Gönderen Konu: FHM-Aralık 2006(resimli)  (Okunma sayısı 15061 defa)

Ynt: FHM-Aralık 2006
« Yanıtla #30 : 30 Kasım 2006 - 02:22:43 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Ben ısrarla söylüyorum kapak mükemmel diğerleride güzel ama kapak perfect
      ▌▐

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 30 Kasım 2006 - 02:22:43 »

« Yanıtla #31 : 30 Kasım 2006 - 15:27:46 »

Çevrimdışı faso19

• Aktif Üye
  • YaLNıZıM YaPaYaLNıZ...
    • olmaz mıııı....?????
resimler güzel değil ya ben hiç beğenmedim...
İLAHİ AZRAİL SEN ADAMI ÖLDÜRÜRSÜN....

« Yanıtla #32 : 30 Kasım 2006 - 16:32:05 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
yaa pyrox röp'ü ne zaman koyucan foruma...
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #33 : 30 Kasım 2006 - 16:50:15 »

furkiii

• Ziyaretçi
bence içerdeki resimler güzel ya..kapaktakini ama hiç sevmedim açıkçası..bu arada röportaj da güzel..=)

« Yanıtla #34 : 30 Kasım 2006 - 16:55:29 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
gece koycaktım ropörtajı ,baktım çok uzun..dedim sabahlamayayım..bu gece insallah...dergiden copy-paste edememek ne kötü  :)))

« Yanıtla #35 : 30 Kasım 2006 - 17:14:58 »

Çevrimdışı hande06

• Aktif Üye
  • My nAMe İs CAdı------
süperler bence ama kapağı o kadar abartmayada gerek yoktu yane :D:D hepside harika yinede
..güzel vücutlar boş suratlar benimse yenmiş tırnaklarım titrek ellerim var..hem kırıcı hem kırılgan yordun beni gönülçelen..
kill me,love me,feel me,tell me,live me
http://tr2.monstersgame.net/?ac=vid&vid=34006421 SATANİST YiYEN SADİST KEDİ  (yana tıkla gör)

« Yanıtla #36 : 01 Aralık 2006 - 01:32:09 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici

Özlem Tekin'i nasıl bilirsiniz?Efendim , hep bir ağızdan konuşmayın anlayamıyorum.Asi rocker,güzel,süper sesi var,müthiş bir sahne performansı var,oyun gücü müthiş dediğinizi duyuyorum.Bu özelliklere 2003 ün aralık ayında "sexy" sıfatı da eklendi,onu lütfen unutmayalım.İşte o efsane FHM çekiminin üzerinden tam 3 yıl geçtikten sonra Özlem Tekin en sexy halleriyle tekrar karşımızda.Aslında ben de isterdim bu çekimi çok daha erken bir zamanda sizlerle buluşturmayı ama Özlem Tekin 'in yoğun iş temposu nedeniyle bu pek mümkün olmadı.En son Hokkabaz filmindeki performansıyla da alkışları toplayan Özlem Tekin hummalı bir çalışmanın ardından yine bize poz verdi.Bu sefer bir de sürprizimiz var.Özlemin bundan sonraki çekiminin yakın bir zamanda olması artık sizin elinizde.Açıklma için röportajı okumanız yeterli.

Kendi aramızda senden bahsederken ne demeliyiz,şarkıcı Özlem Tekin mi,oyuncu Özlem Tekin mi?
*Niye ,dedikodu mu yapıyorsunuz canım bahsetmeyin benden.

Ama başarılarınla sık sık sohbetlere konu oluyorsun.
*Valla bizim Özlem diyebilirsin(gülüyor).Artık oyuncu demek lazım tabii.Şarkıcı denmesinden oldum olası hoşlanmamıştım zaten.
Hani programlara falan katıldığımızda ekranın altında yazar ,sinir bir şey o.Rock'ın kraliçesi,Çılgın Rock'çı laflarını da sevmiyordum ben.

