Anket

Aylin Aslım'ın En Beğendiğiniz Klibi Hangisi?

Senin Gibi
5 (15.2%)
Zor Günler
5 (15.2%)
4 Gün 4 Gece
2 (6.1%)
Ben Kalender Meşrebim
3 (9.1%)
Gülyabani
7 (21.2%)
Ahh
7 (21.2%)
Sen Mi?
2 (6.1%)
Hoşuna Gitmedi Mi? (Kızkaçıran)
1 (3%)
Aşk Geri Gelir
1 (3%)
İki Zavallı Kuş
0 (0%)
Diğer
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 31

Gönderen Konu: Aylin Aslım  (Okunma sayısı 101218 defa)

Ynt: Aylin Aslım ve Tayfası
« Yanıtla #495 : 08 Haziran 2009 - 15:51:05 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..

Albümü çıkmış :D 8 Haziran  .lol.

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=10760&productid=music886975518821

albüm kapağı uzaylıların gerçekten var olduğu temasını işliyor sanırım.  .hı.  .lol.

yav bu albüm kapağındaki resim aynı Doğuş'un kadın versiyonu olmuş :D :D
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2009 - 15:52:20 Gönderen: rock_ö.tekin »
schhh..

Özlem Tekin

« Yanıtla #495 : 08 Haziran 2009 - 15:51:05 »

« Yanıtla #496 : 08 Haziran 2009 - 15:58:12 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye

ilkokul yıllarındaki bir müsamereden de olabilir.  :p
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #497 : 08 Haziran 2009 - 18:51:46 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!

vallahi kime benzettim diye düşünüyodum ben de :D :D çok saçma olmuş ... ehehe :D
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #498 : 08 Haziran 2009 - 19:38:52 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
Gülyabani albümü ile son albümünün çıkış parçası arasında  çok büyük farklar var. Ve bu farklar, son çıkış parçasının kötü olmasından kaynaklanıyor. Aylin neydi,nasıl olduya girişmeyeceğim, fakat aylin'in cihangir'in biseksuel alternatif tiki kesiminden fazla etkilenip,gaza geldiği bir gerçek.

« Yanıtla #499 : 08 Haziran 2009 - 20:21:33 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Bende albüm kapağındaki halini SILA'ya benzettim :)

Bir önceki albümdeki çekiciliğinden eser kalmamış...Aylin o kızıl saçlarıyla ne kadarda güzeldi. :D

« Yanıtla #500 : 08 Haziran 2009 - 22:21:50 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
ben demiştim bu kızdan bibok olmaz diye hahaha hahaha ama halen kokmaya çalışıyo garibim hahaha :p
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #501 : 08 Haziran 2009 - 22:39:59 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
ben demiştim bu kızdan bibok olmaz diye hahaha hahaha ama halen kokmaya çalışıyo garibim hahaha :p

tam olarak öyle değil yaa ... :P

« Yanıtla #502 : 09 Haziran 2009 - 06:57:53 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Bende albüm kapağındaki halini SILA'ya benzettim :)

Bir önceki albümdeki çekiciliğinden eser kalmamış...Aylin o kızıl saçlarıyla ne kadarda güzeldi. :D

Ben de benzettim Sıla ya hatta fazlası ile benzemekte (:

Felaket bi albüm kapağı ne akla hizmet böyle bişey yapmış sorarım kendisine :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #503 : 09 Haziran 2009 - 20:15:22 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...

Ben de benzettim Sıla ya hatta fazlası ile benzemekte (:

Felaket bi albüm kapağı ne akla hizmet böyle bişey yapmış sorarım kendisine :D

Yarın akşam Dream Tv'de Yüxexes'te olacak Aylin Aslım. Bizzat soracağım bu soruyu :p

« Yanıtla #504 : 09 Haziran 2009 - 21:13:17 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!

Yarın akşam Dream Tv'de Yüxexes'te olacak Aylin Aslım. Bizzat soracağım bu soruyu :p

sor valla =) ama vereceği cevaptan korkuyorum ne yalan söylim =)

« Yanıtla #505 : 10 Haziran 2009 - 12:25:30 »

Çevrimdışı skaterock

• Yepyeni Üye
  • *
ne kadar saçma ve gereksiz yorumlar yapılmış.albüm kapağındaki resim doğuşun kadın versiyonuna benziyo, bu kızdan bi bok olmaz vs..  sen mi karar veriyorsun ondan bibok olmicağına? ayrıca takıldığınız ayrıntıya bakın ya albüm kapağındaki resme takmışsınız. resimle falan uğraşacağınıza müziğine bakın, önemli olan o. Sen mi şarkısı gayet güzel. Sözler sade ama bir o kadar da sert olmuş. bu şehirden çıkış yok mu? bşka bir hayat yok mu? kurtuluş yok mu senden ve senin türünden...  gel bileğinin hakkıyla gel kimsenin altına yatmadan üstüne basmadan gel.
 Aylin'e albüm kapağındaki resmi sorunca size ne cvp vericek bilmiyorum ama (sanki önemli olan o'ymuş gibi, ve de hangi biriniz albümü alıyosunuz da o albüm kapağını görüyorsunuz sanki,netten görüp görüp yazmışsınızdır eminim) müziğe bakmak yerine albüm kapağına kafayı bu kdr taktığınız için eminim aylin içinden ya gülüp geçicektir yada üzülücektir bu duruma. umarım üzülmez sizinki gibi yorumlara güler geçer...
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2009 - 12:27:29 Gönderen: skaterock »
Nothing Else Matters...

