Gönderen Konu: Anima  (Okunma sayısı 11102 defa)

Ynt: Anima
« Yanıtla #135 : 04 Mayıs 2009 - 20:43:16 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Ceylan'a değil ama aylin aslıma ben söyleyebilirim.. hem de seve seve.  :happy: (çok tipsizsin  :jarksaber: )
ceylan'ın saç renginden ziyade kaşları da çok kalın :hmm
aman neyse.. banane  :p

depresyona falan girdi herhalde.

Aynı şeyi ben de düşündüm nedense depresyondadır kesin dedim.Bu hale gelmesini başka şekilde açıklıyamıyo bu bünye :D

Olsun biraz çirkin olsa da severim Ceylan ın sesini "Animasal" ı da :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Özlem Tekin

« Yanıtla #135 : 04 Mayıs 2009 - 20:43:16 »

« Yanıtla #136 : 04 Mayıs 2009 - 20:44:29 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
evet evet.
Animasal iyidir. Çok iyidir hem de.
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #137 : 09 Mayıs 2009 - 01:08:46 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
son hali( bu akşam)

saçlar kötü ama sesi çok güzel yahu
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #138 : 09 Mayıs 2009 - 10:04:46 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
o ne elbise yaa ?? :D
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #139 : 04 Mart 2010 - 22:31:40 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
O kadar mutluyum ki ,kusabilirim
O kadar güzel olacağını tahmin edemezdim

Tanrı,sevdiğim bu grubu bana geri ver,ver ki yeniden mutlu olayım.Ceylan sesi çok güzel,ayrı "O kadar mutluyum ki" albümde yok,albüm öncesi miydi bu Furkan bilirsin sen?

Ayrıca,Ceylan'ın seslendirdiği 'fikrimin ince gülü' ve Umay Umay coverı 'şeker anne' çok çok sağlamdır.Bugünlerde tekarar kendilerini dinlemeye başladım,Heidi gaz bi parça benim için ve fa minör mızıkayı da 2-3 parçadan sonra mutlaka açıyorum.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #140 : 04 Mart 2010 - 22:39:34 »

furkiii

• Ziyaretçi
O kadar mutluyum ki ,kusabilirim
O kadar güzel olacağını tahmin edemezdim

Tanrı,sevdiğim bu grubu bana geri ver,ver ki yeniden mutlu olayım.Ceylan sesi çok güzel,ayrı "O kadar mutluyum ki" albümde yok,albüm öncesi miydi bu Furkan bilirsin sen?

Ayrıca,Ceylan'ın seslendirdiği 'fikrimin ince gülü' ve Umay Umay coverı 'şeker anne' çok çok sağlamdır.Bugünlerde tekarar kendilerini dinlemeye başladım,Heidi gaz bi parça benim için ve fa minör mızıkayı da 2-3 parçadan sonra mutlaka açıyorum.

albüm sonrasıydı..:D anima'yı ben de özledim açıkçası,gerçekten de farklıydılar..

« Yanıtla #141 : 05 Mart 2010 - 02:27:44 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Ceylan,solo bişeyler de düşünmüyor sanırım,bugün bile takipçisi varken,neyi bekliyor,gerçi maddi meseleler olabilir.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

Ceylan Ertem - SoLuk
« Yanıtla #142 : 07 Mart 2010 - 11:27:05 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Ceylan,solo bişeyler de düşünmüyor sanırım,bugün bile takipçisi varken,neyi bekliyor,gerçi maddi meseleler olabilir.

Tam tersi;

23 Mart'ta Babylon'da solo albümü "Soluk"un tanıtım konseri var..!

17 TL üstelik!

İlk videosu da gösterilecekmiş o gece...

Daha fazlası burada!

« Yanıtla #143 : 07 Mart 2010 - 19:50:45 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me

Tam tersi;

23 Mart'ta Babylon'da solo albümü "Soluk"un tanıtım konseri var..!

17 TL üstelik!

İlk videosu da gösterilecekmiş o gece...

Daha fazlası burada!

Wow..Bu dehşet süper bir haber..Ellerim titriyor,ne yazacağımı bile şu anda aklımda toparlayabileceğimi sanmıyorum.
Sitedeki resmi,sanki kendisi değilmiş gibi çok farklı çıkmış,albümünü almam lazım,çünkü tanıtım gecesine gidemeyeceğim aşikar.