Bürokratik bir form doldururken ne yazıyorsun peki?
*Rock Star yazıyorum.
Mesleği:Rock Star!!
Ama altı aydır hava atıyorum herkese film yıldızı oldum diye.Artık Movie Star yazacağım.Şaka tabii bunlar da
artık oyuncu-müzisyen yazabilirler.Bir dizi,bir müzikal ,bir de sinema filminin ardından artık sanırım oyuncu sayılıyorumdur.

Oyunculuğu fırsat yakalayan herkes yapıyor.Ama sen hakikatten iyi becerdin bu işi.
*Starlık titrini başka bir meslekte edindiğim için oyunu olduğumda da film yıldızı oluverdim(gülüyor).
Zaten yıldızdım,başına film geldi.Bir de müthiş oyuncularla paylaştım bu projeleri.Güzel bir altyapı oldu.

Son çekim çok eğlencelimiydi.İşin içinde Cem Yılmaz olunca çabuk cıvıtılınabiliyor gibi geliyor.
*Gayet dozundaydı herşey.Sahne çok komik bile olsa,ciddi çekiliyor herşey.Ama set haricinde çok eğleniyorduk.
Hep birlikte Çanakkale de kaldık,çok güzel bir yerde kaldık.Yani tabiat anlamında çok güzel bir yerde kaldık,lüks anlamda değil.
Arkadaşlıklar,sohbetler çok iyiydi.Ama set sırasında herşey olması gerektiği gibiydi.

Şimdi bir de dizi var ha?
*Evet heyecanlıyım bayağı.Aralık otasında başlayacak bakalım.Dizinin adı Maçolar.Burhan Öçal la başrolu paylaşıyoruz.

Sevgilisi misin yoksa?
*Değilim ama olacağım.İlginç olacak benim için.Benim erkek arkadaşlarımın yaş ortalaması daha düşük olduğundan
biraz zorlanacağım gibi(gülüyor).

Hangi yaşlar?
*25.25 yaşın üstünde bir tane sevgilim oldu.

Ne çekiyor seni genç erkeklere?
*Büyük olunca daha ciddi daha sıkıcı oluyolar gibi.Yeni nesil çok acaip,çok parlak.Bizim jenerasyon ve üstü erkekler gibi değiller.
Yaşları yok gibi.Herşeyden haberleri var.Herçeşit insanla rahatlıkla anlaşabiliyolar.

Hakimiyeti elinde tutmaktan hoşlanıyorsun o zaman.
*Ben dominantımdır,bayağı dominantımdır.Ama bunun yaşla alakası yok.50 yaşındaki bir adama da dominantlık yapabilirsin.
Akıl yaşta değil başta(gülüyor).

Derdini dinler misin sevgilinin?
*Hiç dinlemem.Ama ben de anlatmam.Arkadaşlarıma da anlatmam.Ağlayan erkeği hiç sevmem zaten.Hiç sevmem mız mız adamı.
Derdin varsa kendin toparla.Yoksa da yoktur zaten.

İçine ata ata patlamaz mı insan?
*Yok çıkıyor bir yerden.Ben eğlenceyle çıkarıyorum.

Birşeyler anlatıp ağlamak istediğinde ne yapıyorsun?
*Tutarım.Öyle birşey olacaksa,o kadar depresyona girecek kadar kötü durumdaysam,kesinlikle yalnız kalırım.
Hiç kimseye bir derdim zararım olmaz.Yüzümü asar evime girerim,ne zaman güleceksem o zaman çıkarım.Ailemden birilerine de anlatmam,
kendi başıma atlatırım.Karşımdakinin derdini çözmeyi de beceremem.Kız arkadaşlarım da anlatırlar mesela ama yanlış insana.
Teselli etmeyi beceremem.
Yaa ben yeni dizimden bahsediyordum ,nereye geldik iyi mi?Ama unutmadım,döncem ben diziye.

Tabii,tabii ona mutlaka dönelim.Aslında pozitif bir insansın,o bile yeter yanında olanlara.
*Evet o yetiyor insanlara.Yanımdan insanlar mutlu ayrılırlar(gülüyor)Hay allah yanlış dergi oldu bu lafı söylemek için.Rolling Stones dunuz siz
değil mi?Sahnemden mutlu ayrılırlar demek istemiştim,yanlış anlamayın.

