Gönderen Konu: Lady Gaga  (Okunma sayısı 12390 defa)

Ynt: Lady Gaga
« Yanıtla #30 : 03 Mart 2010 - 00:55:35 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Telephone 8 Mart'ta yayınlanacakmış  :happy:  :happy:
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 03 Mart 2010 - 00:55:35 »

« Yanıtla #31 : 12 Mart 2010 - 12:57:11 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
Yeni video Telephone, Paparazzi nin kaldığı yerden devam ediyor, yine kısa film tadında, yine çok güzel. Pussy Wagon ı görmek ayrıca bi güzel geldi :D
http://www.youtube.com/watch?v=GQ95z6ywcBY
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #32 : 17 Mart 2010 - 20:59:41 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #33 : 18 Mart 2010 - 21:39:26 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Lady Gaga geliyor

Amerika'da her yaptığı olay olan şarkıcı Lady Gaga İstanbul'a geliyor

Albümleri satış rekorları kıran, sahne şovları ve giyimiyle tüm dikkatleri çeken dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı nam-ı diğer ‘Lady Gaga’ Joanne Stefani Germanotta 13 Mayıs’ta İstanbul’a gelecek.

Hande Yener ve Gülşen’in hayran olup taklit etmeye çalıştığı Lady Gaga, Bilgi Üniversitesi’nin düzenlediği bahar şenliği ‘Mayfest’ kapsamında Santral İstanbul’da konser verecek

http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?detay=Lady_Gaga_geliyor&tarih=18.03.2010&Newsid=294601&Categoryid=8

« Yanıtla #34 : 21 Mart 2010 - 16:50:51 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
bu son klip iyiden iyiye şarkının önüne gemiş yahu..kısa metrajlı bi film arasında şarkıyı duydum arka fon gibi..

« Yanıtla #35 : 24 Mart 2010 - 23:28:14 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Küçük Gaga İş Başında
Lady Gaga'nın 18 yaşındaki kız kardeşi de ablasının izinden müzik dünyasına girmeyi planlıyor.

Küçük Gaga İş Başında
Lady Gaga'nın 18 yaşındaki kız kardeşi de ablasının izinden müzik dünyasına girmeyi planlıyor.

18 yaşındaki Natali Germanotta, ilk deneyimini Lady Gaga ve Beyoncé düeti olan Telephone'un videosunda yaşadı. Videoda hapishanedeki bir mahkumu oynayan Germanotta, bir vokal koçuyla çalışmalara başlamış ve en kısa zamanda yeni albümünü yayınlayacakmış.

Natali'nin yakın bir arkadaşı, The Sun'a verdiği röportajda şunları söylüyor: "Natali ablasını örnek alıyor ve onun izinden gidiyor. Neredeyse tüm vaktini ablasıyla kayıt yaparak geçiriyor."

« Yanıtla #36 : 26 Nisan 2010 - 00:19:08 »

Çevrimdışı M

• Üye
  • **
Lady Gaga geliyor

Amerika'da her yaptığı olay olan şarkıcı Lady Gaga İstanbul'a geliyor

Albümleri satış rekorları kıran, sahne şovları ve giyimiyle tüm dikkatleri çeken dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı nam-ı diğer ‘Lady Gaga’ Joanne Stefani Germanotta 13 Mayıs’ta İstanbul’a gelecek.

Hande Yener ve Gülşen’in hayran olup taklit etmeye çalıştığı Lady Gaga, Bilgi Üniversitesi’nin düzenlediği bahar şenliği ‘Mayfest’ kapsamında Santral İstanbul’da konser verecek

http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?detay=Lady_Gaga_geliyor&tarih=18.03.2010&Newsid=294601&Categoryid=8

ben bunu daha yeni duyuyorum süper bi haber. ne üniler var ya lady gagayı getiriolar bizim ünv örnek alsın :P bilet fiyatları ne kdr acaba... 
şarkıları tarzı çok hoş bu kadının bide kliplerine bayılıyorum oturup izlenecek klipler yapıo.genelde klipleri izlemem müziğini dinlemek için açarım ama lady gaganınkiler izlenesi klipler çok renkli..

