Gönderen Konu: Tomb raider'da oynamak isterdim  (Okunma sayısı 1120 defa)

Tomb raider'da oynamak isterdim
« : 01 Ekim 2011 - 13:28:54 »

Çevrimdışı SeZzZ

• Yönetici
  • Delicious Demon!
http://www.medyatava.com/haber.asp?id=85724
Oyunculuğa adım atan Özlem Tekin hayalindeki rolleri anlattı.

Rock müziğin ülkemizdeki en güçlü seslerinden biri olan Özlem Tekin, müzisyenliğini yanı sıra oyunculukta da adından söz ettiriyor. 'O Şimdi Asker', 'Hokkabaz' ve 'Kaledeki Yalnızlık' gibi filmlerde rol alan Tekin; önümüzdeki ay gösterime girecek olan 'Mavi Pansiyon' isimli filmde de farklı bir rolde karşımıza çıkacak. Tekin, Sinema dergisinin 'Sinema Çıkışı' köşesi için en sevdiğiyönetmenleri ve filmleri değerlendirdi.

* Favori filmleriniz neler?
'Kapışma' (Snatch), 'Meksikalı' (The Mexican). Türk filmlerinden 'Kosmos'u çok beğendim. .

'2012' SAÇMA BİR FİLM

Favori yönetmenleriniz kimler?
Guy Ritchie, Reha Erdem, Veli Çelik... Biraz geyik olacak ama tabii ki de Steven Spielberg ve Martin Scorsese.
* Hangi oyuncuları beğeniyorsunuz?
Jeff Bridges en başta; Tim Roth, Harvey Keitel, Kevin Spacey, Gary Oldman.
* Yarısında çıktığınız bir film var mı?
'2012'! Saçmalık!

* Çoğunluk tarafından kötü bulunan ama sizin çok beğendiğiniz bir film var mı?
Ayıp olacak ama şimdi çoğunluk tarafından kötü bulunan deyince, kötü değil de entelektüel bulunmayan diyeyim: 'Recep İvedik'. Çok fazla seyrettim, herkese de seyrettirmişimdir.
* Mutlaka oynamak istediğiniz bir rol ya da içinde bulunmak istediğiniz bir proje var mı?
'Tomb Raider'da oynamayı ya da 'Kill Bill' de Uma Thurman'ın rolünü isterdim.

*Sinema tarihinde en kıskandığınız oyuncu performansı hangisidir?
Natalie Portman'ı kıskanabilir miyim? Çocukluğundan beri hayatımdaki en güzel filmlerde oynadı ve şahane bir oyuncu.

Özlem Tekin, yeni filmi 'Mavi Pansiyon'da sorunlu, biraz kompleksli ve içten içe biraz kıskanç bir kızı oynadığını söylüyor. Tekin canlandırdığı kızın en yakın arkadaşını da aslında çok kıskandığını ve kendisini feci bir aşk üçgeni içinde bulduğunu anlatıyor.
10...     9...     8...     7...     6...     5...     4...     3...     2...     1...     0...    BOO!! :çiçeeK:    :dans:    :yeehu     

Özlem Tekin

Tomb raider'da oynamak isterdim
« : 01 Ekim 2011 - 13:28:54 »

Ynt: Tomb raider'da oynamak isterdim
« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2011 - 13:46:48 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Kill Bill Uma Thurman :) Tim Roth ve Natalie Portman :) İyiymiş Recep İvedik olmasaydı tabii daha iyiydi.Bunları da öğrendiğimiz iyi oldu.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #2 : 01 Ekim 2011 - 14:27:24 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
mavi pansiyon için yavaştan tanıtımlara başladı Özlem..

gösterim için ortalama 1 ay kaldı,daha sık görecez Özlem'i:D

saol SEZZ
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #3 : 01 Ekim 2011 - 14:42:41 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Kill Bill Volume 3,5 olurdu ya.. Uma Thurman'ın yerinde oynadığını düşününce çok garip bir görüntü geliyor aklıma Özz'e matkap neim verirlerdi herhalde kılıç yerine.. Madem öyle bir rolde oynamak istiyor.. bence Özze en uygun stars wars filmleri uygun olurdu..eline verecen ışın kılıcını oynasın dursun:)) tomb raider filminde oynamasını bende isteridim.. angelina jolie den ne eksiği var:)) hatta daha iyi doğaya adapte oluyor.. ayılarla filan boğuşur ne bileyim yanına bide nicolas cage i verdilerimi büyük hazine gibi macera tarzı bir film olabilirdi.. müzik yapsın film milm yapmasından yana değilim..

« Yanıtla #4 : 01 Ekim 2011 - 18:34:43 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Portman, ortak payda.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #5 : 01 Ekim 2011 - 19:15:28 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Recep İvedik demeseymiş iyiymiş ama her daim dürüst olmasını da çok seviyorum.
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #6 : 01 Ekim 2011 - 20:24:49 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin