Gönderen Konu: Tek Başına, Kız Başına (Resimli)  (Okunma sayısı 3925 defa)

Tek Başına, Kız Başına (Resimli)
« : 10 Temmuz 2006 - 11:32:07 »

cansu

• Ziyaretçi

Yari ona varmadı, Aşk herşeyi affetmedi..ve o tek başına kaldı! ama KİME NE! onun olayı var;neşeli,pozitif:çekici derin...işte karşınızda ÖZLEM TEKİN..

MÜZİK

-dağları deldimle başlayalım.şarkı hip hop esintiler taşıyor..
Ö: albümde rap yararak söylediğim tek şarkı.. ama korosu. nakaratı yine rock.biraz karışık oldu bu parça,tam hip hop denemez, benim yapabileceğim kadar diyelim.

-neden bu parçayla çıkış yapmayı tercih ettin?
Ö: hiphop un bu sene yükselen bir değer olduğunu göreceksiniz..6/7 yiıl önce bizim bir takım çabalarımızla rock müziğin parladığı gibi hiphop da kendini ortaya koyacak bu sene...

- tarkan ın vokalistliğini yaptın..nasıl başladınız çalışmaya?
Ö: yapabileceğim birşey olursa yardım edebirim demiştim ona. aynı şirketteydik ya.. olur gel vokal yap dedi.. bugüne kadar hiç vokal yapmamıştım, hop diye şarkıcı oldum..bunuda denemek istedim.. cv mde eksik vardı.onutamamladım..kronoloji biraz ters oluyor ama olsun. onu başa eklerim ben!

İLİŞKİLERİ

-arkadaşlarınla ilişkin?..
Ö:çok arkadaşım yok.asla plan yapmıyorum..yarın sinemaya gidelim olayı yok bende yarın yapacağım şey belli olunca daral geliyor..o yüzden arkadaşlara beni katmayın diyorum hep.en iyi anlaştığım orkestra arkadaşlarım.athena nasıl grupsa biz de öyleyiz aslında..

-ailenle?..
Ö: biz çok değişik şekilde yaşayan bir aileydik.hiç bir komşumuza benzemezdik.. adams family gibiyiz:) çok değişik bir denge var..hepimiz bir aradayken hem yalnızmışsın hem değilmişsin gibidir..ailem yeniyi arar, değişikliklere açıktır. tutucu değildir.. bunun etkisi bende çok oldu..kalkıp aynada düne benzeyen kendimi görürüsem ondan hoşlanmıyorum ve benzememek için elimden geleni yapıyorum..bana büyük bir enerji ve neşe veriyor.. ben her sabah oh yaşasın diye uyanıyorum..gözümü açar açmaz yataktan fırlıyorum.çünkü masmavi kocaman,nefis bir gezegende yaşıyoruz, istediğimiz herşeyi yapabiliriz..

-kendinle?..
Ö: kendimi çok güzel dinlendiriyorum...f arklı farklı şeylerle..ülkemizde hobi eksikliği var..her ne yapıyorsanız yapın başka bir şey daha yapıyor olun.. bu hiç bir zaman maddi amaçlı olmasın. biz de şöyle de bir şey var:çocuk okula gider,hem de gitar dersi alır. o çocuk gitarı nefis çalmak zorundadır. çok güzel çalamıyorsa yapmamalıdır.. hobi demek zaten öyle idareten yaptığın,yaparkende kendini zorlamayıp zevk aldığın bir şeydir.onu hırs yapıp ailelerin bak aldık sana gitarı ne oldu? demeleri kadar saçma bir şey yok.resim yapın. çöp adam çizin ama yeterki vakit geçirecek bir şeyler yaratın... 

-hayvanlarla?..
Ö: gerçek bir hayvan delisiyimççbakmayın insanları sevmediğime.. ama evime on tane sokak köpeğini alıp bakabilirim.çok severim çok da iyi anlaşırım hayvanlarla. yılanından tutun faresine kadar hiç ayırt etmem. hiç birinden de korkmam.

« Son Düzenleme: 16 Aralık 2006 - 20:35:08 Gönderen: antepli_haxan »

Özlem Tekin

Tek Başına, Kız Başına (Resimli)
« : 10 Temmuz 2006 - 11:32:07 »

Ynt: tek başına kız başına ÖZLEM TEKİN-Hey girl ağustos 2002
« Yanıtla #1 : 10 Temmuz 2006 - 11:51:33 »

cansu

• Ziyaretçi
   AŞK..

-Aşkı nasıl yaşarsın?
Ö:eskiden çok benciydim..kıskançtım;akrep burcu olduğum için herhalde.. ama şimdi  aa ne şeker diyorum ama benim olsun,benim yanımda olsun diye bir takıntım yok..kendi kendime aşık olabiliyorum..

-bir de evlilik hikayen var..
Ö:hıı. evlendim..evlendim boşandim;hemen ışık hızıyla.bir baktıl evliyiz.bir baktık değiliz;ben de şaşırdım. heyecan yaptık madem bir süre beraber olacağız evlenelim dedik.pek görüşmedik zaten,bir taile gitmek bile nasip olmadı.tam yaz geldi ayrıldık..

-nasıl tipler ilgini çeker?
Ö:tipim yoktur.ama olay ı olması gerekir adamın. yani bunu anlatamam..bir şeyde çok iyi olabilir.mesela süper müzisyen olsa,bu beni etkilemez.iyi şarkı söylediği için değil yani bir tribi varsa başka birine benzemiyorsa bemi çeker..komik adamları sevmem,benim şakalarıma gülen adamı severim..şakamı anlamazsa ööfff oluyorum..

