Gönderen Konu: Tekinİzm(ir)  (Okunma sayısı 25769 defa)

Ynt: Tekinİzm(ir)
« Yanıtla #15 : 08 Şubat 2006 - 12:09:34 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Arkadaşlar ben 12'sinden sonra izmir de deilim malum okul bekler beni  :cry1: Onun için biz ilk buluşmayı "satriani"  kardeşimle yarın yapmayı düşündük. Haydi hayırlısı :D :D :D gelmek isteyen yine gelebilir tabiki çok seviniriz saat konusunda bişey belirlenmedi henüz. 8.02.2006 Akşamına kadar burdan duyrulur  :sorry:

Bu zamansızlık için kusura bakmayın  :sorry: Bizim sadece satriani kardeşimle kararlaştırdığımız bir tanışma olayıdır. Dediğim gibi gelmek isteyen gelebilir çok da iyi olur arkadaşlar...

Tekinİzm 09.02.2006 tarihinde ilk buluşmasını gerçekleştirecek inşallah saat akşama kadar yine bu başlık altında duyrulacak arkadaşlar  :çiçek:
      ▌▐

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 08 Şubat 2006 - 12:09:34 »

« Yanıtla #16 : 09 Şubat 2006 - 23:49:59 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
falla biz bu gün DOOMSDAY kardeşimle bi araya geldik  çok ii zaman geçirdiğimizi düşünüorum ben, umarım bidahaki sefere dier arkadaşlarıda beklioruz :wink:
bu ayın 19 un daki buluşma halen geçerlidir arkadaşlar gelmek isteyenler olur belki :wink:

bbide bugün doomsday le  yaz için bişeyler yapmayı düşündük bunuda burada sizinle paylaşalım istedik
haziran ın sonu gibi  izmir ve dier illerden öz fanlarını izmirde toplanarak güzel egemizin bi kıyısında tatil yapalım die düşündük,benim didimde yazlık ayarlama olasılığım çok yüksek,izmirde toplandıktan sonra gitmek için araç hiç sorun değil zaten o işin basit tarafı, ve didim olmak zorunda da değil ortak kararlaştırdığımız biyerde olabilir önemli olan  bööle bi tatili hepberaber yapmak özellikle izmir dışındaki arkadaşların  bu konuda ilgili olmaları bizi daha çok mutlu eder hepinizi beklioruz.
tekrar söölüorum yer ve zaman değiştirilebilir arkadaşlar herkese uygun   olsun istioruz umarım ilgilenirsiniz bu tatil olayı ile..
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #17 : 10 Şubat 2006 - 00:03:37 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Evet  :D Forumun insanları birleştirdiğini görünce daha bi güzel oluyo bea... Güzel bi gündü tekrar memnun oldum  :wink: İnşallah bi dahaki sefere kalabalık olur istenince gelinebiliyomuş   :ıslık: Hakkını yemiyelim "Kıbrıs Şehitleri" de ayrı bi güzeldi beee  :wink:

Bi dahaki sefere hep birlikte diyorum ve son noktayı koyuyorum  :dill :höö:

...::Tekinİzm::...
      ▌▐

« Yanıtla #18 : 10 Şubat 2006 - 00:34:27 »

Çevrimdışı LittleHercules

• Daimi Üye
heeyy sonunda başarıyla gerçekleşen bir buluşmaa  :alkıs: katılım azmış, olsun.. fotograf var mı siz ondan haber verin?  :happy:
Yarın senin tek hazinen dolayısıyle git kuralını koy KENDİNE oyna!!!

« Yanıtla #19 : 10 Şubat 2006 - 00:58:12 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
heeyy sonunda başarıyla gerçekleşen bir buluşmaa  :alkıs: katılım azmış, olsun.. fotograf var mı siz ondan haber verin?  :happy:

Katılım az evet  :cry1: Ama gönüller bir olsun  :höö:  :D :D :D :D Fotoğraf da yok  :cry1: Sanal ortamdan çıkıp buluştuk hala digital hala digital  :dill Fotoğrafları bi dahaki buluşmalara sakladık  :D :D
      ▌▐

« Yanıtla #20 : 10 Şubat 2006 - 01:00:42 »

Çevrimdışı LittleHercules

• Daimi Üye
Katılım az evet  :cry1: Ama gönüller bir olsun  :höö:  :D :D :D :D Fotoğraf da yok  :cry1: Sanal ortamdan çıkıp buluştuk hala digital hala digital  :dill Fotoğrafları bi dahaki buluşmalara sakladık  :D :D

aa olmadı ama.. biz fotograf isteriz. ya bizi kandırıyorsanız buluştuk diye  :dill  :D bu arada darısı istanbulun başına ne diyeyim
Yarın senin tek hazinen dolayısıyle git kuralını koy KENDİNE oyna!!!

