Anket

Aslı Gökyokuş'un en iyi klibi hangisi?

Ölüm Kapımı Çalmasa da
7 (15.9%)
Keşf'i Alem
4 (9.1%)
Sessizce
2 (4.5%)
Su Gibi
3 (6.8%)
Kördüğüm
3 (6.8%)
Tüm Şehir Ağladı
4 (9.1%)
Dans Etmeye İhtiyacım Var
5 (11.4%)
Yardımcı Olmuyor
4 (9.1%)
Gitmiş Gibisin
0 (0%)
Kırıp Döktüklerim
6 (13.6%)
Hayatın Anlamı
6 (13.6%)
Diğer
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Aslı Gökyokuş  (Okunma sayısı 89651 defa)

Ynt: Aslı
« Yanıtla #765 : 26 Mart 2008 - 20:59:38 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
keşke canlı performansını da izleyebilseydik..=(

olsun be furkiii.. sende sonra hayal kahve'sşnde canlı performansını canlı canlı izlersin ve dinlersin..
en azından o şansın var ya.. :hı:

:s :cry1: bizde o da yok ...
hey gidi günler… göz yaşım sel

Özlem Tekin

« Yanıtla #765 : 26 Mart 2008 - 20:59:38 »

« Yanıtla #766 : 26 Mart 2008 - 23:28:53 »

Çevrimdışı Lost-AnqeL

• Aktif Üye
müütevazi
Bu ak$am pek mütevazi değildi pek ama :D
Kral normalde Aslı'nın klipleri yayınlamıyordu..
Of kanal sahibinin ba$ına meteor mu düştü anlamadım ki :S
Kral kliplerini yayınlamadığı [sansür değildir,plak şirketi istemiyordur belki] halde bu ak$am 3 klibide yayınladı bravo valla..
İlerde programda canlı performans bölümü olunca ben Aslı'nın ''lafta kalmayıp'' gelip canlı canlı söyleyeceğine inanıyorum..
Güzel programdı..
Onun İçin ÜzüLdüm..
Belki Birgün O)Da Sever..

« Yanıtla #767 : 26 Mart 2008 - 23:34:47 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Ben yine bi kısmını yakalıyabildim orda da Şafak iltifat ediyodu Aslı da onaylıyodu pek bi kendine güveniyo gii geldi bana ama yakışır Aslı ya :)

Herneyse canlı performans olmaması kötü olmuş gerçi olsa da ben kaçırcaktım ama olsun :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #768 : 29 Mart 2008 - 16:20:44 »

Çevrimdışı aahhmmeett

• Yepyeni Üye
  • *
bu akşam saat 20.00 da kraltv de

« Yanıtla #769 : 29 Mart 2008 - 16:26:27 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
bu akşam saat 20.00 da kraltv de
bu dediğin geçen akşamın tekrarı mı?çünkü geçen akşamda kraldaydı da...
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #770 : 04 Nisan 2008 - 17:03:01 »

furkiii

• Ziyaretçi
aslı..:

-19 Nisan'da Çanakkale 18 Mart Stadyumu'nda İhtiyaç Molası ve Duman ile sahne alacak.

-25 Nisan saat 21:00'de İzmir Bios'ta sahne alıyor.

bir de bunlar haricinde 9 nisan'da beyoğlu hayal kahvesi konseri var,daha önceden de haber verdiğim..:D aslı,bu albümle hakkaten iyi aşama kaydetti,eskiden onu konser için ankara'da bile pek göremezdik..:s bu albümle değişik iller gezdi,umarım bahar şenlikleriyle ve diğer etkinliklerle daha da arttırır bu sayıyı..
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2008 - 17:04:18 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #771 : 04 Nisan 2008 - 20:32:52 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
aslı..:

-19 Nisan'da Çanakkale 18 Mart Stadyumu'nda sahne alacak.
inanmıyorum...19 Nisan benim doğumgünüm ve Bursa'ya Nil Karaibrahimgil konserine gimeyi kafaya koymmuştum...şimdi kararsızlığa düştüm ...Tanrım ya off...Aslı yauruum
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #772 : 07 Nisan 2008 - 18:16:09 »

Çevrimdışı Lost-AnqeL

• Aktif Üye
Aslının konserine gidemeyenlere müjde Aslı evinize konser vermeye geliyor =)
Ücretsiz hemde =)
Tek yapmanız gereken şey ''Pazar Akşamı Saat 22.00'de Kral Tv yi Açıp Hangar Programının Başlamasını Bekleyip 1.5 Saat Boyunca Aslı'yı İzlemek'' olacak.. =)
Onun İçin ÜzüLdüm..

« Yanıtla #773 : 07 Nisan 2008 - 18:26:40 »

furkiii

• Ziyaretçi
Ücretsiz hemde =)
Tek yapmanız gereken şey ''Pazar Akşamı Saat 22.00'de Kral Tv yi Açıp Hangar Programının Başlamasını Bekleyip 1.5 Saat Boyunca Aslı'yı İzlemek'' olacak.. =)

müthiş bir haber çok sağol..=)

çarşamba akşamı hayal kahvesi,pazar da ev olmak üzere iki aslı konserim var bu hafta..:D

« Yanıtla #774 : 07 Nisan 2008 - 21:20:53 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Ücretsiz hemde =)

