Gönderen Konu: 4. Klip "Bana Bi'şey Olmaz"  (Okunma sayısı 8292 defa)

Ynt: 4. Klip "Bana Bi'şey Olmaz"
« Yanıtla #45 : 25 Mart 2011 - 10:41:41 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
'Bana Bi'şey Olmaz'a konserli klip

Rock müziğin sevilen seslerinden Özlem Tekin, dört yıl aradan sonra çıkardığı 'Bana Bi'şey Olmaz' albümündeki şarkılara birbiri ardına video klip çekiyor. Tekin'in yeni klibi albümle aynı adı taşıyan 'Bana Bi'şey Olmaz' için hazırlandı. Serdar Gözelekli'nin yönetmen olarak imza attığı klip; Özlem Tekin'in geçtiğimiz günlerde Jolly Joker Balans'da verdiği konserindeki görüntülerden oluşuyor
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2011 - 17:10:23 Gönderen: hovarda »
Yag yag yagmur Her yer camur!

Özlem Tekin

« Yanıtla #45 : 25 Mart 2011 - 10:41:41 »

« Yanıtla #46 : 10 Nisan 2011 - 15:50:32 »

Çevrimdışı soner16

• Daimi Üye
  • cesedine tukursem mi?
cok yalnis zamnda cekti gene pof :S hc bi kanalda donmuo turkiyede .s

« Yanıtla #47 : 10 Nisan 2011 - 15:51:36 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
cok yalnis zamnda cekti gene pof :S hc bi kanalda donmuo turkiyede .s
arkadaşım arayıp özlemi bi söyleseydin hangi şaRkılara hangi zamanlarda klip çekmesi gerektiğini :D
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #48 : 10 Nisan 2011 - 17:37:27 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Bırak dönmesin valla sen anla hala zirvelerde geziyo listelerde biraz daha keyfini sürelim :)
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #49 : 10 Nisan 2011 - 20:26:54 »

Çevrimdışı soner16

• Daimi Üye
  • cesedine tukursem mi?
arkadaşım arayıp özlemi bi söyleseydin hangi şaRkılara hangi zamanlarda klip çekmesi gerektiğini :D
Ne bileyim yw :S Italyan kanalinda 2nci kez gordum Turk kanallarinda niye yok yav sen anla cok muthis patladi aslinda bunuda patlatsalar varya muthis olurdu :S :D
yakinda doner ama eminim :D

« Yanıtla #50 : 10 Nisan 2011 - 20:42:45 »

ARGo_

• Ziyaretçi
"Şimdiden yük kalktı omuzumdan
Tam da gün aldım otuzumdan" hakkaten otuzundan gün almış gibi kim derdiki hayatı 10 yıl geriden takip ediyor..:) başarılı bir klip konser eşliğinde severek izliyoz facete olsun youtube ta olsun.. En sevdiğim parçası bu olsa gerek... Bir 15 sene daha geçse inanıyorum ki gene bişey olmaz.. Ama bana bişey olurmu bilemem..:))

« Yanıtla #51 : 12 Nisan 2011 - 01:45:37 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
saat 23.00 gibi kral tv de izledim çok ilginç:)

« Yanıtla #52 : 12 Nisan 2011 - 09:27:38 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
saat 23.00 gibi kral tv de izledim çok ilginç:)
kimse bilmez gibi gece yayınında mı veriyolar!

« Yanıtla #53 : 12 Nisan 2011 - 09:34:20 »

Çevrimdışı byOCEAN

• Deneyimli Üye
Powerturk'ün önemli bir faktör olduğunu düşünüyorum, kaçtır mail yolluyorum ama geri dönüş olmadı...

....

"   Merhabalar, Özlem Tekin'in "Bana Bi'şey Olmaz" klip haberini Powerturk ekranlarından izledim fakat video klibi göremedim kanalınızda.. Umarım bu sefer yayınlarsınız klibini.. Hemde sizin sponsor olduğunuz Jolly Joker Balans konser konser görüntülerinden oluşuyor klip.. Bu klibe haksızlık etmeyin lütfen..

Çünkü şu an ekranlarınızda dönen "Sen Anla" klibinden bi önceki klip "Kimse Bilmez" de kanalınızda yayınlanmadı. Sadece kolaj kısa kısa rock klipleri içinde yayınlandı. Baştan sona hiç yayınlanmamıştı "Kimse Bilmez" klibi.. Oysa bu klip çekilirken "KULİS" programı için kamera arkası görüntüleri içinde set ortamında bulunmuştunuz. Neden KULİS'te yayınlamadığınıza da anlam veremedim doğrusu.. Kamera arkası görüntülerini sonradan Number One TV'ye sattınız sanırım orada weekend programında gösterildi çünkü..