Kimse yanlış anlamadı korkma.Demek istediğini anladım.Geçen gün film izlemeye gittiğimizde filmde olanlardan çok sana güldüm.Cidden yoğun ve güzel bir enerjin var.
*Teşekkürler,zaten enerji yükseltirim ancak,tavsiye verip yollamam.

Diziye dönelim artık,sana uyan bir kadın mı bari canlandırdığın karakter?
*Senaryo uyuyor valla.Düşün:Burhan Öçal,5 tan yakışıklı oğlu ve ben! Cennete düştüm yani.Hemen kabul ettim(gülüyor).
Ben bu formatı severim,filmde de öyle oldu,üç tane adam ve ben.orkestramda da öyle,yedi tane adam bir de ben.benim hayatım hep böyle
geçiyor.Bir tek Sil Baştan da öyle olmadı.

Sıkılmışsındır orada,hepsi kadındı oynayanların.
*Nasıl iletişim kuracağımı bilemedim,erkek muhabbeti hakikatten  daha kolay,daha günlük,derine inmeden daha rahat.

Bundan sonra Antalya dasın o zaman.
*Evet bu da benim için bir artı.Dallas gibi br dizi,sana o kadarını söyleyim.

Sen Sue Allen mısın yoksa?
*Bilmiyorum tam,Sue Allen  ya da Pamela  karışımı biri.

Sana Lucy olmak yakışır aslında.
*(gülüyor)Yok o da değilim.Bunlar büyük bir ile,otelleri var,ben de o otele işletmeci olarak giriyorum.Enteresan bir hikaye olacak.

Alakasız bir konuya gieceğim.Bizim FHM erkeklerininde yakından ilgilendikleri modifiye araba konusuyla da
haşır neşirsin bu aralar,bahsetsene bundan da.
*Sorma ya,uğraşıyorum ama yüzüme gözüme bulaştırdım bu konuyu.Bahsedeyim ama utanarak bahsedeyin.Böyle bir konuya yeltendim ama başında durmadığım için bitmiyor.BMW 2002 aldım1974 model.Çok ufak ve hafif bir araba,eskiden beri çok seviyordum.Onu hurdadan aldım
herşeyini değiştirdim.Çift egzoz yaptırdım,motor toplandı,içi değiştirildi,kocamam lastikler taktırdım falan,camları da simsiyah ama hala
bitmedi.Sanayi de duruyor,ben olmayınca bitmiyor.Ama inadım inat,o arabaya bineceğim.

Bitir de onunla da bir çekim yapalım.
*Olur tabi,ben heralde hemen bir klip çekerim zaten.

Peki biz dergi çekimlerine dönecek olursak,Dünyada da önemli starlar, Madonna ,Kylie Minoque ya da Angelina Jolie gibi isimler
hep erkek dergilerine seksi pozlar verir, ama Türkiyede birçok isim star olduktan sonra hanımefendi takılıyor,bunun sebebi ne?
*Yaa evet bir anda kraliyet ailesinden geldiklerini zannediyorlar.

Niye böyle bir durum var?
*Hiçbir fikrim yok,benim de birçok arkadaşım ne gerek vardı dedi.Bir ihtiyaçtan yapılan birşey değil ki bu.Daha meşhur olayım diye yapılan bir iş değil.Ben çok güzel buluyorum yaptığımız işi.Ayrıca 35 yaşında da böyle bir şey yapabiliyor olmak gurur verici.Ben şimdi oyuncu oldum.Bir sürü  filmde de böyle sahneler olacak,öpüşmem ,sevişmem mi diyeceğim,olur mu yaa?
Çekim sırasında utanırım belki ama yapmak gerekir.

Vücutlarına da güvenmiyor olabilirler belki.
*Benim de normal hayatta bir derdim yok vücudumla ama belki de o kadar da güzel değildir.

