Gönderen Konu: Adana Buluşması  (Okunma sayısı 9175 defa)

Ynt: Adana Buluşması
« Yanıtla #15 : 17 Ağustos 2006 - 22:09:50 »

erkan8

• Ziyaretçi
yaw ben orta okul ve lisede bandoya girmiştim biliomuydun.ordn alışkanlık olmuş  :D :D  valla adanayı çok sevemedim gezdim ama.yaw sinemanın yanında bi pizzacı var çok güzel yapıo orda.gardan sola dönüon kavşaktan sağa doğru gidion ilerde sağda sinema var onun hemen yanında.tavsiye ederim  :D

saga sola saga sola beynımızı dondurdun yaff.. :dill :dill :dill su bulusmalara soyle hafıfleyınce su adanayada el atalım ya yapalım 1 bulusma burda.cevre ıllerdende katılanlar olur sanırım gusel olur valla.. :şeytan: :76 :OK

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 17 Ağustos 2006 - 22:09:50 »

« Yanıtla #16 : 17 Ağustos 2006 - 22:12:57 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
saga sola saga sola beynımızı dondurdun yaff.. :dill :dill :dill su bulusmalara soyle hafıfleyınce su adanayada el atalım ya yapalım 1 bulusma burda.cevre ıllerdende katılanlar olur sanırım gusel olur valla.. :şeytan: :76 :OK

yaw anca öle aklımda kaldı.başka yoldan götürsen kaybolurum ben  :D nese cidden yapalım şöle ekim ayında filan güzel olur.kasımda vizeler başlar çünkü ondan önce en uygunu bence ekim olur.ozmn zaten buluşmaları azaltmış oluruz.yaw çok işimiz var  erkan çoook  :D :D

« Yanıtla #17 : 17 Ağustos 2006 - 22:15:25 »

erkan8

• Ziyaretçi
yaw anca öle aklımda kaldı.başka yoldan götürsen kaybolurum ben  :D nese cidden yapalım şöle ekim ayında filan güzel olur.kasımda vizeler başlar çünkü ondan önce en uygunu bence ekim olur.ozmn zaten buluşmaları azaltmış oluruz.yaw çok işimiz var  erkan çoook  :D :D

efet ekım ayı ıyıdır..hem akdenız'ın sonbaharıda gusel olur..sınavlardan oncede ıyı olur.daha once 3 kere denedık adana bulsuması ıcın ama olmadı..umarım bu sfeer yapacazz.. :alkıs: :şok:

« Yanıtla #18 : 17 Ağustos 2006 - 22:18:47 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
efet ekım ayı ıyıdır..hem akdenız'ın sonbaharıda gusel olur..sınavlardan oncede ıyı olur.daha once 3 kere denedık adana bulsuması ıcın ama olmadı..umarım bu sfeer yapacazz.. :alkıs: :şok:

izmittede 2 kere denendi ama olmadı sonra işe el koyduk nasılda süper buluşmalar oluo grüon abi  :D :D adanada böle organize etcek biri lazım işleri eline alcak birisi ozmn olur.siteden olcak değil.gelcekler dicek telini alcak telde ayarlıcak siteyde yazcak tekrar.ben öle yaptım.herkesten msndi telefondu aldım.herkesede verdim yane.bu seferde ben uzaktayım biraz zor ama ordan biriyle bi ortaklık kurup yaparız inşallah.olcak mrk etme  :alkıs: :alkıs:

« Yanıtla #19 : 17 Ağustos 2006 - 22:27:15 »

erkan8

• Ziyaretçi
izmittede 2 kere denendi ama olmadı sonra işe el koyduk nasılda süper buluşmalar oluo grüon abi  :D :D adanada böle organize etcek biri lazım işleri eline alcak birisi ozmn olur.siteden olcak değil.gelcekler dicek telini alcak telde ayarlıcak siteyde yazcak tekrar.ben öle yaptım.herkesten msndi telefondu aldım.herkesede verdim yane.bu seferde ben uzaktayım biraz zor ama ordan biriyle bi ortaklık kurup yaparız inşallah.olcak mrk etme  :alkıs: :alkıs:

burayada gelecegız yazdılar sonrada yok olmadı tarıhı degıstırıleım işimiz cıktı falan..olunca ole kaldı..neyse hele bız su bulusmaları yapalım adanayada bakarız..