Arşivinizi gözden geçirirseniz eğer atladığınızı farkedeceksiniz. Belki geçte olsa Kimse Bilmez KULİS yayınlarsınz. Ama benim asıl ricam şu anda yeni yayınlanmaya başlayan "Bana Bi'şey Olmaz" klibini es geçmemeniz. Hemde sponsoru olduğunuz konserin görüntülerinden oluşan bi video klip..

En kısa zamanda ekranlarınızda görebilmek dileğiyle ..   "

....

şeklindeki mailimi göndermeyi sürdürüyorum umarım geri dönüş alabilirim. sizde powerturk'e mailler yollayarak şansınızı deneyin isterseniz ..

« Yanıtla #54 : 12 Nisan 2011 - 11:17:37 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Bizim gönderdiğimiz maillerin bir işe yaramadığını çoktan anlamış olmamız gerekirdi.
Adamlar elbet biliyorlar Bana Bişey Olmaz'ın kliplendiğini.
Sorun bilip bilmemeleri değil.
Bu işler biraz karışık (e haliyle bizde veya en azından ben bu işeri pek bilmiyorum).

ÖZET:Kimse Bilmez=Bana Bişey Olmaz

« Yanıtla #55 : 12 Nisan 2011 - 11:36:06 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
herkese hitap etmesi felan mı gerekiyor niye yayınlamıyorlar ki?

« Yanıtla #56 : 12 Nisan 2011 - 14:00:03 »

Çevrimdışı soner16

• Daimi Üye
  • cesedine tukursem mi?
eger b u klipte kimse bilmes gibi olursa inanin cok yazik olcak cokk :(

« Yanıtla #57 : 19 Nisan 2011 - 00:47:21 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
genç tv top on listesine 9 numaradan giriş yapmış.

« Yanıtla #58 : 19 Nisan 2011 - 18:17:30 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
Powerturk'ün önemli bir faktör olduğunu düşünüyorum, kaçtır mail yolluyorum ama geri dönüş olmadı...

....

"   Merhabalar, Özlem Tekin'in "Bana Bi'şey Olmaz" klip haberini Powerturk ekranlarından izledim fakat video klibi göremedim kanalınızda.. Umarım bu sefer yayınlarsınız klibini.. Hemde sizin sponsor olduğunuz Jolly Joker Balans konser konser görüntülerinden oluşuyor klip.. Bu klibe haksızlık etmeyin lütfen..

Çünkü şu an ekranlarınızda dönen "Sen Anla" klibinden bi önceki klip "Kimse Bilmez" de kanalınızda yayınlanmadı. Sadece kolaj kısa kısa rock klipleri içinde yayınlandı. Baştan sona hiç yayınlanmamıştı "Kimse Bilmez" klibi.. Oysa bu klip çekilirken "KULİS" programı için kamera arkası görüntüleri içinde set ortamında bulunmuştunuz. Neden KULİS'te yayınlamadığınıza da anlam veremedim doğrusu.. Kamera arkası görüntülerini sonradan Number One TV'ye sattınız sanırım orada weekend programında gösterildi çünkü..

Arşivinizi gözden geçirirseniz eğer atladığınızı farkedeceksiniz. Belki geçte olsa Kimse Bilmez KULİS yayınlarsınz. Ama benim asıl ricam şu anda yeni yayınlanmaya başlayan "Bana Bi'şey Olmaz" klibini es geçmemeniz. Hemde sponsoru olduğunuz konserin görüntülerinden oluşan bi video klip..

En kısa zamanda ekranlarınızda görebilmek dileğiyle ..   "

....

şeklindeki mailimi göndermeyi sürdürüyorum umarım geri dönüş alabilirim. sizde powerturk'e mailler yollayarak şansınızı deneyin isterseniz ..

arkadaşım nereye mail atıyosan adresi buraya yapıştır ''biz''de klip için mail atalım...

önemserler belki,belli olmaz bu işler...kafamıza göre bişeyler karalayıp yollarız mailimizi...
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #59 : 19 Nisan 2011 - 18:37:06 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
arkadaşım nereye mail atıyosan adresi buraya yapıştır ''biz''de klip için mail atalım...

önemserler belki,belli olmaz bu işler...kafamıza göre bişeyler karalayıp yollarız mailimizi...
aynen ben de mail atarım belki dikkate alırlar.