Gönderen Konu: Albüm Hakkında  (Okunma sayısı 8927 defa)

Ynt: Albüm Hakkında
« Yanıtla #45 : 22 Mayıs 2009 - 22:34:51 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Kral Tv de mi yayınlanmamış ...  :höö: şaşırdım  :höö:
Evet DEĞMEZ sadece 1 kez çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam "CİNAYET" ide çok az yayınladılar.....Sonrada kalkıp ÖZLEM'e program yaptılar....Harbi bi dengesizlik var bu kral tv' de :D

Özlem Tekin

« Yanıtla #45 : 22 Mayıs 2009 - 22:34:51 »

« Yanıtla #46 : 22 Mayıs 2009 - 22:48:18 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Evet DEĞMEZ sadece 1 kez çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam "CİNAYET" ide çok az yayınladılar.....Sonrada kalkıp ÖZLEM'e program yaptılar....Harbi bi dengesizlik var bu kral tv' de :D

Özlem program yapmaya başladığı zaman Kral Tv nin yönetim kadrosu dğeişmişti yanlış hatırlamıyosam (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #47 : 22 Mayıs 2009 - 23:13:14 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!

Özlem program yapmaya başladığı zaman Kral Tv nin yönetim kadrosu dğeişmişti yanlış hatırlamıyosam (:

hııı ... "dengesizlik" değil "değişim" miş o zaman ... :D
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #48 : 22 Mayıs 2009 - 23:29:45 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
hııı ... "dengesizlik" değil "değişim" miş o zaman ... :D
Hiç bir şeyin değişmediğini kral tv müzik ödüllerinde gördük ödüller yine gereksiz kişilere gitti...Kategoriler ise saçma sapandı (öncekilerden beterdi)

« Yanıtla #49 : 25 Haziran 2009 - 21:03:15 »

Çevrimdışı irili_UFAKLI

• Yepyeni Üye
  • *
  • yoksun sen, yoksun bende...
Müthiş bir açlıkla kaydedilmiş gibi bir albümdü.
Pazarlama startejileri konusunda hakkını verebilecek bir şirketten çıksaydı yeni albümü kaydetmek için bu kadar beklemezdi!

kırmızı kurnaz tilki!

« Yanıtla #50 : 25 Aralık 2009 - 15:27:03 »

furkiii

• Ziyaretçi
pazarlama stratejisi denmişken maalesef ki dağıtım anlamında da çok başarısız oldu albüm..istanbul'un göbeğinde nişantaşı d&r'da özlem tekin'in son albümünün olmaması pek kabul edilebilir bir durum değil..ondan sonra 20 binli satış rakamlarından bahsediyoruz ama böyle bir yerde en önemli müzik mağazasında bile yer almayan bir albüm hakkında konuşuyoruz ki sonuçta en yakın tarihli de albümü..koskoca mağazada özlem tekin'e ait tek bir albüm bulunuyor: o da tek başıma albümü..diğer taraftan teoman'ın,şebnem ferah'ın,duman'ın ve daha pek çoğunun neredeyse hâlâ tüm albümlerinden onlarca olduğunu görmek üzüyor beni..neticede 109876543210 albümünün orada onlar gibi olmamasının nedeni onlardan çok satması değil (ki öyle olsa da yerine yenileri ulaşmalıydı), çok yetersiz dağıtım ve pazarlama stratejisi..

« Yanıtla #51 : 25 Aralık 2009 - 16:17:53 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
pazarlama stratejisi denmişken maalesef ki dağıtım anlamında da çok başarısız oldu albüm..istanbul'un göbeğinde nişantaşı d&r'da özlem tekin'in son albümünün olmaması pek kabul edilebilir bir durum değil..ondan sonra 20 binli satış rakamlarından bahsediyoruz ama böyle bir yerde en önemli müzik mağazasında bile yer almayan bir albüm hakkında konuşuyoruz ki sonuçta en yakın tarihli de albümü..koskoca mağazada özlem tekin'e ait tek bir albüm bulunuyor: o da tek başıma albümü..diğer taraftan teoman'ın,şebnem ferah'ın,duman'ın ve daha pek çoğunun neredeyse hâlâ tüm albümlerinden onlarca olduğunu görmek üzüyor beni..neticede 109876543210 albümünün orada onlar gibi olmamasının nedeni onlardan çok satması değil (ki öyle olsa da yerine yenileri ulaşmalıydı), çok yetersiz dağıtım ve pazarlama stratejisi..

