Gönderen Konu: Büyüdüğünü Ne Zaman Anladın?  (Okunma sayısı 8185 defa)

Ynt: Büyüdüğünü Ne Zaman Anladın?
« Yanıtla #30 : 09 Haziran 2008 - 14:12:41 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Aşık olduğumda anladm
Ben ilkokul 5'te de aşık olmuştum ama büyümediğimin farkındaydım..
Seneye büyücem inşallah..
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 09 Haziran 2008 - 14:12:41 »

« Yanıtla #31 : 09 Haziran 2008 - 17:14:57 »

Çevrimdışı zamansız

• Yepyeni Üye
  • *

:)))ahahaha sizler hiç büyümeyin yaa:) bööle çok daha iisiniz:p

bu benim büyümüş haLim (:
Siisss

« Yanıtla #32 : 18 Ağustos 2008 - 14:17:04 »

Çevrimdışı SeDaEnGiN

• Aktif Üye
  • (๏̯͡๏)
    • SeDa
ben büyümedim büyeyemedim büyümücemdee:D:D .lol.

Soulmates never die   

« Yanıtla #33 : 19 Ağustos 2008 - 00:49:03 »

Çevrimdışı ßushR4

• Yepyeni Üye
  • *
sorumluluklar birer birer sırtıma yuklendiginde ..
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2008 - 09:03:12 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #34 : 24 Ağustos 2008 - 03:28:16 »

ARGo77

• Ziyaretçi
zaman dediğimiz kavramın bir anda istenmedik bir şekilde, kafama tak etmesinde oluşturmuş olduğu bedensel ve zihinsel bir adaptasyon sürecini ruhumla, hissettiğim zaman... :uyku: sulak bir yerde yetiştiğimizdenmidir bilmiyorum da hormonsal yapımın bir anda değişmesinden sonra oldu olay..aslında ben küçüktüm, sonra noldu bilmiyorum biri dürttü uyandım büyümüşüm..hehehe her halde aslan sütünün yan etkisi olarak değerlendiriyorum.. .öö. :nanik: :nanik:
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2008 - 00:46:38 Gönderen: ARGo77 »

« Yanıtla #35 : 02 Kasım 2008 - 16:39:01 »

Çevrimdışı aslınur

• Üye
  • **
  • Yapma be Azrail, Mario'nun bile 3 canı var ...(=
ben büyümeyi hiç istemiyorum hep böyle deli dolu kalmak istiyorum büyüyünce duygusuz bi hipokrat gibi olucağımı hissediyorum ama ben böyle kalmak istiyorum bazen bana kuzenlerim (Şule abla ve Hale abla) artık büyüdün kuzen diyolar ama ben büyümek istemiyorum büyüyünce hayatın acı gerçeklerini öğrenmek istemiyorum hiç kimse büyümesin hep böyle kalın yaşımız elbet ki ilerlicek ama içinizdkei o küçük deli çocuk hiç büyümesin zaten hayatın böyle kıymeti oluyo hayatın tadını çıkarınn neyse çok yazdım ya :D
!...İNeCeK vaR durDuruN düNYaYı...!

« Yanıtla #36 : 02 Kasım 2008 - 17:24:06 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
ben de hiç büyümek istemiyorum yaa böyle sokakta süngerbob, south park, simpsons  tişörtleriyle dolaşınca millet bana bakıyor tip tip halam da ne bunlar çocuk şeysi diyo :D ama banane yaa  :v  .car.
schhh..

