Gönderen Konu: TEKİNİST HAREKETLER "Beyaz Show" Girişimi  (Okunma sayısı 8139 defa)

Ynt: TEKİNİST HAREKETLER "Beyaz Show" Girişimi
« Yanıtla #60 : 06 Mayıs 2013 - 20:46:22 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
işte bu çağırmayacaklarının bir ispatı olsa gerek.

biz böyle yaptıkça iyice gıcık olup dahamı beter yapıyoruz çözemedim gitti

beyazshow'a hiç twit atmış insan da değilim su hastag'ı başlatıcaz denilince e bi takipe başlayayım dedim  engellenmişiz bu nasıl bişeydir anlamadım
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

Özlem Tekin

« Yanıtla #60 : 06 Mayıs 2013 - 20:46:22 »

« Yanıtla #61 : 07 Mayıs 2013 - 01:37:02 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Baştan denmişti sanırım. Özlem zaten bu programa çıkmayacak, kendi isteği bu. Beyaz'ın çağırıp çağırmaması önem teşkil etmiyor.

« Yanıtla #62 : 07 Mayıs 2013 - 02:40:10 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Baştan denmişti sanırım. Özlem zaten bu programa çıkmayacak, kendi isteği bu. Beyaz'ın çağırıp çağırmaması önem teşkil etmiyor.
nezaman demişti?? sebep??

« Yanıtla #63 : 07 Mayıs 2013 - 04:02:47 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Denmişti derken, Özlem birebir dedi, demek istemedim. Sitede belirtildi. Özlem sevmiyor Beyaz'ı ve o türevde programları. Ayrıca bu albümün tanıtımı için gereksiz bir yer olarak görüyor.

« Yanıtla #64 : 07 Mayıs 2013 - 11:51:24 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Ne harekatmış bea gereksiz bence.. ÖzZ'üm, balım, peteğim Beyaz Show'a çıksa ne olcak çıkmasa ne olacak..

« Yanıtla #65 : 07 Mayıs 2013 - 12:14:07 »

Çevrimdışı Numbie

• Üye
  • **
bu saçma sapan programa katılmasın

« Yanıtla #66 : 07 Mayıs 2013 - 17:08:12 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Denmişti derken, Özlem birebir dedi, demek istemedim. Sitede belirtildi. Özlem sevmiyor Beyaz'ı ve o türevde programları. Ayrıca bu albümün tanıtımı için gereksiz bir yer olarak görüyor.

Anladık; Beyaz'a tepkili ya da "Televizyona çıkıp tanıtılacak bir albüm yapmadım" düşüncesinde de olabilir. Ama televizyona çıkmadan da olmadığı aşikar artık reklam açısından, sponsor açısından..

"Delilik, aynı eylemi tekrarlayıp farklı bir sonuç beklemekmiş ya.. Bizimkisi de o.." bunu da Özlem dün twitter'dan yazmıştı, ben bi'şey demiyorum.
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #67 : 07 Mayıs 2013 - 17:22:26 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
Arkadaşlar;
Sanırım sadece program seçerek yada o kötü bu iyi, şunu sever bunu sevmez olayına girmenin bize bir faydası olmadığı gibi ÖZ'e de faydası olmayacak..
 fan sitesinde bulunanlar olarak sadece burada muhabbet döndürerek de  sevdiğimiz kişiye faydamızın olmadığı aşikar....

ÖZ'ün beyaza katılıp katılmaması bizim için önemli olmayabilir, ama ortada bir albüm var ve bunun bir şekilde tanıtılması lazım, şenlikler yaklaştı herkes liste belirliyor ve reklamımız olmadığı için geriden takip ediyoruz...
İkinci bir husus beyaz show yerine başka bir programda olabilir amaç beyaza katılmaktan daha çok Biz Tekinistlerde bu bilinci yaratmak... Hep beraber hareket ederek bir kitle haline gelip bir takım kişileri yapımcıları baskı altına almaktır...

Beyaz show ile ilgili olarak eleştiri yapan arkadaşları buraya araştırma yapmış halde şu program için baskı yapalım diye öneride bulunmaya davet ediyorum...

