Gönderen Konu: Özlem Tekin (www.ozlemtekin.biz) Last Fm Grubu  (Okunma sayısı 19694 defa)

Ynt: Özlem Tekin (www.ozlemtekin.biz) Last Fm Grubu
« Yanıtla #105 : 11 Temmuz 2010 - 17:30:42 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
aslında şarklıların yanlarına söylediği yer ve tarihi de yazabiliriz. ya da üstteki siyah bölgeye bu performanslara ait küçük resimler yapıştırabilirim.
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

Özlem Tekin

« Yanıtla #105 : 11 Temmuz 2010 - 17:30:42 »

« Yanıtla #106 : 11 Temmuz 2010 - 17:43:50 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Aaa yok resim yapıştırma bence,ama nerde sahne aldığını,yılını yazarsan güzel olur.Ben birkaç sanatcı da görmüştüm,öyle yapmışlardı..  :floating:
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #107 : 11 Temmuz 2010 - 19:07:55 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
hersey cok iyi güzelde ben bu last fm e giremiyorum
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #108 : 11 Temmuz 2010 - 19:08:59 »

furkiii

• Ziyaretçi
hersey cok iyi güzelde ben bu last fm e giremiyorum

last fm de aslında youtube ve myspace familyasından..o nedenle ilgili dns ayarlarını yapmadığını sanıyorum,muhtemelen youtube da giremediğin siteler arasındadır..?

« Yanıtla #109 : 11 Temmuz 2010 - 19:11:40 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
evet ktunnelden girdim

« Yanıtla #110 : 11 Temmuz 2010 - 19:23:47 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
evet ktunnelden girdim
ktunnelden last.fm e giriliyor mu :o
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #111 : 11 Temmuz 2010 - 19:32:36 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
ben girebildim:D

« Yanıtla #112 : 11 Temmuz 2010 - 21:07:35 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Madem last fm e yeni üyeler var şu skroplama olayına da el atın derim 4 5 kişiyle gerçekten yürümüyo bu işler Özlemle aynı zamanda çıkan çağdaşları milyonu gördü biz daha yarım milyon bile değiliz.Ayrıca bu best of olayı pek hoş olmuş.Burağa teşekkürler.FIRATESERin yaptığı kağak şahane ona da bi teşekkür benden:)Ayrıca diğer emeği geçenlere de ayrı ayrı teşekkür:)
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #113 : 12 Temmuz 2010 - 12:55:29 »

furkiii

• Ziyaretçi
arkadaşlar şu listeyi bir gözden geçirin derim..:

http://www.lastfm.com.tr/user/selcukalhan/journal/2009/09/05/2zmp9l_last.fm_stats%3A_top_50_-_turkey_%28last.fm_istatistikleri_t%C3%BCrkiye_top_50%29

ülkemizden müzisyenlerin dinlenme sayılarına göre oluşturulmuş bu listede özlem ilk 50 arasında yok..! her ne kadar bu liste en son 21 nisanda güncellenmiş olsa da şu anki yerimiz 54.lük..bu listenin son cümlesinde yer alan isimlerden yalnızca aslı'yı 3000 skrop farkıyla geçmiş durumdayız şu anda..bu listedeki isimlere bakın,bir de özlem'i düşünün..çoğu sektörde özlem'e göre çok daha deneyimsiz ve yeni tanınan isimler..skrop sayımızın artmasına kesinlikle ihtiyacımız var,öncelikle bu listeye ve daha sonra da bu listede üst sıralara taşımamız gerek özlem'i..

skroplama konusunda bize yardımcı olacak bir durum da yanlış adlandırmaların doğru "Özlem Tekin" ismiyle birleştirilmesi sonucunda kazanacaklarımız olacak..

http://www.lastfm.com.tr/music/%25C3%2596zlem%2520Tek%25C4%25B0n?ac=ozlem%20te

http://www.lastfm.com.tr/music/+noredirect/%C3%96zlem+Tekin+-+www.CatlaEmi.de

bu linklerdekiler nispeten daha fazla dinlenme sayısına sahip olan yanlış yazımlar..