Bizim kapağımızda üstsüzsün.Peki hiç üstsüz güneşlendin mi?
*Güneşlendim,hem de çok güneşlendim.İlk album zamanında yürüyüşe bile çıkardım.Nasıl yakalayamadı paparazziler bilemiyorum.

O zaman bu sektör bu kadar gelişmiş değildi sanırım.
*Heralde o zaman öyleydi.O zaman radikal olmak da üstsüz güneşlenmekti.Çok rock'n roll birşeydi benim için.Bayağı tangam ve ben mutluyduk yani.Sonra güneşlenmemeye başladım.Hala iyi geldiğini düşünsem yine üstsüz güneşlenirim.Artık beyaz tenden hoşlanıyorum.

Peki son olarak bu sene 100 seksi kadın yarışmamızda nerede görüyorsun kendini?
*Yaa lütfen arkadaşlar,hadi beyler oylamaya.Valla çok bozuluyorum.Geçenlerde 70lerdemiydim 60lardamıydım neydim.Haydi arkadaşlar göreyim sizi,ben elimden geleni yaptım.FHM okurları da beni ilk 10 a soksun.

Ama birinci olursan yine kapağımıı süslemen gerekiyor,biliyorsun.
*Yine süslerim canım,benim için güzeldi.

produksiyon yazı:OBEN BUDAK

« Son Düzenleme: 01 Aralık 2006 - 01:33:45 Gönderen: pyroxevil »

« Yanıtla #37 : 01 Aralık 2006 - 01:35:09 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
oooo canımmm yaaa çok saolllll
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #38 : 01 Aralık 2006 - 01:36:34 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
bişey değil de fenalık geldi ama yazarken,amma konuşmuşlar bee ... :s :nanik:
 :dill :dill :dill :dill :dill :56

« Yanıtla #39 : 01 Aralık 2006 - 01:48:54 »

Çevrimdışı e.d.a

• Özcü
  • sebepsiz ve sonuçsuz,denek hayatım!!
parmakların kompuştur ya
ben okumayı göze alamıom sen tutup teker teker yazmışsın helal olsun fala
bak bu tren devrilir,bağırır bu raylar
o sahte o kart düzene....

« Yanıtla #40 : 01 Aralık 2006 - 01:51:42 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici

en dikkatimi çeken söz bu oldu..hep derim neden özlem hırslı davranmıyo,istese türkiyeyi sallar diye...artık demicem..cevap ortada..belki en dogrusunu düşünüyo.
ÖLÜMLÜ DÜNYA DÜNYA ÖLÜMLÜ İNSAN-HA ALİM OLSAN HA ZALİM OLSAN!!

« Yanıtla #41 : 01 Aralık 2006 - 02:17:33 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
parmakların kompuştur ya
ben okumayı göze alamıom sen tutup teker teker yazmışsın helal olsun fala

Pyro sana zahmet bide sesli okusana kardeşim yormıyalım üyeleri :dill hehe :D
      ▌▐

« Yanıtla #42 : 01 Aralık 2006 - 02:19:53 »

Çevrimdışı e.d.a

• Özcü
  • sebepsiz ve sonuçsuz,denek hayatım!!
Pyro sana zahmet bide sesli okusana kardeşim yormıyalım üyeleri :dill hehe :D
ii olurdu aslında :dill :holey:
bak bu tren devrilir,bağırır bu raylar
o sahte o kart düzene....

« Yanıtla #43 : 01 Aralık 2006 - 15:04:03 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
arkadaşlar...OBEN le görüştüm şimdi..yarın SABAH Gazetesi alın dedi..
HABERİNİZ OLSUN..

« Yanıtla #44 : 01 Aralık 2006 - 15:15:00 »

Çevrimdışı özz_m88-tekinist

• Üye
  • **
  • Daha Ne Duruyorsun...
bu röportajlar gerçekten yaraşır özleme
hani birde onu farkedebilsek desem zaten o her yönüyle bizimle :):):):):):):):):)
Tekinist Olmak varsa Ölümüne olmak...!