Tüm albümler için aynı durum söz konusuydu bence. Tek Başıma (ve bi derece Laubali) hariç tutulabilir. Özlem'le aynı kulvardaki sanatçıların arkasındaki destek (dağıtım, medya vs. anlamında) Özlem'de olsaydı bi albüm için böyle yıllarca beklemek durumunda kalmazdık diye düşünüyorum.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #52 : 13 Temmuz 2010 - 19:23:41 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
en iyi albüm ama malesef tanıtım yapılamadı yeterince
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #53 : 09 Eylül 2010 - 05:10:21 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
en iyi albüm ama malesef tanıtım yapılamadı yeterince
bencede çok iyi bir albümdü,keşke özz hep bu kadroyla devam etseydi özz daha güzeldi hard,heavy haliyle.. konserler herzaman albümden daha sert olmuştur bakalım yeni albümde nolucak :)

« Yanıtla #54 : 12 Eylül 2010 - 18:47:18 »

Çevrimdışı drown

• Cool
İlk beş albüm benim için hep birbirine yakın aslında zaman zaman bazıları öne çıkmakta.Fakat bu albümün yeri hep ayrı olacak.Çıktığı gün,ilk konseri ,ilk dinleyişim falan hala ilk gün ki gibi aklımda. Bu albüm birbirinden şahane 10 tane Özlem parçası barındırmakta bünyesinde. Best of çıksa albüme ko nulabilecek kalitede 10 parça hem de!
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #55 : 13 Eylül 2010 - 13:06:52 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
İlk beş albüm benim için hep birbirine yakın aslında zaman zaman bazıları öne çıkmakta.Fakat bu albümün yeri hep ayrı olacak.Çıktığı gün,ilk konseri ,ilk dinleyişim falan hala ilk gün ki gibi aklımda. Bu albüm birbirinden şahane 10 tane Özlem parçası barındırmakta bünyesinde. Best of çıksa albüme ko nulabilecek kalitede 10 parça hem de!
agzından bal damlıyor aynen ben de best of konusuna katılıyorum.. ben de bu albüm sonrası bi konserine gitmiştim..
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #56 : 05 Kasım 2010 - 14:33:31 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Ve İskoç arkadaşım albümde "Cinayet" harici tüm şarkılara bayıldığını söyleyip "Cinayet"in de tek dinlemede kendisini çok cezbetmediğini ancak birkaç kez daha dinlerse sevebileceğini belirtmesiyle bu albümün gerçekten de değerinin apayrı olduğunu bana bir kez daha göstermiş oldu.
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2010 - 14:34:14 Gönderen: Super Sonic »

« Yanıtla #57 : 05 Kasım 2010 - 21:24:11 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Özlem'in kariyerindeki benim için en iyi albümü.
Bunu söyleyebilmem için Afrikalı veya Hollandalı birisine albümü dinletmeme gerekte yok ayrıca.

Not:Albümü dinleyen Burundili ve Mozambikli arkadaşlarım bayıldı.  .v.
Not2:Ne kadar iyi arkadaşlarım var  .zıp.

« Yanıtla #58 : 05 Kasım 2010 - 22:22:25 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Özlem'in kariyerindeki benim için en iyi albümü.
Bunu söyleyebilmem için Afrikalı veya Hollandalı birisine albümü dinletmeme gerekte yok ayrıca.

Not:Albümü dinleyen Burundili ve Mozambikli arkadaşlarım bayıldı.  .v.
Not2:Ne kadar iyi arkadaşlarım var  .zıp.

Çok da ileri düzey bir espiri anlayışın var ayrıca.

« Yanıtla #59 : 05 Kasım 2010 - 23:13:33 »