http://www.lastfm.com.tr/search?q=Ozlem%20Tekin&type=artist

buradan da diğer az skroplu yanlış yazımları görebilirsiniz..

peki bu yanlış adlandırmalı skropların asıl özlem ile birleştirilmesi için ne yapıyoruz..herhangi birinin sayfasına girdiğimizi düşünelim..

burada kırmızı ile işaretlediğim yerdeki "Düzeltilmesini öner"i tıklayıp yazımın Özlem Tekin şeklinde olmasını öneriyoruz..öneriler last fm'e göre kayda değer miktara ulaştığında birleştirme işlemi gerçekleşecek..zaten düzeltme önererek "Ozlem Tekin" şeklindeki yanlış adlandırmanın birleştirilmesini sağlamışız..skrop sayısındaki artışın bir nedeni de bu olsa gerek ama tabii ki yeterli değil..tekinistler iş başına,skrop başına..last fm'de özlem tekin dinleyerek olması gerektiği yere getirmeliyiz..

Özlem Tekin (www.ozlemtekin.biz) grubumuzdaki live performance anketinde ise şu an oy kullanan 8 kişi var..31 kişilik üye sayımıza göre en az 16 kişinin oy kullanması gerekiyor..oylamamız salıyı çarşambaya bağlayan gece yarısı son bulacak;ama bu sayı sağlanmazsa bir süre daha devam etmek mecburiyetinde kalacak..

oylama sonunda belirlenecek olan albümle ilgili sürprizimizin yalnızca oy kullanan arkadaşlara açık olacağını önemle belirtmek isterim..

« Yanıtla #114 : 12 Temmuz 2010 - 13:08:00 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
halilccc olarak oylamaya katılmış bulunmaktayım.
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #115 : 12 Temmuz 2010 - 13:38:26 »

Çevrimdışı subasi

• Üye
  • **
  • Ben üzülmem... Sen ağla...
halilccc olarak oylamaya katılmış bulunmaktayım.
bi türlü oylayamadım yawf
Sevgi...Merhamet... Sadakat...

« Yanıtla #116 : 12 Temmuz 2010 - 14:37:53 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...

Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #117 : 12 Temmuz 2010 - 14:40:26 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Eve gidince detaylı bakacağım

« Yanıtla #118 : 12 Temmuz 2010 - 16:25:17 »

furkiii

• Ziyaretçi
bi türlü oylayamadım yawf

kararsız kaldığın için mi..:D oylamış görünüyorsun çünkü o şekilde liste yapman yeterli..=)

« Yanıtla #119 : 12 Temmuz 2010 - 19:03:56 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Yanlış kodlanmış isimlere baktım da şimdi,3 sayfa gibi durmasına rağmen,toplam 2 sayfa arkadaşlar,10a yakın yanlış skrop,düetlerden kaynaklanıyor,onlar da bizleri ilgilendirmiyor.10 dakikanızı ayırıp da isim düzeltme işlemini kısa ve basit bir yolla yapabilirsiniz.Ayrıca,skroplama işi için gönüllü elemanlar aranıyor.Dün geceyarısından itibaren başlatılan ve sadece 3 kişinin yer aldığı skroplamaya dair bir hareketlendirme sağlayacağımızı umduğumuz bir formül bulduk.Ancak bu 3 kişi bize yeterli değil maalesef.Eğer skroplama olayına katılacak olan(ciddi anlamda)varsa hesabını alsın Last.fm scrobber ını indirsin,daa sonra özelden bana,emreye ya da furkana ulaşsın,yapmanız gerekenleri size söyleriz.Onun dışında burda hiçbirşey söylenmeyecek olup,bu işe kalkışanların da bu konuda bir şey söylememesi gerekiyor.

Şu anda hala açık olan grup anketinde seçilecek 10 parçaya alternatif olarak 1 tane de bonus track yer alacak.O,anket sonuçlanıp,playlist açıklandıktan sonra,yalnızca grup sayfamızdan açıklanacaktır.Alternatif olacak parça,kayıt dışı bir bir parça olacaktır.