Anket

5 yıl aradan sonra bu albüm beklentinizi karşıladı mı?

Evet,çok beğendim
23 (41.8%)
Hayır,beğenmedim
3 (5.5%)
Daha iyi bir albüm bekliyordum
29 (52.7%)

Toplam Oy Verenler: 54

Gönderen Konu: Albüm Beklentinizi Karşıladı mı ?  (Okunma sayısı 8509 defa)

Ynt: Albüm Beklentinizi Karşıladı mı ?
« Yanıtla #45 : 03 Temmuz 2010 - 12:55:11 »

Çevrimdışı neden_sonuc

• Aktif Üye
  • pembe siyah...
aslında büyük beklentilere girdim kendi adıma fakat album dinledikce zenginlesen bir içerige sahip
Kırılgan melek...Sana da bu yakısır!

Özlem Tekin

« Yanıtla #45 : 03 Temmuz 2010 - 12:55:11 »

« Yanıtla #46 : 03 Temmuz 2010 - 13:29:15 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Acitasyonmuş(!)... İyi söz yazarlığı diyoruz biz ona.

Şebnem'le alakası da yok bu albümün. Ne sound ne söz ne de vokal.

Bizim oralarda da "Mazlum Edebiyatı yapmak" deniyor ona.
Albüm beklentilerimi karşıladı. Sırf Sen Anla için bile alınabilecek bir albüm; ama Kimse Bilmez, Vur Beni, Sil Baştan, Bana Bi'şey Olmaz ve Aslan Yarim de gayet kendilerini dinleten parçalar. Bazı arkadaşların dediği gibi daha çok Özlem parçası olsa daha iyi olurmuş; ama böyle de kötü değil. Çıkış parçası çok, çok yanlış seçilmişti, ayrı mesele. Netice itibariyle beklentilerim karşılandı. DVD geliyor olmasını bilmenin de bunda katkısı olduğunu biliyorum.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #47 : 05 Temmuz 2010 - 10:23:44 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
yuh..sadece sen anla yatağım boş öyle..sen şebnemi bana bişey olmazı yüzde sekseni yada şikayetimi varı söylerken düşünebiliyomusun..özellikle yüzde sekseni..o acıtasyon yapsın..sadece günaydın sevgilim var onda neşeli..
bu yorum çok iyiymiş ya :D

beklenti denen şey zaten karsılanmaz...insanoglu doyumsuzdur....  :b:
harikasın çok doğru.

albüm dinledikçe iyice yerleşiyor gibi... ilk dinlediğim zaman ki hislerimden çok daha ötede şu anda  .oley.   .music.
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2010 - 10:24:24 Gönderen: w-lion »

« Yanıtla #48 : 19 Temmuz 2010 - 19:45:17 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
albüm içime sindi artk yaw zaman gerekiyormus.. :D
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #49 : 29 Ağustos 2010 - 23:54:37 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
albüm beklentimi karşıladı evet her geçen gün daha çok ısınıyorum daha çok seviyorum ama eminim ki özlemin beklentisini karşılamadı bu albüm ve bir daha da albüm yapmayı düşünmüyor şarkıları dinlerken artık bunlar son şarkılar özleme bu şarkılarla veda ettin diyorum kendi kendime ve her dinleyişimde daha çok üzülüyorum özlemin en az ses getiren albümlerinden biri akşamüstü yayınlanan gece gündüzü ve saçma sapan magazin programlarını saymazsak tek bir televizyon programını yani medya kralını konuşup duruyoruz 3 aydır özlem hiçbir yerde yok klipleri yok arkadaşlarla cafeteryalara veya yemek için bir yere gittiğimizde mekanlarda tv açık oluyor o kadar istiyorum ki bir kere olsun özleme denk geleyim işte bu da özlemin son şarkısı nasıl harika ama değil mi filan diyeyim ama yok yok yok medya çok ilgisiz özlem diye biri yok artık onlar için neredeyse nostalji toplama albümlere koyacaklar bir kere doğru düzgün izlenen bir programa çıktı tüm türkiye onu konuştu twitter kilitlendi o derece etkili biri bu özlem ama yok bir daha şans vermediler artık ambargo mu diyeyim ne diyeyim bilmiyorum ama yazılı ve  görsel tüm medya özlem konusunda sessiz bir anlaşma yapmış gibi yok saymaya devam ediyorlar evinde grup kuran odasında müzik yapan gruplar bile çarşaf çarşaf dergi sayfalarında ama türk rock ının kilometre taşı özlem yok bir konser haberi yok biz bile yıllarca yeni albümü beklediğimiz halde 4 ay sonra sitede şu an ne dinliyoruz hande yener nerede konser vermiş bugün özlem için ne yaptık şeklinde başlıklar dışında bir yorum yapamıyoruz çünkü her zaman olduğu gibi yine özlemden bir haber yok ama özlem biliyorum senin suçun değil seni çok seviyorum sen türkiyenin en sağlam vocalisin benim için ne olur küsme bu ahlaksız piyasaya yoksa olan bize olacak.

