Gönderen Konu: Yasaklanan TV Programi  (Okunma sayısı 2530 defa)

Ynt: Yasaklanan TV Programi
« Yanıtla #15 : 01 Mart 2007 - 12:23:44 »

Çevrimdışı sunya

• Üye
  • **
  • açlığım ağlıyorken..
    • Tek Kurban Fan Sitesi..
dizini gerçekleri anlattığı söylense de dizi bir çok genci etkilemiş ve etkilemeye de devam etmekte ayrıca bazıları diziyi ateşle savunurken dizini kaymağı kanal ve yapımcı firma tarafından yeniyordu biz de dizi yayınlansın gerçekler açığa çıksın diyoruz gerçekleri herkes zaten biliyor bir dizi milletin gözünü açacak değil ya iyi kide kaldırıldı bende çok sevindim

Herkes gerçekleri biliyor mu.?Yapma be abi..

Gerçek o ki herkes uyuyor hemde gözü açık..O kadar bilinçsiz insan var ki, her ne kadar diziden etkilenip kendini polat zannedenler varsa(o kişinin kendi sorunudur, ben neden zannetmiyorum kendimi polat.?), o kadar da diziyle biraz da olsa gerçekleri öğrenme çabasın da insanlar var..Öyle ki bir amerikan filmlerine baktığınız da daha dehşet sahneler varken vay be süper yapmış adamlar diyoruz..Ama bir Türk filmine bu denli saygı göstermiyoruz..Hangi kesimi anlatırsa anlatsın diziler gerçeği yansıtmalı ki insanları etkilesin ve etkisinde kalan o kadar insan varken dizinin kaldırılması saçmalık olsa gerek..Arkadaşımız herkes gerçeği biliyor zaten diyor, devlet nedir.? bunu herkes biliyor mudur aceb.?Birilerinin devleti anlatması gerek, gerçek bilinse de göz önün de olması gerek..bildiğimiz çogu gerçeği unutabiliyoruz..Ama cım kimseye sataşmak değil LÜTFEN yanlış anlamayın..

Hatalımıyım ki.?

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 01 Mart 2007 - 12:23:44 »

« Yanıtla #16 : 01 Mart 2007 - 13:37:11 »

Çevrimdışı regeta.

• Üye
  • **
insanlara hakaret eden ve şiddeti körükleyen  dizilerin yayınlanmasına karşıyım.
hayat bize mutlu olma şansı tanımadı....

« Yanıtla #17 : 16 Ağustos 2009 - 11:51:55 »

Çevrimdışı popkek

• Üye
  • **
  • ah sen ihanet sebebisin
konu uzun bi süre önce kapanmış ancak yorum yapmadan geçemiycem dizi yasaklandı ama eğer gelişmiş batı ülkelerinde aynı terör durumu olsaydı değil dizi sinema filmleri programlar hatta ve hatta reklam arası çıkan konu hakkında halkı bilinçlendiren kısa filmler olurdu bizdede böyle oluyo işte bu diziyi yapmayın bi avuç vatan hayini hayvanın kalbi kırılmasın
baktık ki olmuyor iki adım geri gideriz