« Yanıtla #37 : 06 Mayıs 2010 - 22:29:31 »

Çevrimdışı crayz

• Aktif Üye
  • ANTALYA TEMSİLCİSİ
Tarz yapmak isteyen popcu ların yeni idolü bol bol küçük ladyler dolustu ;) mazoşist olduğu için uzun zamandir ilgimi çeken bayan ;)
:)))

« Yanıtla #38 : 13 Mayıs 2010 - 22:33:04 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Lady GaGa'dan İlham Aldı
Jack White, The Dead Weather grubunun yeni albümündeki bir şarkıyı bestelerken Lady GaGa'dan ilham aldığını söylüyor.

Lady GaGa'dan İlham Aldı
Jack White, The Dead Weather grubunun yeni albümündeki bir şarkıyı bestelerken Lady GaGa'dan ilham aldığını söylüyor.

The Dead Weather'ın yeni albümünde yer alan "The Difference Between Us" şarkısını yaratırken Lady GaGa'dan ilham aldığını söyleyen Jack White, bu parçayı bestelerken kendisini Lady GaGa'nın yerine koyduğunu belirtiyor.

Sözlerini grubun vokalisti Alison Mosshart'a ait olan parçanın müziklerini oluştururken ilginç bir yönteme başvuran White, 'bu şarkının müziğini Lady GaGa yapsaydı nasıl olurdu?' sorusundan yola çıkarak kendisini GaGa'nın yerine koymuş ve onun gibi düşünmeye çalışmış.

"The Difference Between Us" şarkısının yer aldığı yeni The Dead Weather albümü "Sea of Cowards", 11 Mayıs'ta piyasaya çıkacak.

Bizde de örnek alan çok ama bi açıklamzlar nedense :)
Ayıp :)

« Yanıtla #39 : 14 Mayıs 2010 - 21:49:35 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Seveni cok ama ben cok itici buluyorum,bad romance biraz iyidir o kadar.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #40 : 17 Mayıs 2010 - 15:27:12 »

Çevrimdışı M

• Üye
  • **
istanbul'a gelicek haberi de yalan oldu.kesin bi haber yok hiçbiyerde istanbul konseri hakkında...

« Yanıtla #41 : 26 Mayıs 2010 - 23:36:15 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
Bu haftaki Glee bölümünde onun şarkıları söylendi. Onun gibi olmadı belki ama yine dinleyesim geldi. Çabuk parladı, çabuk söner mi bilmiyorum ama çok iyi bu kadın. Her şarkıda başka tarzda söylüyor sanki, sıkmıyor hiç insanı. Bad Romance'in klibi youtube'da en çok izlenen klip olmuş, e yakışır.

« Yanıtla #42 : 08 Haziran 2010 - 22:09:48 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
Alejandro
http://www.youtube.com/watch?v=niqrrmev4mA

Gaga-Klein ortaklığı deniliyor ama ikisi ortası bir şeyden çok Klein'a yakın bir şey çıkmış ortaya. Gay'lere selam ediyor Gaga. Silahlı bikini üstü çok hoş ama :D

Kemal Doğulu aynısından yapar kesin Hande'ye :D

« Yanıtla #43 : 12 Haziran 2010 - 11:09:58 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Olaylı Klibin Yönetmeni Konuştu
Lady Gaga'nın son videosu Alejandro, içerdiği katolik betimlemeler, eşcinsel ve kölelik konularıyla oldukça dikkat çekiyor.

Olaylı Klibin Yönetmeni Konuştu
Lady  Gaga'nın son videosu Alejandro, içerdiği katolik betimlemeler, eşcinsel ve kölelik konularıyla oldukça dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz hafta yayınlanmaya başlanan Lady Gaga "Alejandro" videosunun yönetmeni Steven Klein, video hakkında yapılan eleştirilere  cevap verdi: "Amacımız kimseyi hedef alarak birilerini incitmek değildi. Dini öğeler kullanarak da herhangi bir şeyi negatif göstermeye çalışmadık. Videonun sonunda Gaga bir rahibe olmayı tercih ediyor. Gözlerinin ve ağzının yok olması, hislerini şeytanın dünyasından uzak tutmak istemesinden..."

Video ilk yayınlandığında Katolikler "Alejandro"yu 'ahlaksız' ve 'kışkırtıcı'  olarak yorumlamışlardı.

« Yanıtla #44 : 12 Haziran 2010 - 11:16:55 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
iki erkeğin seviştiği bi video klip için çok bekleriz biz daha :))
anca duet aşamasındayız biz daa...şu belimi de bi saramadın ya , iki medeni insanız biz die :D