Gönderen Konu: Mtv Roportajı (30.01.2008)  (Okunma sayısı 2009 defa)

Mtv Roportajı (30.01.2008)
« : 31 Ocak 2008 - 21:13:48 »

Çevrimdışı SeZzZ

• Yönetici
  • Delicious Demon!

Rock müziğin kraliçesi Özlem Tekin ve sevgilisi Cem Öcal beniMTVm’de!

Asi kız Özlem Tekin evlilik yolunda: “Tanıştığımız gün beraber yaşamaya başladık.”

Türkiye’nin yakından tanıdığı yıldızların özel hayatlarını, hiç bilinmeyen ve merak edilen yönleri gün yüzüne çıkaran program beniMTVm’e 2 Şubat Cumartesi günü rock müziğin güçlü sesi Özlem Tekin konuk oluyor.

Çekimlerin Bebek sahilinde gerçekleştiği programa sevgilisi Cem Öcal ile katılan Özlem Tekin müzik dünyasından, özel hayatına samimi itiraflarda bulundu. Programda en sevdiği 5 şarkının geri sayımını da yapacak olan Özlem Tekin, “benden hiç beklemeyeceğiniz bir liste hazırladım. Seçtiğim şarkılar ile herkesi şaşırtacağım” dedi.

beniMTV’m çekimlerinden kısa kısa....

- Şebnem Ferah ile aynı projede bir araya gelir misiniz? Spice Girls bize örnek oldu...
İlk albümlerimizi yaptığımızda konserlerde arka arkaya çıktığımız olurdu. Bu kadar yıl sonra artık gereği yok bir araya gelmenin. Ticari ve duygusal anlamda da çok gerekli olduğunu sanmıyorum. Bu soru hep bana soruluyor. Neden Şebnem Ferah’a sorulmuyor?

- Geçtiğimiz günlerde Funda Arar, Şebnem Ferah ve sizin için “Onlar rock müzik yapmıyorlar” dedi. Funda Arar neden böyle sözler sarfetmiş olabilir? Zaten Türkiye’de rock bayrağını Funda Arar ve Kıraç taşıyor. O ne dediyse doğrudur. Yalnız yavaş rock yapsın, biryerine birşey olur kayıp düşer sonra.

- Evlilik ne zaman?
Başından beri evleneceğiz diye girdik işe ve tanıştığımız gün beraber yaşamaya başladık. Sadece vakitsizlikten evlenemiyoruz. Çok yakın bir zamanda evleneceğiz inşallah.

-Evde nasıl zaman geçiriyorsunuz? Cem Öcal: Dışarı fazla çıkmıyoruz, misafirde gelmiyor. Bağıra çağıra konuşup eğleniyoruz. Özlem Tekin çok komik ve eğlenceli bir insan. Ben de deliyim onun gibi. Uyurken bile hareket halinde. Eli kolu hiç durmuyor.

-Çocuk düşünüyor musun?
Her kadın çocuğu olsun ister. Benim hiç anaç bir halim olmadı. Belki de hayat tarzımdan. Aslında Cem çocukları çok seviyor ve istiyor da. Yaşım da genç değil artık neredeyse 40 oldum. Zannetmiyorum bir çocuğumuzun olacağını.
Cem Öcal: 5 çocuğumuz olsa 7 çocuk gibi gezeriz ve çok eğleniriz. Çocuğumuz olsa tabiat hayatını öğretiriz. Doğayı çok seviyoruz çünkü.

-Çok hareketli görünüyorsun, hiperaktif misin?
Evet böyle bir durumum var. Aslında 12 yaşına kadar çok içine kapanık ve uslu bir çocuktum. Araba kazası geçirdim, onunla alakalı olabilir. Sonra bir haller oldu bana.

-Badem grubuna Kalpsiz şarkısında eşlik ettin. Bu proje nasıl ortaya çıktı?
Badem’le tanışmıyorduk. Bana teklif geldiğinde vaktim olmadığı için sıcak bakmadım. Oyunculuk çok zamanımı alıyor. Ancak şarkıyı dinleyince çok beğendim. Klip de şarkı da çok güzel oldu. Bence klasikler arasına girecek bu şarkı.

-Tarzında değişiklikler olduğunu görüyoruz. Değişiklikleri seven biri misin?
Benden beklenmeyecek şeyler yapmaktan şurama geldi. Beklenmedik şeyler yapmak özellikle seçtiğim bir şey değil. Hayat tarzım bu benim. Kendi beklemediğim şeyleri yapmaktan hoşlanıyorum. Sürprizli yaşamak, başkasının yapmasını beklemeden yapmak hoşuma gidiyor. Ev değiştirmekten, albüm değiştirmeye kadar tüm değişiklikleri seviyorum. Durup dururken tiyatro yapmak hayatıma enerji kattı.

- Uzun süredir albüm yapmıyorsun? Müziği bırakmadın değil mi?
5. albümümü yapalı 3 yıl oldu. Heavy metal grubumla, Oğuz’la beraber çalışmıştık. Çok popüler olmayan, sert bir albümdü. Oyunculuğa ağırlık verdim sonra. Dizi, müzikal ve film projelerinde yer aldım. Tiyatro en zoru. Tüm bunlar vakit alan işler olduğ için müziğe ara vermiş gibi göründüm.

-Yeni albüm çalışmaların var mı?
Yaza doğru yeni bir albüm çıkaracağım. Oluşmaya başlamış bir şeyler var ama şarkıların son halleri oluşmadan bir şey demek zor. Ortak çalışmaya açık bir albüm olacak. Bir çok ünlü isim ve aranjör olacak bu albümde.

