Genel > Özlem Tekin

Unutamadığınız Öz Konseri

(1/29) > >>

cyberjack:
Arkadaşlar buraya unutamadığımız Öz konserlerini ve belki anılarımızıda yazalım

benim unutamadğım konser 2003 kemncıdaydı fazla kalabalık değildi ve özlem gerçekten mütkişti grupça gitmiştik çok eğlendik tabi önde olmamız sebeiyle baya bi ıslandık (çünkü habire pet şişeyle su içip üstümüze döktü :) ) ertesi gün de The Marmaranın önünde karşılaştık

kostüm ses cover.lar herşey harikaydı yani...

sinem:
> hmm...

tabii ki son albümün ilk konseri(saklıkent) ve ilk tanışma anını unutamam....
o konserde sahneye fırlatmıştı arkadaş beni özlemin tam yanına :lol: ilk özlem tekin sahnesine fırlatılışım :) (diğerleri daa ilginç..)nese,sahnede neler yaptığımızı anlatmayım uzun uzun :lol:  :lol:

konser sonunda kulise gircem ya durmam illa tekrar görüp konuşcam...
konser sponsoru olan özel üniversitede okuyan ve görevli bi çocuk gördüm..and the hemen tanışıp kulise girmek istediğimi söyledim...

veeee kulise girdim..özlem koltukta oturuo bi yandan da şarap içiodu..bi kolunun altında ete,diğer kolunun altında da feridun düzağaç vardı( ve ben F.D.'yi çıkarken farkettim bu arada)

beni görünce ayağa kalkıp sarıldı..eğlenmeyi ii biliosun falan dedi..aslında seninle çok iyi arkadaş olabiliriz diyince ilk dumurumu yaşadım...tal.istedim ver o zaman da arkadaş olalım diye ama o sırada benden başka içerde bulunan 2 çocuk(kendilerini hala anarım saygıyla)numara olayını duyup atladılar hemen olaya..sonuç olarak dışarı atıldılar özlem tarafından ama..nese, sana resmimi vereyim mi deyip sırtımda, son kalan resmini imzalayıp bide öpücük kondurduktan sonra bana uzattı...15-20dk.konuştuk bi yandan da içip...

sonra dışarıda araba beklerken bi yarım saat soğuğa aldırmadan servisin gelmesini grup üyeleriyle beraber bekledim..saat gecenin 3'ü olmuş ve bara gitcez falan dediler..servis geldi..inşallah sonra tekrar görüşmek üzere deyip grubuyla beraber bindi servise..

sonrada çok şükür daa sonraki konserlerde de benzer şeyler yaşandı......
ben hala inşallah diyorum ama belki başka bir yer başka zamanda............ .......

by_haxan:
vaay tam benim konum, oz konserine tam 4 saat önceden gitimişim.. birde baktım tek ben varım ... tanrıcam da gelmiş konser öncesi hazırlıklarını yapıyor. neyse beni fark edip yanıma geliyor hayırdır niye bu satte geldin diyor, ben tabi dilim tutulmuş konuşamıyorum... sonrada eve davet ettim geliresen beni çok mutlu edersin dedim. konser bitip eve gittiğimde birde baktım kapı çaldı. ana bizimkisi toplamış grubunu gelmiş  .  hatta bizimki o gece bizde kaldı .. bana sordu ne işle uğraşıyorsun müzik bilgin varmı diye ; bende baterist im diyorum beni gruba almaya karar veriyor. tam anlaşmayı yapacakken birde baktım ki annem beni uyandırıyooo
 :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

çoookkk kötüüüüüüüüüü!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kimseler gülmesin ha ne kadar acı oluğunu bilemezsiniz...!!!
neyse rüyası bile güzeldi... belki konser diğil ama en güzel rüyamdı...tanrıcam benimmmm

FiRaThEaSeR:
benim hiç unutamadığım konser,özlemle tanıştığım Bodrumdaki rock'n dark konseriydi.bi ara yazmıştım ayrıntıları ama tekrarlayım.bodruma gider gitmez eski bi kız arkadaşımı aradım(dam muhabbetini riske atmayalım diye)neyse bilet falan aldık.(bu arada damsız alınıyormuş.boşu boşuna 20 milyon gitti cebimden:))konserden 2-3 saat önce mekanın önünden geçerken özlemin sesini duydum.ufak bir yalanla içeri daldım.özlem sahnede lose yourself'i adete haykırıyodu.provalar bittiktensonra aşağıya indi.benim haricimde  dansçıları ve bikaç hayranı daha vardı.açıkçası çekindim yanına gitmeye.birden cesaretlenip gittim yanına.sanki 40 yıllık arkadaşım.fotoğraf çektirdik.yeni kaset yapacak mısın diye sormuştum.bilmiyorum dedi.bizi şebnem dinlemek zorunda bırakma diyince güldü.(sakın şeboistler ayaklanmasın.sadece şaka)sonra gruba göndü.tüfenkler omza diyip olay mahalinden uzaklaştı.
akşamki konseri anlatmama gerek yok.tahmin ettiğiniz gibi süperdi...

balata:
Yılbaşı İTÜ konseri!!!

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git