Gönderen Konu: Kutsal  (Okunma sayısı 3386 defa)

Ynt: Kutsal
« Yanıtla #30 : 05 Temmuz 2008 - 02:24:02 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye

Fotoğraf uzmanı .cool.

Katılıyorum sana ben de beğenmedim fotoları ben hayal meyal hatırlıyorum sanki ama emin değilim :D

şımartmayınız.  :happy:

neyse dinleyelim de yorum yapalım bari mırat. kazara beğeniriz falan.. ayıp olmasın sonra  :p
Tesadüflerle başlar her şey.

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 05 Temmuz 2008 - 02:24:02 »

« Yanıtla #31 : 31 Mayıs 2010 - 07:20:32 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Dinlemeye çalıştıgım ama genel olarak,kadının sesinde,vokalinde birşeylerin eksik oldugunu düşündüğüm,ilk albümleri oldugunu bilmiyordum,sadece Çırılçıplak var ben de,ama ne sözler hoş,ne müzikleri,boşuna bir çaba içindeler sanki,sözler o kadar havada kalmış ki,oturup gülersiniz.Özellikle 'kraliçe ağlamaz' diye bir parçaları var,ne kadar zayıftır.Mutlaka albümde bir tane de olsa hoşuma kaçan bir parçaları vardır ama adını çıkaramam şimdi,gerçi adı aklımda kalmadığına göre,derin izler açmamış,aklımda bir yer edinmemiş.Dinlemeyen arkadaşlar boşuna dinlemek için çaba vermesinler bence
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #32 : 25 Şubat 2011 - 00:49:34 »

Çevrimdışı keremm88

• Aktif Üye
ikinci albüm ilk albümden 7 yıl sonra çıktı.ilk albümde tutmamıştı zaten.ikinci albümünde kraliçe ağlamaz ve çalmışsın uykumu dışındaki şarkılarını hiç bilmyiroum dinlemedim.kraliçe ağlamaz güzeldi.ilk albümü ise fena sayılmazdı kanımca. ancak hiç tutmadı
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2011 - 00:50:06 Gönderen: keremm88 »