Gönderen Konu: Özlem Tekin (www.ozlemtekin.biz) Last Fm Grubu  (Okunma sayısı 19565 defa)

Ynt: Özlem Tekin (www.ozlemtekin.biz) Last Fm Grubu
« Yanıtla #60 : 13 Nisan 2010 - 16:29:53 »

furkiii

• Ziyaretçi
Furkan,Burçin,Murat şu liste stillerinden yapmasını biliyorsanız yapar mısınız bi' tane.Ben yaptım bi' tane ama,bi' saattir 'saving'liyor,oluyor mu bilmem.Özlem'in yeni fotolarından bi' tane olsa ne güzel olurdu,onu kullanırdık  .dance.

liste stili derken..? :D

Özlem Tekin

« Yanıtla #60 : 13 Nisan 2010 - 16:29:53 »

« Yanıtla #61 : 13 Nisan 2010 - 21:56:41 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Last.fm de sorun var,avanttan girmedi,explorerı denedim,baştan girdi,5 dakika sonra,oradan da girilmiyor artık  böhü
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #62 : 01 Mayıs 2010 - 11:17:34 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Last.fm e üye olanlara sesleniyorum.Skropl ama olayını kullansalar artık da Özlemin dinlenme sayısına katkıda bulunsak.21 kişi var grupta toplasan 3 4 kişiyiz dinlediğimiz parçaları skroplayan yeni albüm çıkmışken Özlemden başka bişey dinlemezken şu skroplama işine girelim derim :) Zor da bişey değil yahu.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #63 : 01 Mayıs 2010 - 17:05:37 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Last.fm e üye olanlara sesleniyorum.Skropl ama olayını kullansalar artık da Özlemin dinlenme sayısına katkıda bulunsak.21 kişi var grupta toplasan 3 4 kişiyiz dinlediğimiz parçaları skroplayan yeni albüm çıkmışken Özlemden başka bişey dinlemezken şu skroplama işine girelim derim :) Zor da bişey değil yahu.
En çok üzüldüğüm nokta da bu işte.Şu anda yapamıyorum skrop falan.Ama,açığı kapayacağım,bundan eminim,gelene kadar 400.000lere ulaşın siz de :p

Yeni albüm var mı sayfasında Öz'ün ki?
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #64 : 01 Mayıs 2010 - 17:08:12 »

Çevrimdışı drown

• Cool
En çok üzüldüğüm nokta da bu işte.Şu anda yapamıyorum skrop falan.Ama,açığı kapayacağım,bundan eminim,gelene kadar 400.000lere ulaşın siz de :p

Yeni albüm var mı sayfasında Öz'ün ki?

Hayır yoktu en son şu an da yoktur heralde biraz zaman alır o bence.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #65 : 19 Mayıs 2010 - 06:19:00 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Son albümün;

