Gönderen Konu: gaziantep buluşması 2 (resimler eklendi)  (Okunma sayısı 16859 defa)

*Öz GaZiAnTeP'Li* Tekinistler*
« Yanıtla #15 : 29 Mayıs 2006 - 14:34:44 »

erkan8

• Ziyaretçi
buluşma tarihi  3 haziran

buluşma yeri : üniverste içerisi GELİNCİK cafe.

buluşma saati 17:15

bütün tekinistkleri bekliyoruz....!!!!

hadı yaaa 3 hazıran benım sınavım varr...sımdiden sıze ıyı eglencelerr...baska sefere katılacam artık sızee.. hehe

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 29 Mayıs 2006 - 14:34:44 »

Ynt: *Öz GaZiAnTeP'Li* Tekinistler*
« Yanıtla #16 : 30 Mayıs 2006 - 11:46:37 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
Buluşmaya gelicek arkadaşlar şu anda

b.d. sude
mehmet
özgür_ruh
tewcim(büyük ihtimalle)
nirvana_donjuan (belki)
hannan(belki)
bide ben antepli_haxan

yokmu arttıran... :D
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2006 - 11:47:09 Gönderen: antepli_haxan »
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #17 : 30 Mayıs 2006 - 11:52:35 »

Çevrimdışı zy'ndan

• Bizden Biri
  • Akıllı Ol Çarşı Burda!
oooooo amma kalabalıkmışınıs yaw :hööö: Allah artırsın haxan :D
..:: OZ^Y ::..

« Yanıtla #18 : 30 Mayıs 2006 - 12:02:24 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
falla cidden iisinz siz yaf , e biz alışık olduumuz için  hep iki kişlik buluşmalara , bizim için üç kişi bile olmak büük  ve çok önemli bi gelişme , siz gercekten şanslısın, hadi hayırlısı olsun ozman nediileim darısı ( uyuz hemşerilerimin başına :wink: hehe)

klasik geyiide yapem bari :D ( bak fotoda işsteriz haaaa :D hehe) :wink:
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #19 : 30 Mayıs 2006 - 13:41:57 »

erkan8

• Ziyaretçi
bayagı toplanmıssınz yaa.ıyı bır bulusma olacakk..size şimdiden ıyı eglencelerr..bol bol fotograf cekmıyede unutmayın..vede bızımle paylasmayıı tabıkıdee  hehe hehe

« Yanıtla #20 : 30 Mayıs 2006 - 23:44:55 »

Çevrimdışı özgür_ruh

• Yepyeni Üye
  • *
  • sadece hayal et
arkadaşlar  aranıza yeni katıldm ama bu buluşmaya ben de gelmek isterim varım görüşmek üzere
düşmanımı cesur ve kuvvetli yap ! eğer onu yenersem utanç duymayayım.

« Yanıtla #21 : 31 Mayıs 2006 - 10:01:27 »

*]V[eHmEt*

• Ziyaretçi
Buluşmaya gelmeyeni çağırmağa gererim valla bu arada dijital foto makinesi olan mutlaka getirsin...

« Yanıtla #22 : 31 Mayıs 2006 - 10:15:01 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
ben antepli degıll ama .bulusma tarıhı bana uyrsa bende katılırm.nede olsa antap'e yakınızz benıde alırmısın acabaa... hehe hehe

erkan8  tüüüü sana la utanmıonda dimi bunu yazmaya, la sen önce kendi memeleketindeki buluşmalara gel  :dill

falla gaziantepli arkadaşlar siz sakın bu erkan8  e inanmaın haa  sittin sene gelmez o sizin buluşmaya :dill hehe hehe hehe, bide geik yapıo yaf gelirim die , sen hele bi gel izmirede bak ben napıorum sana :dill

yaf arkadaşlar bakın benden size söölemesi buluşunca ilk işiniz foto çektirmek olsun, fallaha sora kaynıo gidio araya, hasan ve mehmet kardeşlerim sanırım ilk  giden siz olursunuz buluşma yerine siz elinizde bekleyin f.makineleri ile, biri geldimi yanınıza anında  basın denklanşöre( dorumu yazdım yaf) :23: 

falllaha ben bile sabırsızlandım yaf de hadi buluşun gari , görelim  sizleri artık :wink:
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #23 : 31 Mayıs 2006 - 10:24:22 »

*]V[eHmEt*

• Ziyaretçi
valla ben 25 ytl'yi feda ettim sizin için hasan bilir :) kıymetinizi bilin konferansı bırakıp geleceğim ama benim foto makinesi yok baştan söylim foto makinesini getirin gelirken yoksa çağırmağa gererim getirmeyenii...