« Yanıtla #506 : 10 Haziran 2009 - 16:48:10 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
ne kadar saçma ve gereksiz yorumlar yapılmış.albüm kapağındaki resim doğuşun kadın versiyonuna benziyo, bu kızdan bi bok olmaz vs..  sen mi karar veriyorsun ondan bibok olmicağına? ayrıca takıldığınız ayrıntıya bakın ya albüm kapağındaki resme takmışsınız. resimle falan uğraşacağınıza müziğine bakın, önemli olan o. Sen mi şarkısı gayet güzel. Sözler sade ama bir o kadar da sert olmuş. bu şehirden çıkış yok mu? bşka bir hayat yok mu? kurtuluş yok mu senden ve senin türünden...  gel bileğinin hakkıyla gel kimsenin altına yatmadan üstüne basmadan gel.
 Aylin'e albüm kapağındaki resmi sorunca size ne cvp vericek bilmiyorum ama (sanki önemli olan o'ymuş gibi, ve de hangi biriniz albümü alıyosunuz da o albüm kapağını görüyorsunuz sanki,netten görüp görüp yazmışsınızdır eminim) müziğe bakmak yerine albüm kapağına kafayı bu kdr taktığınız için eminim aylin içinden ya gülüp geçicektir yada üzülücektir bu duruma. umarım üzülmez sizinki gibi yorumlara güler geçer...

ah :D işte asıl ben bu yoruma gülüp geçiyorum...
peki bizim yorumlarımızdan "sanane"! ... "sen mi karar vereceksin" düşündüklerimizin doğru olup olmadığına ? :D
albümlere görsel açıdan estetik olsun diye bir kapak fotoğrafı çekilir,seçilir..
buna göre de insanların olumlu ya da olumsuz eleştirilerde bulunması gayet doğaldır.
ayrıca sen de sadece albüm kapağına yapılan yorumları görmüşsün anlaşılan bunca sayfa ve mesaj arasından...
seninki kadar kaba bir üslubun karşısında ben de ancak bu kadar kibar olabildim.  :::::

çok sevdiğin , hatta olaylar karşısındaki tutumunu tahmin edebilecek kadar iyi tanıdığını düşündüğün aylinciğinden beklediğin tavırı sergileyerek bu kadar "takmak" yerine gülüp geçmeni isterdim.  .bye.

"sen mi ?" kötü... kötü kötü kötü.

Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #507 : 10 Haziran 2009 - 16:54:25 »

Çevrimdışı skaterock

• Yepyeni Üye
  • *
sizinki yalnızca eleştiri diil malesef. bu kızdan bibok olmaz demek nasıl oluyo da sadece eleştiri olabiliyo? emin ol bu sadece eleştiri olsaydı güler geçerdim ama bi bok olmaz gibi ağır bi yorum karşısında susamadım. beğenmediyseniz bile saygı çerçevesinde eleştirmelisiniz. abartmışsınız o kdr şey söylemişsiniz kibarsınız da, ben savununca mı kaba oluyorum? neyse sen gül geç...
Nothing Else Matters...

« Yanıtla #508 : 10 Haziran 2009 - 17:15:44 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
ah :D işte asıl ben bu yoruma gülüp geçiyorum...
peki bizim yorumlarımızdan "sanane"! ... "sen mi karar vereceksin" düşündüklerimizin doğru olup olmadığına ? :D
albümlere görsel açıdan estetik olsun diye bir kapak fotoğrafı çekilir,seçilir..
buna göre de insanların olumlu ya da olumsuz eleştirilerde bulunması gayet doğaldır.
ayrıca sen de sadece albüm kapağına yapılan yorumları görmüşsün anlaşılan bunca sayfa ve mesaj arasından...
seninki kadar kaba bir üslubun karşısında ben de ancak bu kadar kibar olabildim.  :::::

çok sevdiğin , hatta olaylar karşısındaki tutumunu tahmin edebilecek kadar iyi tanıdığını düşündüğün aylinciğinden beklediğin tavırı sergileyerek bu kadar "takmak" yerine gülüp geçmeni isterdim.  .bye.

"sen mi ?" kötü... kötü kötü kötü.

kesinlikle katılıyorum ... yalnız "sen mi ?" kısmı hariç  :D ..

ayrıca kasmaya gerek yok yaa ... şimdi o cevap yazcak o ona cevap yazcak ben ona cevap yazcam .... bu böyle gider en iyisi burda bırakalım kapansın ... herkesin düşüncesi kendine ...

« Yanıtla #509 : 10 Haziran 2009 - 19:18:42 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
Sen mi şarkısı gayet güzel. Sözler sade ama bir o kadar da sert olmuş. bu şehirden çıkış yok mu? bşka bir hayat yok mu? kurtuluş yok mu senden ve senin türünden...  gel bileğinin hakkıyla gel kimsenin altına yatmadan üstüne basmadan gel.

Hmm,sözler sade ama sert . E,peki. Fakat ''kimsenin altına yatmadan'' kelimesi de ne oluyor? Üstüne basmadan anlamının tersi altta kalmak anlamını,feminist damarları had safhada olan bir rock müzisyeni ''kimsenin altına yatmadan'' diye mi ifade eder? Aylin'in geçen albümle bu albüm arasında söylev,tarz,duruş  farklarına  bir örnektir bu.