Özlem Tekin’in tüm bu açıklamalarını ve daha fazlasını 2 Şubat Cumartesi günü saat 13:00’da MTV Türkiye’de beniMTV’m programında izleyebilirsiniz.

30.01.2008
10...     9...     8...     7...     6...     5...     4...     3...     2...     1...     0...    BOO!! :çiçeeK:    :dans:    :yeehu     

Özlem Tekin

Mtv Roportajı (30.01.2008)
« : 31 Ocak 2008 - 21:13:48 »

Ynt: Mtv Roportajı (30.01.2008)
« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2008 - 21:56:04 »

Çevrimdışı kasvet

• Deneyimli Üye
yaza doğru yeni bir albüm

bundan daha güzel bir söz olabilir mi?

« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2008 - 23:36:54 »

Çevrimdışı drown

• Cool
-Yeni albüm çalışmaların var mı?
Yaza doğru yeni bir albüm çıkaracağım. Oluşmaya başlamış bir şeyler var ama şarkıların son halleri oluşmadan bir şey demek zor. Ortak çalışmaya açık bir albüm olacak. Bir çok ünlü isim ve aranjör olacak bu albümde.

Merak ettim ünlü isimleri :D

Onu geçtim albüm çıkarsın ünlü isimlere gerek yok tek başına da yeter o :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2008 - 00:35:34 »

Çevrimdışı zıkkım_666

• Yepyeni Üye
  • *
yaa cıkarsın artık yenı albumu sesımızı duysun

« Yanıtla #4 : 04 Şubat 2008 - 13:35:58 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
ya özlem neden devamlı yaşını büyütüyor anlamıyorum :)

« Yanıtla #5 : 04 Şubat 2008 - 17:52:59 »

Çevrimdışı d-she seyhtan

• Üye
  • **
yaşını büyütmüyor gerçektende 40'a yaklaştı 3yıl sonra 40 olacak işte

« Yanıtla #6 : 10 Şubat 2008 - 16:19:33 »

Çevrimdışı Lost-AnqeL

• Aktif Üye
Ya Dünde Mtv de Diyolardı ?
Acaba bu programın tekrarmıydı?
Hemde bayağı bir kalmış..
Onun İçin ÜzüLdüm..
Belki Birgün O)Da Sever..

« Yanıtla #7 : 10 Şubat 2008 - 16:57:54 »

Çevrimdışı blue

• Üye
  • **
sonunda beklediğimz albüm geliyor  albüm gelsinde ünlü isimler hiçde öneli diil bence
Aslan Yaarim benim

« Yanıtla #8 : 02 Mart 2008 - 14:12:38 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
Alıntı
-Badem grubuna Kalpsiz şarkısında eşlik ettin. Bu proje nasıl ortaya çıktı?
Badem’le tanışmıyorduk. Bana teklif geldiğinde vaktim olmadığı için sıcak bakmadım. Oyunculuk çok zamanımı alıyor. Ancak şarkıyı dinleyince çok beğendim. Klip de şarkı da çok güzel oldu. Bence klasikler arasına girecek bu şarkı.

bence de öyle olacak.. harika olmuş parça..
şarkıya griş te yüreğimi yakıyo zaten sahsen..
herneyse konu roportaj.. devam.. ;)
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #9 : 31 Mart 2008 - 18:42:32 »

Çevrimdışı burcu07

• Yepyeni Üye
  • *
albüm beklios islem seni cok seviom

« Yanıtla #10 : 18 Nisan 2008 - 22:19:13 »

Çevrimdışı GrungeRock

• Üye
  • **
  • Kefeni Yırttık Sandık , Hayat Kaf Dağının Ardında.
Albüm , yeni bir albüm istiyoruzz

« Yanıtla #11 : 24 Nisan 2008 - 22:06:46 »

Çevrimdışı SeDaEnGiN

• Aktif Üye
  • (๏̯͡๏)
    • SeDa
Bu kadına bayılıorumm...!!!Albümü sabırsızlıkla bekliyorum :D:D

Soulmates never die   

« Yanıtla #12 : 24 Eylül 2008 - 17:02:54 »

Çevrimdışı aslınur

• Üye
  • **
  • Yapma be Azrail, Mario'nun bile 3 canı var ...(=
walla bende özlem i çok seviyom walla şu 13yıllık hayatımda ondan daha iyi bi rockçı tanımadım hem ayrıca funda arar kim oluyoda özleme dil uzatıyo ama özlemde güzel sölemiş ona katılıyorum dikkat etsin ayağı kayıp düşer sonra ama özlem diğerleirnden çok farklı galiba onu en çokta bu yüzden seviyorum diğerleri gibi diğil sempatik sevimli ya lafı uzatmaya gerek yok ben şu 13yıllık hayatımda ÖZLEMDEN DAHA İYİ Bİ ROCKÇI TANIMADIM HEM SESİDE ÇOK GÜZEL DÜNYANIN EN KÖTÜ ŞARKISINI SÖLESE ÖZLEM O ŞARKIYI DÜNYANIN EN GÜZEL ŞARKISI YAPAR BENCE YANİ KISACASI ÖZLEMİ ÇOK SEfiYOrUMMMMMM
!...İNeCeK vaR durDuruN düNYaYı...!

« Yanıtla #13 : 25 Eylül 2008 - 14:42:25 »

Çevrimdışı selmanogun

• Üye
  • **
Albüm , yeni bir albüm istiyoruzz
evet yeni albüm istiyoruzzz (:
BİZ BU YOLA BAŞKOYDUK!!

« Yanıtla #14 : 24 Ekim 2008 - 01:00:42 »

Çevrimdışı ARGo_