Anket

Aylin Aslım'ın En Beğendiğiniz Klibi Hangisi?

Senin Gibi
5 (15.2%)
Zor Günler
5 (15.2%)
4 Gün 4 Gece
2 (6.1%)
Ben Kalender Meşrebim
3 (9.1%)
Gülyabani
7 (21.2%)
Ahh
7 (21.2%)
Sen Mi?
2 (6.1%)
Hoşuna Gitmedi Mi? (Kızkaçıran)
1 (3%)
Aşk Geri Gelir
1 (3%)
İki Zavallı Kuş
0 (0%)
Diğer
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 31

Gönderen Konu: Aylin Aslım  (Okunma sayısı 101233 defa)

Ynt: Aylin Aslım ve Tayfası
« Yanıtla #330 : 05 Ocak 2008 - 08:13:19 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
ay yok canımcım.. aylin bu belli olmaz yine.
ama öle dediydi (:
nisan ya.. uzak bir zaman değil mi :) valla sabırsızlıklan beklemedeyiz ciniim..
bekledik zaten bu kadar..
birazcık daha beklemenin çok zor geleceğini sanmıyorum.. (:
gelsinde sonuçta.. (:
(heyecan artışı)
ehe.. (:
Tesadüflerle başlar her şey.

Özlem Tekin

« Yanıtla #330 : 05 Ocak 2008 - 08:13:19 »

« Yanıtla #331 : 27 Ocak 2008 - 12:11:37 »

Çevrimdışı a-sina

• Üye
  • **
artık cıksın ya su album hep aynı sarkıları dinlemekten bıktım yenılık lazım
yazmamışlar kaderimi kimseyle,
niceleri sarılmışlar sevgiyle,
uçan kuşlar dönmez geri güz diye,
yazmamışlar kaderimi.........

« Yanıtla #332 : 31 Ocak 2008 - 11:21:55 »

• Gold Üye
http://www.myspace.com/ceylanertemcoverproject

ceylan'dan "4 gün 4 gece" cover'ı..
dinleyin derim ben.. (:

bu arada Aylinimnimin taraflarında işler karışık.. (:
ve beklenilen albümün gecikmesi ayrıca belirsizliğiyle birlikte bir gerginlikte söz konusu.. (:

"vegateryan" dahil birkaç kişiye kış bitmeden albümün geleceğini söyleyen aylinimin şubat ayında yeni şarkıları ile aramızda olmasını bekliyorum..

hadi artık aylinim.. :cry1:

« Yanıtla #333 : 31 Ocak 2008 - 19:47:10 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
Kızıl saçlı hassas,kırılgan ama  bir o kadarda  güçlü büyüleyici güzellik,ender kaliteli vokallerden...

''Sen gibi'' şarkısıyla  kırılganlığın,saflığın dibine  vurup bünyede  melankolik rüzgarlar estirmiş klibindeki gibi kişinin kendisini sokağa atma  hissiyatı uyandırmıştı...

''Zor günler''şarkısıyla umuda büründürüp etrafımızdaki her şeyi tekrar  gözden geçirip sarılmamızı sağladı...

''Kimdi giden kimdi kalan''şarkısıyla ilişkileri sorgulayıp gidenin kim kalannın kim,bunun getirisi ne vb sürüsüyle  ciddi soruyu sordurup zihni allak bullak etmiştir...En sonunda iç burkar biçimde  fısıldadığı  ''Ötekini incitmeden'' söz öbeğini beynimizde kanlı canlı hale getirmeye neden olmuştur...İstesekte  onun gibi fısıldayamayız ya...Bu bile acıtır insanı zamanı gelince...

''Bir çocuk sevdim''coverıyla söz ve ses uyumunun nasıl olabilceğini kanıtlamış aşkın beyındeki yansımadan başka  bir şey olmadığını gözler  önüne serip  hayali  bir  çocuğa aşık etmiştir...

''Ahh'' şarkısıyla ayrılığın ilk dönemleri ya da  ilk dönemlerindende  daha sancılı geçen dönemlerinde  baş misafir olup insanı şizofrenliğe sürükleyebilcek kadar melankolik ve bohem bir tavır içinde  cıkmıştı karşımıza...Şarkıda zaman zaman fısıldadığı,zaman zaman çatallaştıgı sesiyle ağrı çeken kalbe bir yumrukta  bu şarkıyla kendisi indirmiştir...

''Bazı yalanlar''coverıyla  acı çekmiş,kanamış,kanatmış ama  hala dik durmaya çalışan  tarafın ilerleyen ilişkilerdeki aşılamıycak ciddi sorunları,engelleri,tökezlemeleri farkedip bunları nasıl dile getirdiğinin,getirmesi gerektiğininin altını çizmişti adeta...