Ceylan,seni seviyorum  :mm: Turne de beklediğimi belirtmeliyim,zaten bahar şenlikleri dolayısıyla bol bol gezeceğinden kuşkum yok.
Süper albüm olacağına inandığım için,gözlerim kapalı alıcam albümünü  .ninca.

« Yanıtla #144 : 07 Mart 2010 - 21:01:03 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Mart-Nisan ayı dolu dolu müzikle geçecek anlaşılan :)

« Yanıtla #145 : 17 Mart 2010 - 03:12:27 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Geçen yaz alınan ilk kayıttan bu yana alınan yol şöyledir ki;

Sayıları bugün itibariyle :) 55' i aşmış olan, Türkiye'nin farklı müzik türlerindeki en dost ve en sıradışı müzisyenleri gelip Soluk' a, bana destek oldular.
-klişe laflar ama tam yeri- Çalındı, enerjilerden enerjilere akıldı, şarkılardaki hikayelerin kahramanları olundu, herkes bir hale büründü, uykusuz kalındı, uyanıldı, tartışıldı, gülündü, yükselindi, düşüldü, bulundu, kaybolundu...
Ve şimdi Sinan Sakızlı' nın ellerine, kulaklarına emanetler.
Mix ve master aşamasındayız.
Baharın şahane ayı Nisan' ın son haftasında size ulaşacak olan albümden birkaç örnek dinlemek isteyen olursa, yine benim gibi müzisyen arkadaşım sevgili Gökçen Dilek Acay ile çektiğimiz ilk klibimizi görmek isterseniz; buyrun .)

Albümün kapağındaki ve içindeki müthiş illüstrasyonlar Ece Kalabak' a ait.
Klipteki illüstrasyonlar, eski dost, canım Sadi Güran' a ait.
O gece izleyeceğiniz görseller Doruk Kaya ve bana ait olacak.

23 Mart gecesi sahnede bana eşilk edecek müzisyen arkadaşlarım, Klavye , elektronikler: Gökhan Sürer, Gitar : Cihan Mürtezaoğlu, Saksafon: Serhan Erkol, Kontrbas, elektik bas: Murat Çopur, Perküsyonlar: Amy Salsgiver, Davul: Kerem Öktem, Geri vokal: Elif Dikeç.

Herkese selam, sevgi, iyilik, güzellik...

cey'lan.
:::::::::

« Yanıtla #146 : 22 Mart 2010 - 23:13:39 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Anima grubunun sesi Ceylan Ertem solo albümüyle geliyor

2006 yılında çıkardıkları Animasal albümü ile tanınan Anima adlı grubun solisti Ceyl’an Ertem’ in ilk solo çalışması “Soluk” nisan ayında dinleyicisi ile buluşuyor. 23 Mart Salı akşamı Babylon'da gerçekleşecek olan gecede Ceyl'an albüm çıkışından önce vereceği özel bir konser ile albümündeki şarkılarını sizinle paylaşmak istiyor.Şevket Akıncı’dan Oğuz Büyükberber’ e, Bilal Karaman ’dan , Ayşe Tütüncü, Şenol Küçükyıldırım, Alp Ersönmez, Amy Salsgiver, Tom Camidge, Tobias Klein, Cenk Erdoğan, Gevende, Fehmiye Çelik , Çağrı Sertel’e dek farklı tarzlardaki, değerli, 50’ yi aşkın müzisyenin konuk olduğu albüm, bu müzisyenlerden birkaç sürpriz isim de bu gece Ceyl'an Ertem ve ekibine eşlik edecek. Ayıca Ceyl'an Ertem’ in, Gökçen Dilek Acay’ ın yönetmenliğinde çekilen ilk klibini de ilk kez bu gecede yayınlanacak.

http://www.dreamtv.com.tr/haberler/2256

« Yanıtla #147 : 25 Mart 2010 - 13:10:06 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Şu anda "Şon Şarkı"yı dinliyorum ve bu şarkıdaki vokal çok dehşet bişey olmuş,diğer Anima şarkılarına göre en güzeli bence,solo çalışmasında da bu tip şarkılar söylesin diycem ama zaten o tarz yapıyo,tarz değişikliğine gitemiştir bana kalırsa...Lansmanına giden var mı peki?

« Yanıtla #148 : 28 Mart 2010 - 02:29:17 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me

Ceylan Ertem'in 'Soluk' isimli ilk solo albümünün lansman gecesinden birkaç kare

« Yanıtla #149 : 08 Şubat 2011 - 17:47:39 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
"joker"i bana yazdığınızı biliyorum..
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)