Anket

Aslı Gökyokuş'un en iyi klibi hangisi?

Ölüm Kapımı Çalmasa da
7 (15.9%)
Keşf'i Alem
4 (9.1%)
Sessizce
2 (4.5%)
Su Gibi
3 (6.8%)
Kördüğüm
3 (6.8%)
Tüm Şehir Ağladı
4 (9.1%)
Dans Etmeye İhtiyacım Var
5 (11.4%)
Yardımcı Olmuyor
4 (9.1%)
Gitmiş Gibisin
0 (0%)
Kırıp Döktüklerim
6 (13.6%)
Hayatın Anlamı
6 (13.6%)
Diğer
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Aslı Gökyokuş  (Okunma sayısı 89712 defa)

Ynt: Aslı
« Yanıtla #525 : 03 Ağustos 2007 - 19:25:23 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
ılk foto da aslının koluna nolmus öyle yaa

neyse
fotograflarda aslı oldugundan guzel cıkmıs valla
gitgide guzellesıyor bu kadın
merakla beklıyoruz klıbı
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

Özlem Tekin

« Yanıtla #525 : 03 Ağustos 2007 - 19:25:23 »

« Yanıtla #526 : 03 Ağustos 2007 - 20:41:05 »

Çevrimdışı deniz21

• Daimi Üye
ilk ve son kare deyil hpsi çok  iyi ya süper
yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine

« Yanıtla #527 : 05 Ağustos 2007 - 17:24:45 »

Çevrimdışı seablood

• Yepyeni Üye
  • *
yoq ya ilk çıktıında heycanlanmıştım saçları falan güzeldi su gibi şarısında falan sevmiştim sonra çok basit oldunu anladım canlı performansı berbat seside okadar etkili diilll biraz özentiucuz bi rockçıı

« Yanıtla #528 : 05 Ağustos 2007 - 17:28:59 »

furkiii

• Ziyaretçi
sevmeyebilirsin ama ucuz rockçı lafı fazlaca ağır olmuş..neye göre ucuz rockçı olabilir ki..?kendi şarkılarını kendi yaptığı için mi yoksa magazinlerde fazla göremediğimiz için mi..=)

« Yanıtla #529 : 05 Ağustos 2007 - 17:50:26 »

Çevrimdışı drown

• Cool
yoq ya ilk çıktıında heycanlanmıştım saçları falan güzeldi su gibi şarısında falan sevmiştim sonra çok basit oldunu anladım canlı performansı berbat seside okadar etkili diilll biraz özentiucuz bi rockçıı

nie ole dedın ya bence gayet sırın ve guzel bırı sarkılarıda cabası bence gercek bı sanatcı yanı elalemın sarkılarını hazır alıp okumuo ne bılım bısıler uretıo ve ayrıca gercekten guzel seler uretıo
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #530 : 06 Ağustos 2007 - 15:50:57 »

furkiii

• Ziyaretçi
aslı; "marie claire","hey girl" ve "madame figaro" dergilerinin ağustos sayısında..

« Yanıtla #531 : 06 Ağustos 2007 - 16:56:10 »

Çevrimdışı öcü

• Daimi Üye
  • vamos bien
iyinin yetersiz kaldığı kişiler arasından bi arkadaş
vamos bien

« Yanıtla #532 : 08 Ağustos 2007 - 18:05:54 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Aslının ılk albumu cok harıka ya neresındeyım nası bı sarkıdır muhtesem tek kelımeyle
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #533 : 10 Ağustos 2007 - 14:09:58 »

furkiii

• Ziyaretçi
"yardımcı olmuyor" klibi kesin olarak önümüzdeki hafta ekranlarda olacak..kliple ilgili bikaç bilgi daha vereyim..:D..tamamen aslı'ya yoğunlaşmış olan klipte,aslı'nın oyunculuk denemesini de izlemiş olacağız..aslı,şarkıda da anlatıldığı gibi ayrılık sonrası bi türlü mutluluğu bulamayan,zor günler yaşayan bi bayanı canlandırmakta..ayrıca şarkı sözlerine uygun olarak klipte ilaç şişeleri gibi öğeler kullanılmış..klipte de en can alıcı nokta yine şarkıda olduğu gibi "şırıngayla çekip alsınlar seni tüm vücudumdan,ruhumdan..." şeklinde başlayan bölüm..daha önce eklediğim klip resimlerinden ilki de o bölüme ait..şimdilik bu kadar ipucu yeterli sanırım..klip verilmeye başlandığında tüm ayrıntılarıyla öğrenmiş olur aslı severler..:D

« Yanıtla #534 : 10 Ağustos 2007 - 14:12:13 »

Çevrimdışı drown

• Cool
saol furkı dort gosle beklemekteyım klıbı sarkı harıka aslı harıka klıp kotu olamaz heralde

« Yanıtla #535 : 10 Ağustos 2007 - 14:45:46 »

furkiii

• Ziyaretçi
ben de merakla beklemekteyim klibi ve tepkileri zira hiç anlamadığım şekilde aslı'nın tanınamama gibi bi sorunu var..daha doğrusu aslında çok daha büyük kitlelere hitap edebilecek kapasitede bi isim her bakımdan ama nedense hayran kitlesi çok sınırlı ya da bana öyle geliyo maalesef.."yardımcı olmuyor"un bunu aşmada son derece etkili olacağını düşünüyorum..
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2007 - 14:46:50 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #536 : 10 Ağustos 2007 - 15:22:00 »

Çevrimdışı drown

• Cool
bencede kesınlıkle haklısın gercekten sarkıları cok guzel kendısının albumler muhtesem ama gercekten sınırlı bı kıtleye sahıp ama ben oyle kalmasını tercıh ederım :)

« Yanıtla #537 : 10 Ağustos 2007 - 15:36:40 »

furkiii

• Ziyaretçi
çok geniş bi kitle derken elbetteki onun ölçütlerini de düşündüm..=)beni rahatsız eden şey şu ki bi örnek vereyim mesela..patlican konserinde aslı klip için düzenlediğim ankette önde giden şarkıyı söylicem şimdi dedi,seyirciye tahminini sordu..kimseden "gitmiş gibisin" cevabı gelmedi,bırakın gitmiş gibisin'i pek çok kişi gitti kördüğüm dedi,kördüğüm 2.albümdeydi yani daha neler..bu durum çok rahatsız etti beni..konserlerde bu tür örneklerle hep karşılaşıyo aslı,onun için de hoş olmasa gerek..

« Yanıtla #538 : 10 Ağustos 2007 - 15:39:55 »

Çevrimdışı drown

• Cool
bak evet kotuymus o haklısın konserıne gıden adamlar bole yaparsa gercekten daa aslının ısı var demektır.... nese 2. klıp daa yayınlanmadı ama ben bı ısteımı solım 3. klıp askların en buyuune gelsın :)yada gıtmıs gıbısın yada deergıden resmını kopardım ama askların en buyuu tercıhımdır :)

« Yanıtla #539 : 10 Ağustos 2007 - 17:43:06 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Merakla bekliyorum umarım sık sık yayınlanır