Vakit taşın altına eline koyma vaktidir... bunun için herkesi iş birliğine çağrıyorum...
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #68 : 08 Mayıs 2013 - 01:40:23 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
fan sitesinde bulunanlar olarak sadece burada muhabbet döndürerek de  sevdiğimiz kişiye faydamızın olmadığı aşikar....

twiter hesabı olmayan fanlar var..işte bu bilinçte olsaydılar bi hesap açıp destek istendiği zaman

herakete geçerlerdi..neyse

Arkadaşlar;
Sanırım sadece program seçerek yada o kötü bu iyi, şunu sever bunu sevmez olayına girmenin bize bir faydası olmadığı gibi ÖZ'e de faydası olmayacak..

ÖZ'ün beyaza katılıp katılmaması bizim için önemli olmayabilir, ama ortada bir albüm var ve bunun bir şekilde tanıtılması lazım, şenlikler yaklaştı herkes liste belirliyor ve reklamımız olmadığı için geriden takip ediyoruz...
 Vakit taşın altına eline koyma vaktidir... bunun için herkesi iş birliğine çağrıyorum...

aynen..sonra konser yok vs yakınıyoruz
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #69 : 08 Mayıs 2013 - 17:40:47 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
taşın altına elini koyacak kimse yoksa sanırım girişimde bulunmanın da anlamı yok... normal yollardan bu işin olacağı da sanırım yok...

2006 'da ki TEKİNİZM ruhunu o kadar özlüyorum ki...
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #70 : 08 Mayıs 2013 - 20:10:56 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
taşın altına elini koyacak kimse yoksa sanırım girişimde bulunmanın da anlamı yok... normal yollardan bu işin olacağı da sanırım yok...

2006 'da ki TEKİNİZM ruhunu o kadar özlüyorum ki...

Özlem beyazshow gibi programlara cıkmak istemiyorsa biz de başka program deneriz beyazshow gibi değil de sadece müzik konuşulan programlar... ya da ne bilim radyolara konuk olsun madem, twitır'dan yüklenelim birlik olup bi şeyler yapalım

Böyle burda konusulmakla hiç bi sey olmuyor bakınız diğer sanatçıların fanlarına twitırda olsun facebook'ta olsun oluk gibiler peki bizler 3-5 kişiden fazla kişi cıkmaz  niye öyle ?

Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #71 : 13 Mayıs 2013 - 10:07:22 »

Çevrimdışı Nitrogliserin

• Deneyimli Üye
Okan Bayülgen'le araları iyiydi en son hatırladığım?Yalnız TRT'de bi programa çıkarsa çok gülerim :D
Kişiliğim, hayatım hakkında konuşabilirsiniz.Fikir yürütebilirsiniz.Beni öyle böyle sanabilirsiniz.
Ama emin olamazsınız.Sizin hakkımdaki yorumlarınız sanmalarınız benim gerçekte ne olduğumu değiştirmez.
Baktığım yeri söyleyebilirsiniz ama ne gördüğümü asla!

« Yanıtla #72 : 26 Mayıs 2013 - 21:49:10 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Beyaz Show twitterda yeni tag açmış, asıl şimdi saldıralım. Duman ve Manga çok istek almış.

Aynen şunu yazıyoruz;
Özlem Tekin'i #BeyazShowdaGormekİstiyorum  @beyazshowcomtr @OzlemTekin

Facebook ve twitterda paylaşalım...

« Yanıtla #73 : 26 Mayıs 2013 - 22:46:58 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
bırak özlemi o showa kimse çıkmasın.
..

« Yanıtla #74 : 27 Mayıs 2013 - 00:24:01 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
Beyaz Show twitterda yeni tag açmış, asıl şimdi saldıralım. Duman ve Manga çok istek almış.

Aynen şunu yazıyoruz;
Özlem Tekin'i #BeyazShowdaGormekİstiyorum  @beyazshowcomtr @OzlemTekin

Facebook ve twitterda paylaşalım...
yazdım :)