Vaaaaay saolasın haber için ben de çok sevindim Aslı konserine gidememiş bi bünye olarak bu performans beni çok heycanlandırdı :)
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #775 : 13 Nisan 2008 - 23:43:56 »

furkiii

• Ziyaretçi
an itibariyle biten "hangar" programında yine müthişti,özlemişim performansını hafta içi de konserine gidemeyince..:D aslı'nın konserleriyle ilgili tek dileğim ilk albümünden daha fazla şarkı söylemesiydi ve her zamanki kadar fazla şarkı söyleyemediği bu programda bile ilk albümden -kimi konserlerde,hatta genellikle söylemediği- "sessizce"yi söyledi ki zaten çok özel bir parçadır,performası da bir o kadar hoş oldu..=)ilk albümden ayrıca "keşf-i âlem" ve"ölüm kapımı çalmasa da"yı söyledi..

aslı'yı sahnede daha da rahat gözlemledim bu sefer,sesine ve yorumuna diyecek şey zaten bulamıyorum yine her zamanki gibi harikaydı..:D seyirciyle kurduğu diyalog da çok hoş,belki televizyondan belli olmamıştır ama göz temaslarında çok başarılıdır genel olarak zaten..=)kısacası aslı cephesinde her şey çok iyiydi her zamanki gibi..

gelelim grubuna..özer abinin ayrılmasından sonra gruba katılan arkadaş tam olarak uyum sorununu atlatamamış gibi geldi bana ama yeteneği tartışılamayacağı için pek hissettirmedi,aslında aslı da sık sık tabir-i caizse onu "gaza getirmeye" çalıştı..:D

programın son performansı ve benim de en çok sevdiğim coverlardan biri olan "o benim dünyam" da geceme ayrı bir renk kattı..=)

« Yanıtla #776 : 13 Nisan 2008 - 23:57:13 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Ben de programı izledim ve Aslı ya tekrar hayran kaldım muhteşem bi performanstı Aslı Türkiye nin en iyi ve sıradan olmayan bayan vokallerinden biri kesinlikle bu gece kanıtladı bunu :D

Grubunu da çok sevdim ben Aslı ne kadar eğlendiyse onlar da o kadar eğlendi eminim ve bence yakalanması zor bi uyum yakalamışlar bunun etkisi de gerçekten seyirciye yansıyo...

Kıyafet harikaydı ayakkabılar takılar falan muhteşem bi uyum içindeydi saç da keza öyle İyi performansının yanı sıra göze de hitap ettiği bi gerçek :D

İlk albümden "Uslanmak Bilmedi Hayat" söylemiyceğini biliyodum ama içimden diyodum belki söyler diye ama olmadı napalım "Sessizce" "Ölüm Kapımı Çalmasa da" ve "Keşf-i Alem" çok iyiydi

İkinci albümden "Tüm Şehir Ağladı" yı söylerken çok etkilendim gerçekten "Su Gibi" bildiğimiz gibiydi "Kördüğüm" se gecenin en iyi performansıydı bence özellikle sonunda gerçekten tüylerim diken diken oldu 

Son albümden "Dünya Durulmadan" "Aşkların En Büyüğü" "Gitmiş Gibisin" "Dans Etmeye İhtiyacım Var" ve "Yardımcı Olmuyor" u seslendirdi.Dans Etmeye İhtiyacım Var da tv başında ben bile duramadım diyebilirim :D Ben "Bir Ah Çeker misin" söylesin isterdim onu da söylemedi ama olsun napalım

"Mazeretim Var" harika olmuş diycek kelime bulamıyorum en sevdiğim coverlar arasında yerini almış bulunmakta ve "O Benim Dünyam" da öyle bi performanstı...

Kısacası Aslı yı canlı olarak izleyemenin ezikliği içerisindeyim :D

Ama en kısa zamanda gitmeye çalışıcam konserine :)
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2008 - 23:59:50 Gönderen: drown »

« Yanıtla #777 : 14 Nisan 2008 - 15:33:54 »

Çevrimdışı Lost-AnqeL

• Aktif Üye
Playlist..
Dünya Durulmadan[Her Konser Klasik Muhteşem Giriş :) ]
Dans Etmeye İhtiyacım Var
Aşkların En Büyüğü
Su Gibi
Kördüğüm
Tüm Şehir Ağladı
Sessizce
Ölüm Kapımı Çalmasa da
Gitmiş Gibisin
Yardımcı Olmuyor
Mazeretim Var
O Benim Dünyam..
Aslı'nın En İyi Konser Performansına Tanık Oldum Dün Gece..
Ses Sistemi İyi Olunca Aslı'm Daha Bir Parlıyor Be..
Kaçırsaydım Gerçekten Üzülürdüm..
Bende Tekrar Tekrar İzlemek İçin Bol Bol Video Çektim :D
Kostüm ve Saçları Harikaydı..
Her Zamanki Güzelliğinden,Cazibesinden Daha Bir Farklıydı Sanki Daha Bir Hoş Gözüktü Gözüme..
HiperAktifede Bekliyoruz :D
Onun İçin ÜzüLdüm..

« Yanıtla #778 : 14 Nisan 2008 - 16:16:32 »

furkiii

• Ziyaretçi

HiperAktifede Bekliyoruz :D

geçen hafta kral video müzikte idi,bu hafta da hangar vardı..artık haftaya hiperaktif olur umarım..:D

« Yanıtla #779 : 14 Nisan 2008 - 20:24:27 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
geçen hafta kral video müzikte idi,bu hafta da hangar vardı..artık haftaya hiperaktif olur umarım..:D
süper olur