« Yanıtla #50 : 30 Ağustos 2010 - 01:23:33 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
albüm beklentimi fazlasıyla karşıladı dinledikçe dahada çok sevdim albümü.şarkıları sözleri albümün içeriği hepsi çok güzel olmuş bundan daha fazlası daha ne olabilirki
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #51 : 30 Ağustos 2010 - 03:24:17 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
albüm beklentimi karşıladı evet her geçen gün daha çok ısınıyorum daha çok seviyorum ama eminim ki özlemin beklentisini karşılamadı bu albüm ve bir daha da albüm yapmayı düşünmüyor şarkıları dinlerken artık bunlar son şarkılar özleme bu şarkılarla veda ettin diyorum kendi kendime ve her dinleyişimde daha çok üzülüyorum özlemin en az ses getiren albümlerinden biri akşamüstü yayınlanan gece gündüzü ve saçma sapan magazin programlarını saymazsak tek bir televizyon programını yani medya kralını konuşup duruyoruz 3 aydır özlem hiçbir yerde yok klipleri yok arkadaşlarla cafeteryalara veya yemek için bir yere gittiğimizde mekanlarda tv açık oluyor o kadar istiyorum ki bir kere olsun özleme denk geleyim işte bu da özlemin son şarkısı nasıl harika ama değil mi filan diyeyim ama yok yok yok medya çok ilgisiz özlem diye biri yok artık onlar için neredeyse nostalji toplama albümlere koyacaklar bir kere doğru düzgün izlenen bir programa çıktı tüm türkiye onu konuştu twitter kilitlendi o derece etkili biri bu özlem ama yok bir daha şans vermediler artık ambargo mu diyeyim ne diyeyim bilmiyorum ama yazılı ve  görsel tüm medya özlem konusunda sessiz bir anlaşma yapmış gibi yok saymaya devam ediyorlar evinde grup kuran odasında müzik yapan gruplar bile çarşaf çarşaf dergi sayfalarında ama türk rock ının kilometre taşı özlem yok bir konser haberi yok biz bile yıllarca yeni albümü beklediğimiz halde 4 ay sonra sitede şu an ne dinliyoruz hande yener nerede konser vermiş bugün özlem için ne yaptık şeklinde başlıklar dışında bir yorum yapamıyoruz çünkü her zaman olduğu gibi yine özlemden bir haber yok ama özlem biliyorum senin suçun değil seni çok seviyorum sen türkiyenin en sağlam vocalisin benim için ne olur küsme bu ahlaksız piyasaya yoksa olan bize olacak.

Bundan hepimiz yakınıyoruz sanırım. Medya desteğinin de ne kadar etkili olduğu ortada. Üç kişi, beş kişi arkadaşlarımızla paylaşmamızla olacak şeyler de değil ki. Bilemedim ne yapmalı.

Albüm beklentilerimi karşıladı ama "Yüzde Seksen" ve "Erkekliğime Ver" nedense çok fena rahatsız etmeye başladı. Sevmemişim ben o iki şarkıyı, onu fark ettim.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #52 : 14 Ekim 2010 - 11:52:18 »

Çevrimdışı zeyna

• Aktif Üye
  • YAKIN OLMAK İÇİN UZAK DUR BENDEN..
açıkça söylemek gerekirse bir kaç şarkı dışında çok beğenmedim , bence özlem daha iyisini yapabilir ,ama özlem ne yaparsa yapsın sonuna kadar dinliycez.Dinledikçe bu albümede alışmaya başladık
...Beni sana çağıran her ne ise sustur....

« Yanıtla #53 : 14 Ekim 2010 - 19:42:25 »

Çevrimdışı saganak

• Yepyeni Üye
  • *
Yeni albumu adı altında aldım ..ve hayal kırıklıklarıma bir yenisini de sayesinde ekledim

« Yanıtla #54 : 15 Ekim 2010 - 14:21:22 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Uludağ sözlükte 15 gün önce yazılan bir bilgiye göre müyap  2010 yılının ilk 6 ay içindeki satışlarını açıklamış
21 Özlem Tekin - Bana Bişey Olmaz (Sony ) - 22 000 denmiş.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #55 : 15 Ekim 2010 - 15:02:06 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Uludağ sözlükte 15 gün önce yazılan bir bilgiye göre müyap  2010 yılının ilk 6 ay içindeki satışlarını açıklamış
21 Özlem Tekin - Bana Bişey Olmaz (Sony ) - 22 000 denmiş.

Link vermek mümkün müdür?
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #56 : 15 Ekim 2010 - 16:13:52 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
http://www.uludagsozluk.com/k/2010-un-%C3%A7ok-satan-alb%C3%BCmleri/
ben burada gördüm,internette tarattım ama bi veriye ulaşamadım müyap ın siteside karışıktı bayağı pek uğraşmadım.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #57 : 15 Ekim 2010 - 19:31:11 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
az:(

« Yanıtla #58 : 15 Ekim 2010 - 20:07:28 »

« Yanıtla #59 : 15 Ekim 2010 - 20:08:31 »

Çevrimdışı marjinal_1

• Üye
  • **
  • efsane
    • marjinal cılgın ozlemtekin manyagı
icime sinmeyen tek albumu vede halen konser yok en azından eskı sarkıalrını dinlerim huzura aska varırım nerdesin özlem tekin konser istiyoruz artık konser