''Böyledir bu işler'' diyip ilişkilerde,hayatta,siyasette kaya etkisi yaratan kadın-erkek ayrımını,birbirlerine  bakış açılarını,birbirlerinden bekledikleri ve  olması gereken tezatlığı mizahi bir dille sunup kendisini alkışlama  hissi yaratmıştı...

İlişkiyi,kişiyi yıkan hataları naif biçimde nasıl affedebilirizin anahtarı olarak güzellikler melodisi olan ''Olduğun gibi''yi bize armağan olarak sunmuştu...

Hala,gözyaşlarımızı bitti mi sandın?,yüzünde yaşam izleri vardı gibi coverlarıyla ülkede  cover yapması gereken iki üç kişiden biri olduğunu her defasında  dinleyicilere  gösstermiş;güldünya  şarkısıyla rock müziğin olmazsa olmazı protest,gerçeklere karşı eleştirisel bakışın nasıl olması gerektiğini estetik bir dille  bizlere sunmuştur...

''Artık gel nerdeysen''diyip dahada  olgun işlerini sunucağı albümü sabırsızlıkla  beklemekteyim...O iç burkan hüzünlü bakışların ev sahibi güzel gözlerindende  öperek sonlandırmaktayım mesajı...

« Son Düzenleme: 31 Ocak 2008 - 20:02:22 Gönderen: FrAnZ_17_ »

« Yanıtla #334 : 01 Şubat 2008 - 10:05:04 »

• Gold Üye
bu mesajın üzerine bende birşeyler demeyi çok istedim ama gerçekten bu yorum okunduktan sonra kilitlenmeyi beraberinde getiren bir yorum olmuş..

ne söylenebilir ki bu mesajın üzerine.. herşey açık.. herşey doğru..

iyi ki varsın Aylin..  :kalp:

« Yanıtla #335 : 01 Şubat 2008 - 21:12:44 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
bir köşe yazısında aylin'in 30 yıl sonra klasikler arasına girebilecek bir çok dokunaklı şarkısının olduğuun üzerine basmıştı yazar çok güzel şeyler söylenmişti aylin için...
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #336 : 10 Şubat 2008 - 11:32:50 »

• Gold Üye
gün.ün başladığını bana hissettiren kadın..  :çiçek:
çok seviyorum seni.. çok çok çok..  :kalp:

bu arada "Cahit Berkay, Nejat Yavaşoğulları, Aylin Aslım, Tolga Futacı, Özge Fışkın, Can Karadoğan, Cenk Yüksel, Tuğçe Özkara ve Replikas" 'tan oluşan "Rock Sınıfı" adlı albüm çıktı.. (:

« Yanıtla #337 : 10 Şubat 2008 - 11:36:40 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
bunların albümleri hani ocakta falan çıkıyodu bunların albüm işide yılan hikayesi oldu
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #338 : 10 Şubat 2008 - 11:40:54 »

• Gold Üye
eheh.. (: evet aynen öyle oldu ne yazık ki..
her an çıkabilir ' kıvamında D&R.a her gittiğimde büsbüyük merakla bakınıyorum.. (:
ama sonuç hüsran..
bahar aylarında çok büyük ihtimalle çıkar diye düşünüyorum..

« Yanıtla #339 : 10 Şubat 2008 - 12:52:29 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
dün powerturkte bi klibe rastladım:
Rock Sınıfı&Aylin Aslım - Madde
klip çizgi film animasyon tarzı bişi ve genel anlamda biyolojik terimler ağırlıklı kullanılmış ama şarkı eğlenceli bilmem denk geldiniz mi?
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #340 : 10 Şubat 2008 - 13:01:34 »

• Gold Üye
dün powerturkte bi klibe rastladım:
Rock Sınıfı&Aylin Aslım - Madde
klip çizgi film animasyon tarzı bişi ve genel anlamda biyolojik terimler ağırlıklı kullanılmış ama şarkı eğlenceli bilmem denk geldiniz mi?

ben tekrar tekrar izliyorum.. (:

bu arada "Cahit Berkay, Nejat Yavaşoğulları, Aylin Aslım, Tolga Futacı, Özge Fışkın, Can Karadoğan, Cenk Yüksel, Tuğçe Özkara ve Replikas" 'tan oluşan "Rock Sınıfı" adlı albüm çıktı.. (:

burada da haber vermiştim zaten.. (:

« Yanıtla #341 : 10 Şubat 2008 - 13:06:38 »

Çevrimdışı kasvet

• Deneyimli Üye
Kızıl saçlı hassas,kırılgan ama  bir o kadarda  güçlü büyüleyici güzellik,ender kaliteli vokallerden...

