Gönderen Konu: Oğuzhan Koç  (Okunma sayısı 675 defa)

Oğuzhan Koç
« : 21 Nisan 2014 - 20:15:38 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Oğuzhan Koç (d. 13 Mayıs 1985; Refahiye, Erzincan), Türk oyuncu ve şarkıcı.

13 Mayıs 1985'te İstanbul'da dünyaya geldi. Bursa Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü'nde okudu. Şu anda İstanbul Üniversitesi Antropoloji Bölümünde kaydı bulunmaktadır.

Küçük yaşlarından itibaren sahne sanatlarıyla ilgilenen Oğuzhan Koç, 2007 yılında BKM Atölye Oyuncuları arasına katılmıştır.2009 yılında Yılmaz Erdoğan'ın yönetmenliğini yaptığı Neşeli Hayat filminde rol almıştır. Söz ve müziği kendisine ait olan "Gül ki Sevgilim" adlı şarkıyı Ferhat Göçer'e vermiş Gülben Ergen'in "Uzun Yol Şarkıları" albümünde söz ve bestesi kendisine ait olan Giden Günlerim Oldu şarkısına albümde ve klipte eşlik etmiştir. 31 Aralık 2009 tarihinde Kanal D'de yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı tiyatral komedide söylediği "Domuz Gribi Ol İnşallah" adlı şarkısıyla büyük beğeni toplamıştır. 2010 yılında BKM Mutfak oyuncularının yazıp yönettiği Çok Filim Hareketler Bunlar adlı filmde rol almış ve 17. Kral Müzik Ödülleri'nde filmin müzikleriyle 'En İyi Film Müziği' ödülüne layık görülmüştür.

2013 Mayıs ayında Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak ile başladıkları tv8'de yayınlanan 3 Adam isimli gece şovu halen devam etmektedir.

Oğuzhan Koç'un uzun zamandır beklenen Ben Hala Rüyada isimli albümü 2 Aralık 2013'te Esen Müzik etiketiyle müzikseverler ile buluştu.

Özlem Tekin

Oğuzhan Koç
« : 21 Nisan 2014 - 20:15:38 »

Ynt: Oğuzhan Koç
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2014 - 20:17:14 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Ayy (Ben Hala Rüyada)
http://www.youtube.com/watch?v=00INPNCWMAU

Normalde bu adamdan nefret ederdim ama günlerdir radyoda bu şarkı çalıyor. Merak edip araştırınca Oğuzhan Koç çıktı ortaya.  :p
Uzun lafın kısası; şarkıyı sevdim.  :)

Ynt: Oğuzhan Koç
« Yanıtla #2 : 22 Nisan 2014 - 01:27:42 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Her şarkıyı uzun hava gibi okumasa iyi çocuk aslında. Gitsem Diyorum adlı şarkısını sevmiştim.
İzin verilen 400 karakter