« Yanıtla #37 : 02 Kasım 2008 - 19:46:33 »

Çevrimdışı aslınur

• Üye
  • **
ben de hiç büyümek istemiyorum yaa böyle sokakta süngerbob, south park, simpsons  tişörtleriyle dolaşınca millet bana bakıyor tip tip halam da ne bunlar çocuk şeysi diyo :D ama banane yaa  :v  .car.

helal valla onalara ne ya herkes kendi işine baksın sen gez istediğin şeylerle :D

« Yanıtla #38 : 02 Kasım 2008 - 20:31:27 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
çok acı çekmeye başladıktan sonra hayatın herşeyi sahte gelmeye başladıktan sonra alıyosun babayı anlıyosun :D
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #39 : 03 Kasım 2008 - 00:36:41 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Hiçbir tanıdığımın olmadığı bi ülkede tek başıma, ilk günlerde "Evime gitmek istiyorum, ailemi istiyorum!!!" diye için için kendimi yediğim, bir iki hafta geçtikten sonra onları sürekli düşünmeyi bırakıp yeni ülkenin tadını çıkarmaya başladığım zaman dilimi içerisinde anladım. Ailemden ayrı olduğumda "koyan" zamanların bu "soğuk" ya da "büyümüş" diye nitelendirilebilece k halimden daha iyi olduğunu düşünüyorum, ayrı mesela.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #40 : 03 Kasım 2008 - 13:00:47 »

Çevrimdışı volkanesh

• Üye
  • **
  • BeRTuĞCeMiL(iyiki varrsın)
Ben kötü bir olayla büyüdüğümü anladım.Kardeşimin cenaze töreninde bana ''sen büyüdün artık babanla ikiniz mezara indirin''demesiyle ben büyüdğümü anladım.O an keşke büyümeseydim demiştim :'(:'(

« Yanıtla #41 : 03 Kasım 2008 - 20:02:10 »

Çevrimdışı aslınur

• Üye
  • **
evt haklısın ozz_witch
insan acı şeyleri yaşadıktan sonra anlıyo hayatı ben her ne kadar büyümek istemesemde hayat bize aldırmıyo işte.Ben sizler gibi çok büyük acılar çekmedin kardeşmi kaybetmedim mesela (abimler ve ben doğmadna önce bi ablamız vamrış ama onu tanımadığım için çok canımı yakmıyo) tmm dememi babaannemi katbettim ama onlar yaşlılardı zaten elbet bigün ölüceklerde heğmiz bi gün ölücez.
Arkadaşlarım falan hep bei gülerken görürüler yada kızıgnken çünkü ben pek ağlayamamam tabi üzülürüm ama bu üzgünlüğümü sinire çeviririm.Bazen o kada rçok sinirlenirim ki etrafımda her kim olursa olsun gö<züm kimseyi görmez neyse konu bu diğil.
Yakınlarını kaybeden arkadşalar için söliyorum hayatı ağlayarak geçiremezsiniz hem unutmayın"Hayat gülmeen geçmez" bazı olayların üsteisnden tek başınıza karşı koyamayabilirsiniz işte bu gibi durumlarda karşınıza biri çıkar size tüm üzüntülerini unutturur neyse fazla konu dışına çıktım
yani sonuçta YAŞIMIZ ELBET Kİ İLERLİYCEK AMA ÖNEMLİ OLAN İÇİMİZDEKİ KÜÇÜK HAYLAZ ÇOCUĞU YAŞATMAK evet bu kadar :D

« Yanıtla #42 : 03 Kasım 2008 - 21:34:17 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
liseye başladım.ama hala sanki 9 yaşında bir çocuk gibi hissediyorum kendimi.ama artık bi yaştan sonra sınırlarıda fazla zorlamak saçma.

« Yanıtla #43 : 05 Kasım 2008 - 21:55:53 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
bende 26 yaşındayım ama 19 gibi hissediyorum durumum vahim :D
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #44 : 05 Kasım 2008 - 22:29:44 »

ARGo77

• Ziyaretçi
bende 26 yaşındayım ama 19 gibi hissediyorum durumum vahim :D
puhahaha..kızz sen, 19 luk kızlara taş çıkartırsın beee..

zaman nekadarda ilerlese, ve ben bu zamana nekadarda adapte olmaya çalışsam..içimden, asla çıkmayacak bir çocuğun barındığı kanaatındayım....(ver misketleri, al şekeri puhahahah) :)