Anket

Aylin Aslım'ın En Beğendiğiniz Klibi Hangisi?

Senin Gibi
5 (15.2%)
Zor Günler
5 (15.2%)
4 Gün 4 Gece
2 (6.1%)
Ben Kalender Meşrebim
3 (9.1%)
Gülyabani
7 (21.2%)
Ahh
7 (21.2%)
Sen Mi?
2 (6.1%)
Hoşuna Gitmedi Mi? (Kızkaçıran)
1 (3%)
Aşk Geri Gelir
1 (3%)
İki Zavallı Kuş
0 (0%)
Diğer
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 31

Gönderen Konu: Aylin Aslım  (Okunma sayısı 101228 defa)

Ynt: Aylin Aslım
« Yanıtla #675 : 26 Ağustos 2009 - 08:18:25 »

furkiii

• Ziyaretçi
tekin ali coverlardan bahsedince aklıma geldi,aylin'in pek bilinmeyen bir coverı daha var pek bilinmeyen bir albümde..tanju eren'in albümünde "hâlâ" isimli bir şarkıyı söylemişti ve hoşuma gitmişti,yine o duru sesiyle güzel söylemiş aylin..şimdi baktım youtube'da da göremedim parçayı,rastlarsanız tavsiye ederim..=)

Özlem Tekin

« Yanıtla #675 : 26 Ağustos 2009 - 08:18:25 »

« Yanıtla #676 : 26 Ağustos 2009 - 08:42:50 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
ya valla Aylin Aslım'ın ilk albümü bir başkadır.4 gün 4 gece,Zor günler,Senin gibi bu şarkıları her ne kadar yıllar geçsede hala dinleyebilirim.İkinci albümde Ahh ve Gülyabani gerek görsellik gerek müzik veya sözler nedeniyle müthiş.Son albümde hala fikrim değişmedi xD çok güzel bir albüm  yapmış,Sen mi?,Kalp,İçtim içtim,Güzel günler ve bu albümle kendisini iyice tanıdım.Cover konusunda Bir çocuk sevdim ve Kimdi giden kimdi kalan.Kısacası Aylin Aslım hakettiği yeri yavaş yavaş alıyor.

« Yanıtla #677 : 26 Ağustos 2009 - 11:05:09 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
İlk albümü bence vazgeçilmez bir albüm.
2. albümüde fana sayılmaz ama 1.ye göre biraz daha basit fakat en popüler bu albüm sanırım kanto şarkılarıyla
3. albüm ise benim albümüm..Aylin'i dinlemeye başlamamı sağlyan albüm...

« Yanıtla #678 : 26 Ağustos 2009 - 15:03:04 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #679 : 26 Ağustos 2009 - 19:06:09 »

Çevrimdışı C_myrna

• Aktif Üye
Evet son albümde çalışmışlardı Kemal Doğuluyla resimlerin kalitesizliğinden de belli oluyor zaten :D
canını seven kaçsın kartonetten yazıyorum: fotoğraflar-ali vatansever

kemal doğulu bildiğim kadarıyla gülyabani çekimlerinde styling yaptı ama fotoğraflar nazifin http://www.naziftopcuoglu.com/photographs.html

« Yanıtla #680 : 26 Ağustos 2009 - 22:31:02 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Sezen Aksu nun parçalarını kimse Sezen Aksu kadar iyi söyleyemez aslında bi kaç istisna haricinde "Bir Çocuk Sevdim" o nadir istisnalardan biri hemde hakkını fazlasıyla veren bi parça (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #681 : 26 Ağustos 2009 - 23:07:21 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Aylin'den sadece cover parçalardan oluşan bir albüm bekliyorum...

« Yanıtla #682 : 27 Ağustos 2009 - 11:06:01 »

Çevrimdışı kenny

• Deneyimli Üye
    • twitter
"Bir Çocuk Sevdim" vazgeçemediğim bir şarkı :)
tekinizM

« Yanıtla #683 : 27 Ağustos 2009 - 12:24:30 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Sadece coverlerden oluşan bi albüm olsa gerçekten hoş olur çünkü Aylin'in coverlerı çok iyi hatta Özlem'in de 1 şarkısını coverlar daha da süper olur :)

« Yanıtla #684 : 29 Ağustos 2009 - 12:43:54 »

furkiii

• Ziyaretçi
http://www.dreamtv.com.tr/roportaj/show/id/25

hâlâ bir tuhaf geliyor aylin'i rock'n coke'da görmek..:s

« Yanıtla #685 : 29 Ağustos 2009 - 12:51:52 »

« Yanıtla #686 : 29 Ağustos 2009 - 12:53:31 »

furkiii

• Ziyaretçi
Niye tuhafına gidiyo anlamadım ?

senelerce barışarock'a katılıp en büyük destekçilerinden biri olması..herhalde rock'n coke'da asla yer almayacak biri derdim ama yeni albümüyle birlikte ilk iş karşı tarafa yani rock'n coke'a geçmesi oldu..

« Yanıtla #687 : 29 Ağustos 2009 - 12:55:54 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
senelerce barışarock'a katılıp en büyük destekçilerinden biri olması..herhalde rock'n coke'da asla yer almayacak biri derdim ama yeni albümüyle birlikte ilk iş karşı tarafa yani rock'n coke'a geçmesi oldu..

Yenilik,değişiklik,farklılıkk bunlar çok iyi belki de Aylin artık böyle istiyor? En iyisini yapıyo Barışarock'a katılmayarak BENCE

« Yanıtla #688 : 29 Ağustos 2009 - 12:58:26 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Yenilik,değişiklik,farklılıkk bunlar çok iyi belki de Aylin artık böyle istiyor? En iyisini yapıyo Barışarock'a katılmayarak BENCE

Ne kadar tutarsız olduğunu gördük bu sayede Aylin in bu tarz konularda yenilik değişiklik farklılık söz konusu değildir bu kadar zıt bi uca geçmesi onu sadece komik duruma düşürüyor.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #689 : 29 Ağustos 2009 - 13:03:07 »

furkiii

• Ziyaretçi

tarzında yeniliğine,şarkılarında yeniliğine yaptığı değişime -sevmesem de- bir şey diyemem ancak 2003'ten 2008'e kadar aralıksız katıldığı ve hayatlarınızı tahakküm altına alanlara karşıyız dediği festivalden,2009 yılında hayatları tahakküm altına alan ülkenin markasının düzenlediği bir festivale geçiş yapması hoş değil..bu demek değil ki rock'n coke'a katılanlar savaş yanlısı,vs. ama insan bir yerde duruyorsa,bir şeyi düşünüyorsa onu devam ettirmeli ve düşüncesinde tutarlı olmalı..
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2009 - 13:04:33 Gönderen: furkiii »