5.933 çalış (21 dinleyici) si varmış,21 kişi 6.ooo'e yakın yaptıysa bravo

« Yanıtla #66 : 01 Haziran 2010 - 23:33:27 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Gene ben konuşucam,çünkü şurdaki aktif üyelerin hepsine şu hususta çok fena sinirleniyorum.
Last.fm kötü bi'yer değil,hatta çok eğlenceli..Şimdi burda neler yapılabilir onu anlatmıycam ama Özlem'in yeni albümü çıktı,biraz daha katılım olur biraz daa skrop olayına gireriz diye tahmin ediyordum,hatta 1 ay önce 4oo.ooo'lere ulaşın falan demişim,ama biz last.fm'dekiler daa bugün veya yarın 4oo.ooo'e yeni ulaşabilicez.
Sonra,bi' de şey var tabi:Furkan'ın çağrısı üzerine girmişsin,fruba üye olmuşsunuz,ne kadar güzel,ama o üyeler üyelik alıp,gruba katıldıktan sonra ne bir skroplama olayına girmiş,ne de başka bir halt  :ö:
Sitede yeni olanlar var,aktif olup da iplemeyenler de var,her gün,hepiniz deli gibi dinliyorsunuz,şu olayı skroplama haline getirseniz,eminim ki,çok büyük faydası olacak hepimize.
Ne faydası mı olacak?
O zaman,1. sayfadan itibaren okumaya başlayın,ben o yazıları okuduktan sonra hak verip de girmiştim oraya,şimdi hala oradayım.Aslında,bunların yanı sıra,müzik zevkine göre,arkadaş bulabilirsiniz,yine müzik zevkinize göre yeni gruplar,yeni müzisyenler bulabilir,ücretsiz dinleyebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz(ben hoşuma giden olursa yapıyorum :p ) Neyse,her sanatçının sayfasında panolar mevcut oralara yorumlar yazabilirsin bla,bla,bla...
Son olarak da:Yeni üyelerden veya bu sayfayı okumayanlardan okumalarını istiyorum ilk sayfadan itibaren,sonra da gruba davet ediyorum,en önemlisi de sadece üye olup gruba katılmakla kalmayın bi' zahmet,her gün dinlediğiniz müziği de,bilhassa Özlem'i skroplamaya bakınız.

İlk sayfaya gitmek için; http://www.ozlemtekin.biz/forum/index.php?topic=15998.60

Oraya üyeliği olup da,iyi bir skroplama yapana,burda özel muamele var hem  hahaha

« Yanıtla #67 : 01 Haziran 2010 - 23:50:53 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Bu arada 400.000 e az kalmış 399.342 :)

« Yanıtla #68 : 02 Haziran 2010 - 00:07:15 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Lanet olası yasaktan sonra girmeyi çok denedim, hatta 'tunnel'lerden bile geçtim ama olmadı işte.
Sürekli donuyo, kapanıyo, reklam veriyo, virüse yöneltiyo, sayfa görüntülenemiyo.. Yok vallahi.. Bak pes ettim.
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #69 : 02 Haziran 2010 - 09:25:24 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Lanet olası yasaktan sonra girmeyi çok denedim, hatta 'tunnel'lerden bile geçtim ama olmadı işte.
Sürekli donuyo, kapanıyo, reklam veriyo, virüse yöneltiyo, sayfa görüntülenemiyo.. Yok vallahi.. Bak pes ettim.

Lastfm.com.tr a girilmiyo evet ama last.fm e kolaylıkla tunnellara gerek kalmadan girebilirsin.

« Yanıtla #70 : 02 Haziran 2010 - 09:38:55 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me

Lastfm.com.tr a girilmiyo evet ama last.fm e kolaylıkla tunnellara gerek kalmadan girebilirsin.
Nasıl yani? E,biz şimdi lastfm.com.tr de değil miyiz.Benimki öyle valla :S

« Yanıtla #71 : 02 Haziran 2010 - 09:55:10 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Nasıl yani? E,biz şimdi lastfm.com.tr de değil miyiz.Benimki öyle valla :S

Lastfm de yasaklı siteler arasında youtube gibi.Direkt girilmiyor.Burak sen nerden giriyosun ki internete?

« Yanıtla #72 : 02 Haziran 2010 - 11:19:16 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me

Lastfm de yasaklı siteler arasında youtube gibi.Direkt girilmiyor.Burak sen nerden giriyosun ki internete?
Evden giriyorum :S ama benimki dediğim adres ve uzantı var,ama ben youtubea da direkt giriyordum 2 gün önceye kadar.Nasıl oluyor anlamadım ben.DNSler değişince lastfm deki yasak da mı kalkmış oluyor ?

« Yanıtla #73 : 02 Haziran 2010 - 11:43:01 »

furkiii

• Ziyaretçi
daha önce youtube'a girmek için verilen şu popüler dns'ler ile lastfm.com.tr'ye girebiliyor..

« Yanıtla #74 : 15 Haziran 2010 - 15:18:00 »

Çevrimdışı subasi

• Üye
  • **
  • Ben üzülmem... Sen ağla...
nasil  girecem lastfm' e
Sevgi...Merhamet... Sadakat...