HOBİLERİ

-heykel
Ö: bir başlıyorsun yapmaya, sonra sen yapmıyorsun ellerin kendi kendine yapıyor..başıma hiç böylr bir şey gelmedi..film gibi içine başka biri girer ya aynan öyle..

-kick-box
Ö: çok zevkli,acaip. bütün sinirimi oradan çıkarıp pamuk gibi oluyorum..

-yoga
Ö:10 yıl önce öğrendim..iki senedir de tibet yogası yapıyorum..

-kitap
Ö: bu aralar new age kitaplarına sardım..onlardan ne çıkarsa alıyor..okuyorum. yuvaya yolculuk, dokuz kehanet, onuncu kehanet onlar beni çok güzel yönlendirdi.

-reiki
Ö: bio enerji gibi bir şey..ama kendi enerjini kullanmıyorsun.etrafta var olan enerjiyi alıp ihtiyacı olan başka bedene gönderiyorsun..yada kendi bedenine..

DAHA YAKINDAN

-reankarnasyona inanıyormusun?
Ö: inanırım. şimdilik bir tek asker kimliğimi biliyorum, başka da bir şey çıkmadı. prenses falan değilim yani.

-batıl inancın var mı?
Ö:batıl inancım değil, ama new age le gelen bir işin enerjisini azaltmak ya da bir şeye çok fazla enerji yüklemek gibi bir şeylerim var..

- günlük hayatta çok sık kullandığın sözcükler neler?
Ö: sert oldu diye bir lafım var.. bu çok sevdiğim bir laf bu ara. mesela kola içer misin bir tane daha.. yok sert olur... diyorum.. bir de olayı var çok kullanıyorum

- küfür eder misin?
Ö: hayır , edeni de sevmem. şakasına  belki ettiğim olmuştur..birinin ağzından konuşuyor gibi, köpeği konuşturuyorum mesela. özellikler erkeklerin küfür etmesinden nefret ederim.ya sustururum çakıp iki tane ya da bir daha görüşmem. kızlar kendi aralarındayken, erkekler de kendi aralarındayken etsin, ama bir aradayken çok çirkin oluyor bence...

........

« Yanıtla #2 : 10 Temmuz 2006 - 11:54:17 »

cansu

• Ziyaretçi
 biraz geç oldu ama... :ıslık:  öyle dergileri karıştırırken sitede olmayan bu röportajı farkettim eklim dedim :dill

güle güle okuyun :hug:

« Yanıtla #3 : 10 Temmuz 2006 - 12:06:25 »

Çevrimdışı wanessa

• Üye
  • **
  • {YIKINTI}
tesekkur ederim paylaşımın için
RABBİM SEN BİZİ ÖZLEME KAWUŞTUR!

AMİN!

« Yanıtla #4 : 10 Temmuz 2006 - 12:16:53 »

Çevrimdışı crayz

• Aktif Üye
  • ANTALYA TEMSİLCİSİ
bu dergi bendede var resimleri çok güzel....
:)))

« Yanıtla #5 : 10 Temmuz 2006 - 12:18:13 »

cansu

• Ziyaretçi
ewet resimleri süper eğer koyabilseydim koycaktim buraya ama beceremedim:(

« Yanıtla #6 : 10 Temmuz 2006 - 12:49:34 »

Çevrimdışı tetraoz

• Aktif Üye
  • teTRaoz Türkiye'yi Taşıyor
Ya Ben Derginin O Günkü Kaynaklarına Girmeye Çalıştım Fakat Beceremedim :( ... Eğer Tarama İmkanınız Varsa Resimleride Görelim... Roportaj Süper Ellerine Sağlık...
.......... Ne Desem ..... Ne Desem

« Yanıtla #7 : 10 Temmuz 2006 - 12:59:49 »

cansu

• Ziyaretçi
ya zaten ordaki bir iki resmi war bende ama buraya koyamıyorum :ühüh

« Yanıtla #8 : 10 Temmuz 2006 - 14:17:55 »

Çevrimdışı wiksha

• Deneyimli Üye
ooobaaaaaaaa çok eski diil mi o röpörtaj yaw

« Yanıtla #9 : 10 Temmuz 2006 - 14:37:13 »

cansu

• Ziyaretçi

buyrun bu röportajdan iki foto... ohh bee :dill saol antepli_haxan tey tey
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2006 - 14:46:58 Gönderen: antepli_haxan »

« Yanıtla #10 : 10 Temmuz 2006 - 15:01:13 »

cansu

• Ziyaretçi

teşekür wiksha....

« Yanıtla #11 : 10 Temmuz 2006 - 15:08:02 »

Çevrimdışı wiksha

• Deneyimli Üye
bişe diil keyfini sürün röpörtajın ben üst üste kaç kez okumuştum...  tey tey  tey tey  :happy:

« Yanıtla #12 : 10 Temmuz 2006 - 15:54:54 »

Çevrimdışı crayz

• Aktif Üye
  • ANTALYA TEMSİLCİSİ
aynen ..!!
:)))

« Yanıtla #13 : 10 Temmuz 2006 - 16:19:38 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Daha önce okumamıştım ama okuduğum iyi oldu.Güzel bi ropörtaj......

« Yanıtla #14 : 12 Temmuz 2006 - 02:10:31 »

Çevrimdışı çetin ceviz

• Aktif Üye
  • Ozzz..!!!Ses kezzzzz...
Bende daha önce okumamıştım valla sağolun :) :)
Lacivert Ne kadaR yakı$mıs bilmesede ?!
Hayat buysa beN yoquM bu yoLda..
Ü$üdüq donduK saNdık oLta oRda saP buRda!..
Bir D€qil miyiZzZ ki Herke[Ş]anslı DoqmuyoR..
Rock=)Müzikle deqil sözle aNlatıLır...