« Yanıtla #21 : 10 Şubat 2006 - 04:13:00 »

Çevrimdışı shafuck

• Aktif Üye
  • görünüş3 aldanma!!!
benim niye haberim yok  :ı-ı:
bilseydim bende gelirdim ritz deydik bizde uğraıın çaprazında...  :ühüh
2 gün girmedim siteye neler olmuş haberimiz yok... :wink:
TH3 FRAG!L3 ART OF 3X!ST3NC3...               
'n3fr3t3 s3vg!d3n daha fazla güv3n!yorum' DED! Ş3YTAN 'çünkü onun saht3s! olmuyor'
'!nsan k3nd!n! kayb3tm3d3n tanrıyı
tanrıyı kayb3tm3d3n k3nd!n! bulamaz'

« Yanıtla #22 : 10 Şubat 2006 - 08:34:16 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
buluşmaların artması dileğiyle...
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2006 - 08:36:57 Gönderen: antepli_haxan »
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #23 : 10 Şubat 2006 - 18:39:34 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
tebrik ederim arkadaşlar ikinizide...
Tekinist'lerin bi'arada olduu daa fazla buluşma olması dileğimle...

satriani'nın tatıl projesıne gelınce ıse ben mutlaka boyle  bı  organızasyonda yer almak ısterım...
yeter kı Tekınıst'ler olsun içinde...
ama hazıran'a daa cok zman var...gercı sımdıden plan yapsak daa ıı olur ama...
yınede zaman gosterır benım katılımım olayını...
ama Didim'e haytta gelmem(buyuk konuşmayım gerçi de... iki sene tam Temmuz aylarında ikisi de birbirinden iğrenç 2 kamp yaptım orda :cry1: :ühüh -eğitim kampı, tatıl kampı diil  haa - bu sebepledir ki oraya gitmeye tovbelıyım...)
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2006 - 18:41:20 Gönderen: Q_ZEN »
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #24 : 15 Şubat 2006 - 21:08:07 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Ben özcülerin yeryüzünde oluşturduğu  :dill  bütün buluşmalar, kamplar vs... hepsinde bi engel olmadıkça varım...
      ▌▐

« Yanıtla #25 : 15 Şubat 2006 - 21:29:28 »

Çevrimdışı gigaoz

• Emekli Mod
  • Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar.
    • OZ
falla biz bu gün DOOMSDAY kardeşimle bi araya geldik  çok ii zaman geçirdiğimizi düşünüorum ben, umarım bidahaki sefere dier arkadaşlarıda beklioruz :wink:
bu ayın 19 un daki buluşma halen geçerlidir arkadaşlar gelmek isteyenler olur belki :wink:

bbide bugün doomsday le  yaz için bişeyler yapmayı düşündük bunuda burada sizinle paylaşalım istedik
haziran ın sonu gibi  izmir ve dier illerden öz fanlarını izmirde toplanarak güzel egemizin bi kıyısında tatil yapalım die düşündük,benim didimde yazlık ayarlama olasılığım çok yüksek,izmirde toplandıktan sonra gitmek için araç hiç sorun değil zaten o işin basit tarafı, ve didim olmak zorunda da değil ortak kararlaştırdığımız biyerde olabilir önemli olan  bööle bi tatili hepberaber yapmak özellikle izmir dışındaki arkadaşların  bu konuda ilgili olmaları bizi daha çok mutlu eder hepinizi beklioruz.
tekrar söölüorum yer ve zaman değiştirilebilir arkadaşlar herkese uygun   olsun istioruz umarım ilgilenirsiniz bu tatil olayı ile..

Olur Olur İzmirden Daha iii Bİ Tatil Yerimi Bulcaz Beaw Ben Gelirim Şahsen Tabi Tarihine Bağlı...
₯___ώ ћ € я € ע € я     |      μ á Y    я ٥ á μ___₯

« Yanıtla #26 : 15 Şubat 2006 - 23:50:38 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
ya halen pazar günüiçin hiçbi arkadaştan bicevap gelmedi  :s arkadaşlar  gelemicekseniz  bari onu sööleyin  :wink: neyse daha üç gün var umarım fikirler değişir olumlu yönde tabii ,nediiim başka gelin işte  yaff :happy:
he unutmadan   buluşma gerçekleşirse   busefer fotoğraf olayını yapalım  yaa  inanmayan arkadaşlara gösteririz :dill :dill :wink: :wink:
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #27 : 16 Şubat 2006 - 04:59:41 »

Çevrimdışı ahmetguven

• Aktif Üye
  • FORUM DELİSİ
    • Black Mamba
Olur Olur İzmirden Daha iii Bİ Tatil Yerimi Bulcaz Beaw Ben Gelirim Şahsen Tabi Tarihine Bağlı...

askerden kaçıp gelcen herhalde  :nanik:
EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER!...

« Yanıtla #28 : 16 Şubat 2006 - 10:46:14 »

Çevrimdışı vojberk

• Deneyimli Üye
szi yapın izmirlerde istanbullarda ankaralarda diger illari es geçin(konya) tamam ondan sonra
niye az kişi var az kişi olur tabi =(
SABRETMEK BEKLEMEK DEGILDIR MÜCADELE ETMEKTIR

« Yanıtla #29 : 22 Şubat 2006 - 20:30:17 »

Çevrimdışı LOseR

• Üye
  • **
yapıldımı buluşma yaa 19 unda ben daa yeniim haberim yoktu olsadı gelrdim nede gsll önmzdeki nuluşma ne zamanaaa=))))
heavy metal or no metal at all
wimps and posers
leave the hall
heavy metal!!!