« Yanıtla #24 : 31 Mayıs 2006 - 10:29:12 »

erkan8

• Ziyaretçi
erkan8  tüüüü sana la utanmıonda dimi bunu yazmaya, la sen önce kendi memeleketindeki buluşmalara gel  :dill

falla gaziantepli arkadaşlar siz sakın bu erkan8  e inanmaın haa  sittin sene gelmez o sizin buluşmaya :dill hehe hehe hehe, bide geik yapıo yaf gelirim die , sen hele bi gel izmirede bak ben napıorum sana :dill

yaf arkadaşlar bakın benden size söölemesi buluşunca ilk işiniz foto çektirmek olsun, fallaha sora kaynıo gidio araya, hasan ve mehmet kardeşlerim sanırım ilk  giden siz olursunuz buluşma yerine siz elinizde bekleyin f.makineleri ile, biri geldimi yanınıza anında  basın denklanşöre( dorumu yazdım yaf) :23: 

falllaha ben bile sabırsızlandım yaf de hadi buluşun gari , görelim  sizleri artık :wink:
satrian varya su sınav bıtsın gelecem ızmıre saten bıletımıde aldım 7 hazıranda hayırlısıyla ızmırde oloacamamm senle bulusalım bakalımm.. :dill :dill :dill hehe

« Yanıtla #25 : 31 Mayıs 2006 - 10:50:08 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
satrian varya su sınav bıtsın gelecem ızmıre saten bıletımıde aldım 7 hazıranda hayırlısıyla ızmırde oloacamamm senle bulusalım bakalımm.. :dill :dill :dill hehe

yanlız erkan ım bak ben çok meşkul bi adamım ööle ha diince buluşamam ben. bir hafta on gün önceden randevu alman lazım sekreterimden, sora bakarım eğerki soana kadar bi işim çıkmazsa sana eyırırım bikaç saatimi nolcak yaf oda ÖZümün hatrına haaaa yoksa senin kara kaşına kara gözüne deil :dill :dill hehe

buarada  antepli arkadaşlardan özür dilorum kusar bakmaın başlıınız gereksiz konuşmalar için kullanıoruz ama  :wink: napıım bu erkan hep bööledir işte :dill :dill hehe hehe( la olm cevabı  tekinizmire yaz la adamlar vurucak şincik bizi) hehe

ya arkadaşalr buluşunca bikaç tanede  buluştuunuz mekanla ilgili  foto koyarssanız ii olur falla ben pek bi merak ediorum antepteki mekanları....
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #26 : 31 Mayıs 2006 - 14:11:46 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
çok ii yaa..artık git gide turkiyenn 4 bi yanında özlemtekin.biz buluşmaları duzenlenecek... :alkıs:
bi tane daa hemşo bulursam bende hemencecik bi buulşmaya başlıyom kısmet olursa...

ii buluşmalar sizlere antepli arkadaşlarım...
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #27 : 31 Mayıs 2006 - 14:50:14 »

*]V[eHmEt*

• Ziyaretçi
Yaa ama bana sorulmadan mekan hazırlanmış aslında dah güzel yerler var maden gelemeyecek arkadaşlarımız foto istiyor üniversite de olmasın mesla benim bildiğim eski gaziantep evlerinde özel cafeler varr... bu konuya ilgili bakılmasını rica ediyorumm....

« Yanıtla #28 : 31 Mayıs 2006 - 15:14:57 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
arkadaşlar mekan da   değişme yok . önceden belirlendi.
üniversite içi gelincik cafe...

mekanlarıımızı merak eden arkadaşlarımın hepsini ben antebe davet ediyorum.... hepiniz misafirmiz olun :D
kültürün ve modern ortamların karışımı çok güzel yerler var ama ilk buluşmamız ünüversite içi...

dijital foto makinası ve videolar olucak.. /ben getircem/

tewcim bize süpriz yap ve ne olur gel ben seni otogardan karşılarımmmmm... :D

buluşmaya son 2 gün...  !!!

SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #29 : 09 Haziran 2006 - 20:54:42 »

*]V[eHmEt*

• Ziyaretçi
Arkadaşlar Öz gaziantep 2. buluşma tarihi öss sınavından sonraki günlere kaydırılımıştır en yakın zamanda tarihi belirleyeceğimm :)