Genel > Özlem Tekin

Özlem'in Müziği Bırakması

(1/3) > >>

eliifbora:
Özlem twitter biyografisine "Former Turkish Rockstar" yazmış. Uzun süredir konser de yok. Twitterdan hashtag falan yapıp bu işe bir el atsak ?

ShiverVol2:
Hiçbir işe yaramaz.. ayrıca her ne kadar bıraktım dese de bırakamaz çünkü siyaset ve müzik kolay kurtulabilinecek şeyler değil,hastalık.. geri döner ama 2 ama 5 yıl sonra.. ayrıca Özlem de sevmez öyle şeyleri  biz istiyoruz diye bisey yapmaz kendi iserse bırakır isterse döner

SeRoX.v2:
Özlem'i severim. Hala da öyle lakin kabul edilmeli, miladı doldu. Kendisinin artık müzikle ilgili ya da herhangi bir noktaya gelmekle alakalı hırsı olduğunu sanmıyorum. Taş gibi Kargalar albümünü çıkardı, hiçbir şekilde arkasında durmadı albümün.

Medya desteği, yapımcı, prodüksiyon desteği falan elbet önemli ama taşın altına biraz elini koymalı. Biz "sadık" dinleyicileri olarak yapabileceğimizi yaparken kendisi Bodrum'da domates ekip, etraftaki börtü böceği sevmek istiyorsa kendi bileceği iş. Ortalığı oldukça boş bıraktı. Müzikte kesinlikle kendisinin bir imzası olduğunu düşünüyorum lakin o imza silinme noktasında ve bu tamamen kendi hatası.

Özlem gibi bir karakterin kendi istekleri doğrultusunda yaşadığının farkındayım. Bundan sonra albüm çalışması, konser olursa tamamen katkıda bulunacağım. Yapmıyorsa da, hayatının şu noktasından sonra mutlu olmasını dilerim. Türk müziğine kattıkları için de teşekkür ederim.

seytannikahi:
Genel anlamda rock müzik sektöründe bir çöküş var aslında. Benim de kendisinden bir beklentim kalmadı. Ha olursa, sürprizleri severim, der, desteklerim.

ShiverVol2:
Piyasadan yavaş yavaş silindi gitti artık tanınmıyo unutuldu bile..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git