''Sen gibi'' şarkısıyla  kırılganlığın,saflığın dibine  vurup bünyede  melankolik rüzgarlar estirmiş klibindeki gibi kişinin kendisini sokağa atma  hissiyatı uyandırmıştı...

''Zor günler''şarkısıyla umuda büründürüp etrafımızdaki her şeyi tekrar  gözden geçirip sarılmamızı sağladı...

''Kimdi giden kimdi kalan''şarkısıyla ilişkileri sorgulayıp gidenin kim kalannın kim,bunun getirisi ne vb sürüsüyle  ciddi soruyu sordurup zihni allak bullak etmiştir...En sonunda iç burkar biçimde  fısıldadığı  ''Ötekini incitmeden'' söz öbeğini beynimizde kanlı canlı hale getirmeye neden olmuştur...İstesekte  onun gibi fısıldayamayız ya...Bu bile acıtır insanı zamanı gelince...

''Bir çocuk sevdim''coverıyla söz ve ses uyumunun nasıl olabilceğini kanıtlamış aşkın beyındeki yansımadan başka  bir şey olmadığını gözler  önüne serip  hayali  bir  çocuğa aşık etmiştir...

''Ahh'' şarkısıyla ayrılığın ilk dönemleri ya da  ilk dönemlerindende  daha sancılı geçen dönemlerinde  baş misafir olup insanı şizofrenliğe sürükleyebilcek kadar melankolik ve bohem bir tavır içinde  cıkmıştı karşımıza...Şarkıda zaman zaman fısıldadığı,zaman zaman çatallaştıgı sesiyle ağrı çeken kalbe bir yumrukta  bu şarkıyla kendisi indirmiştir...

''Bazı yalanlar''coverıyla  acı çekmiş,kanamış,kanatmış ama  hala dik durmaya çalışan  tarafın ilerleyen ilişkilerdeki aşılamıycak ciddi sorunları,engelleri,tökezlemeleri farkedip bunları nasıl dile getirdiğinin,getirmesi gerektiğininin altını çizmişti adeta...

''Böyledir bu işler'' diyip ilişkilerde,hayatta,siyasette kaya etkisi yaratan kadın-erkek ayrımını,birbirlerine  bakış açılarını,birbirlerinden bekledikleri ve  olması gereken tezatlığı mizahi bir dille sunup kendisini alkışlama  hissi yaratmıştı...

İlişkiyi,kişiyi yıkan hataları naif biçimde nasıl affedebilirizin anahtarı olarak güzellikler melodisi olan ''Olduğun gibi''yi bize armağan olarak sunmuştu...

Hala,gözyaşlarımızı bitti mi sandın?,yüzünde yaşam izleri vardı gibi coverlarıyla ülkede  cover yapması gereken iki üç kişiden biri olduğunu her defasında  dinleyicilere  gösstermiş;güldünya  şarkısıyla rock müziğin olmazsa olmazı protest,gerçeklere karşı eleştirisel bakışın nasıl olması gerektiğini estetik bir dille  bizlere sunmuştur...

''Artık gel nerdeysen''diyip dahada  olgun işlerini sunucağı albümü sabırsızlıkla  beklemekteyim...O iç burkan hüzünlü bakışların ev sahibi güzel gözlerindende  öperek sonlandırmaktayım mesajı...

tebrik ederim diyecek bir şey bulamıyorum diyecek bir şeyde yok zaten...

rock sınıfı albümünden çok bireysel abümünü merak ediyorum

« Yanıtla #342 : 02 Mart 2008 - 10:06:57 »

• Gold Üye
"yıldızlar var" ve "aynı" ya takıldım bu sabah.
kızıl prensesim benim..
yine bissürü yukarılara götürdü beni..

"Dönmek her şey dururken ..aslında bilmek ..herkes uyurken "  :kalp:

« Yanıtla #343 : 02 Mart 2008 - 10:33:22 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
neden albüm çıkartımıyolar bi ara ocak şubat gibi çıkacakt diyolardı
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #344 : 02 Mart 2008 - 10:45:09 »

• Gold Üye
aslında ben dönüp dönüp aynı yere gelinmesinden rahatsızım..
birçok şey söylendi zaten.. kışın dendi.. bahar ayları dendi..
kişisel fikrim olarak ben Nisan gibi bekliyorum albümü..
sonuç bilinmez tabi..