerekçesiyle klipleri MTV Türkiye'de yayınlanmayan Funda Arar, Türkiye'de bu müziğin yanlış tanımlandığını söyleyerek, "Rock müziğin ne olduğu bilinmiyor. Birkaç kişi dışında herkes pop yapıyor" dedi.

Özlem Tekin ile Şebnem Ferah'ın da rock müzik yapmadığını öne süren Arar, "Şarkı sözleri nedeniyle onlara rockçı diyemeyiz. Rock'ın bir felsefesi ve isyanı vardır" diye konuştu.
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #12 : 02 Aralık 2007 - 15:51:25 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Funda Arar, ÖZLEM TEKİN İLE Şebnem Ferah'A ROCKÇI DİYEMEYECEĞİMİZİ SAVUNDU..

Anadolu rock tarzı müzik yaptığı gerekçesiyle klipleri MTV Türkiye'de yayınlanmayan Funda Arar, Türkiye'de bu müziğin yanlış tanımlandığını söyleyerek, "Rock müziğin ne olduğu bilinmiyor. Birkaç kişi dışında herkes pop yapıyor" dedi.

Özlem Tekin ile Şebnem Ferah'ın da rock müzik yapmadığını öne süren Arar, "Şarkı sözleri nedeniyle onlara rockçı diyemeyiz. Rock'ın bir felsefesi ve isyanı vardır" diye konuştu.

Bunu söyleyen Funda Arar :D :D :D nese bişi demiyorum ben sadece gülüyorum :D

Geçen gün Nejat İşler bir röportajında ÖZ ün şarkı sözlerinin çok iyi olduğunu sölemiş. ÖZ ün yanı sıra Kurban Duman ve Şebnem Ferah ı da beğendiğini söylemiş röportajında.
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2007 - 15:53:07 Gönderen: drown »
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #13 : 02 Aralık 2007 - 16:03:33 »

furkiii

• Ziyaretçi
herkes şanslı doğmuyor,sebepsiz savaşın izleri dostların kanayan külleri durdurmaya yetmedi ki insafsız elleri,gidiyorum dönmem bahardan önce,bu hayat benim benimse eğer kimse karışmazsa yaşamaya değer ve daha pek çoğu ne tür bi söylem funda arar'a sormak isterdim..:D

« Yanıtla #14 : 02 Aralık 2007 - 16:20:27 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
haydee... funda ne anadolu rock'ı yapıyomuş ki.. saf be saf pop yaptığı... aman ne saçma konuşmuş Funda Arar arasın dursun bakalım rockın felsefesini
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....