Gönderen Konu: Does Love Forgive Everything (Aşk Herşeyi Affeder Mi?)  (Okunma sayısı 2731 defa)

furkiii

• Ziyaretçi
AŞK HERŞEYİ AFFEDER Mİ

Çok üzgünüm istemeden
Seni dün gece aldattım
Kim oldığu mühim değil
Sana bağlanmaktan kaçtım

Çok üzgünüm istemeden
Bir bakışa aldandım
İnan bana bütün sabah
Pişmanlıktan ağladım

Aşk herşeyi affeder mi
Dersin zamanla geçer mi
Güzel günlerin hatrına
Aşk herşeyi affeder mi

bu sabah aklıma geldi ve çevirisini yapim dedim enternasyonel hayranlar için.. :D :D..umarım olmuştur.. :D

Does Love Forgive Everything

i am so sad,i deceived you without any will last night..
who he was is not important,i ran away from being tied to you..

i am so sad,i was deceived to a glance without any will..
believe me,i have been crying all morning due to the regret..

does love forgive everything..?
do you say it gets better with time passing..?

for nice days' sake,does love forgive everything..?
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2007 - 14:05:29 Gönderen: furkiii »

Özlem Tekin

Ynt: Does Love Forgive Everything..=)
« Yanıtla #1 : 24 Şubat 2007 - 11:28:28 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
bravo kanka... :alkıs: :alkıs: :çiçek:
bu şarkıyı birazda ingilizce söleyim bari... :dill :D
Tesadüflerle başlar her şey.

Ynt: Does Love Forgive Everything (Aşk Herşeyi Affeder Mi?)
« Yanıtla #2 : 17 Aralık 2007 - 17:27:39 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
bravo furkii güzel olmuş gerçi fazla ingilizcem yok ama galiba biri var şarksınıda yapmışsın tebrikler
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

Can You Help Me?
« Yanıtla #3 : 19 Mart 2008 - 16:30:36 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
yaw ing öğretmeni en sevdiğiniz şarkı sözü yada şiirlerin ingcesini bulun getirin en iyi şarkı sözü ve en iyi şiiri seçecem dedi ben dağları deldimle yolun ingcesini yazdım geriye ÖZ kaldı onu ingceye çeviremedim ben  ödev cuma günü okulda özlemi sevmeyen parazitlere hava atmam lazım onlar yok şebnemin korkarak yaşıyorsun yok haykonun bertaraf et şarkısından başa gazlayıcı şarkı yok sanıyo şeboyla hoykodan başkası böyle yazmıyo sanıyolar biri ÖZ'Ü çevirse çok müşerref olurum istirham ediyorum yardım edin :):)

not: furkii anlamsız bi başlık açmış olabilirim ama nolur cumaya kadar kalsın bari.....
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Ynt: Does Love Forgive Everything (Aşk Herşeyi Affeder Mi?)
« Yanıtla #4 : 19 Mart 2008 - 17:57:01 »

furkiii

• Ziyaretçi
yaw ing öğretmeni en sevdiğiniz şarkı sözü yada şiirlerin ingcesini bulun getirin en iyi şarkı sözü ve en iyi şiiri seçecem dedi ben dağları deldimle yolun ingcesini yazdım geriye ÖZ kaldı onu ingceye çeviremedim ben  ödev cuma günü okulda özlemi sevmeyen parazitlere hava atmam lazım onlar yok şebnemin korkarak yaşıyorsun yok haykonun bertaraf et şarkısından başa gazlayıcı şarkı yok sanıyo şeboyla hoykodan başkası böyle yazmıyo sanıyolar biri ÖZ'Ü çevirse çok müşerref olurum istirham ediyorum yardım edin :):)

not: furkii anlamsız bi başlık açmış olabilirim ama nolur cumaya kadar kalsın bari.....

şimdilik böyle şarkı çevirilerinin olduğu yerde kalsın,sen istediğin şarkıyı bana özel mesaj at,ben çeviririm..=)çevirdikten sonra önceki şarkılar gibi buraya da koyarım..=)