« Yanıtla #20 : 18 Ağustos 2006 - 07:02:38 »

mehhmet

• Ziyaretçi
yaw adana sizin ustunuze istanbul izmit ankara  buluşma yapti izmirde yolda abibuluşunda görelim artık sizi :D

« Yanıtla #21 : 18 Ağustos 2006 - 08:58:27 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
yaw adana sizin ustunuze istanbul izmit ankara  buluşma yapti izmirde yolda abibuluşunda görelim artık sizi :D

yaw mehhmet biz ne dioz sen ne dion bea  :D  yaw buluşmalar bitsin bi ekimde güzel bi buluşma yapılcakk  :D :D adanadan sonrada antep yapcaz.hazır oralara kadar gelmişken anteptede yapalım dimi erkan  :D :D

« Yanıtla #22 : 18 Ağustos 2006 - 10:58:50 »

erkan8

• Ziyaretçi
yaw mehhmet biz ne dioz sen ne dion bea  :D  yaw buluşmalar bitsin bi ekimde güzel bi buluşma yapılcakk  :D :D adanadan sonrada antep yapcaz.hazır oralara kadar gelmişken anteptede yapalım dimi erkan  :D :D

yapalımmm vallaaa  :duyuru: :duyuru: tey tey tey tey

« Yanıtla #23 : 25 Ağustos 2006 - 13:03:12 »

Çevrimdışı daydream

• Üye
  • **
Gelecek hafta bir buluşma düzenleyin ben adanaya geliyorum adanalı tekinislerin dikkatinee!!...

« Yanıtla #24 : 29 Ağustos 2006 - 06:36:04 »

mehhmet

• Ziyaretçi
bu adanaya tanu yada benim genetik kopyami yollayalim bakin her hafta sonu buluşma oluyo :D :D :D :dill

« Yanıtla #25 : 29 Ağustos 2006 - 17:23:35 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
bu adanaya tanu yada benim genetik kopyami yollayalim bakin her hafta sonu buluşma oluyo :D :D :D :dill

ilahi senn  :D :D :D

« Yanıtla #26 : 29 Ağustos 2006 - 18:06:10 »

erkan8

• Ziyaretçi

bız sizle zor ugrasıyoruz bıde kopyanızlamı ugrasacaz..ekım ayında gusle bvır adana bulsuması yapacazz bız saten.. tey tey :şok:

« Yanıtla #27 : 29 Ağustos 2006 - 19:15:52 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
valla yapcaz inşallah.abim adanada şuan.bende gitcektimde buluşma yok die gitmedim.nese eylül ayında sonlara doğru yaparız ordan antepi yaparız sonra izmitte bi maç yaparız  :D eylül ayı bi değişik geççek bnm için yaw.heryerde olcam bi aksilik çıkmazsa inşallah

« Yanıtla #28 : 29 Ağustos 2006 - 19:31:00 »

Çevrimdışı daydream

• Üye
  • **
valla yapcaz inşallah.abim adanada şuan.bende gitcektimde buluşma yok die gitmedim.nese eylül ayında sonlara doğru yaparız ordan antepi yaparız sonra izmitte bi maç yaparız  :D eylül ayı bi değişik geççek bnm için yaw.heryerde olcam bi aksilik çıkmazsa inşallah
Antebe yine beklerizz bu arada adana buluşmasında bir gelişme vbarmıı bu hafta gelebilirim demiştimm

« Yanıtla #29 : 29 Ağustos 2006 - 19:37:16 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
Antebe yine beklerizz bu arada adana buluşmasında bir gelişme vbarmıı bu hafta gelebilirim demiştimm

valla bu hafta olamazki.eskişehir ve izmir buluşmaları var.adanalılardanda ses yok maaelesef daha