Anket

Aylin Aslım'ın En Beğendiğiniz Klibi Hangisi?

Senin Gibi
5 (15.2%)
Zor Günler
5 (15.2%)
4 Gün 4 Gece
2 (6.1%)
Ben Kalender Meşrebim
3 (9.1%)
Gülyabani
7 (21.2%)
Ahh
7 (21.2%)
Sen Mi?
2 (6.1%)
Hoşuna Gitmedi Mi? (Kızkaçıran)
1 (3%)
Aşk Geri Gelir
1 (3%)
İki Zavallı Kuş
0 (0%)
Diğer
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 31

Gönderen Konu: Aylin Aslım  (Okunma sayısı 101235 defa)

Ynt: Aylin Aslım
« Yanıtla #690 : 29 Ağustos 2009 - 13:06:53 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..

Ne kadar tutarsız olduğunu gördük bu sayede Aylin in bu tarz konularda yenilik değişiklik farklılık söz konusu değildir bu kadar zıt bi uca geçmesi onu sadece komik duruma düşürüyor.

Herkese göre değişen görüşler bunlar belkide artık eskisi gibi düşünmüyor belkide? Hangimizin görüşleri düşünceleri zamanla değişmiyor ki Aylin'in değişmesin.

Özlem Tekin

« Yanıtla #690 : 29 Ağustos 2009 - 13:06:53 »

« Yanıtla #691 : 29 Ağustos 2009 - 13:10:01 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Herkese göre değişen görüşler bunlar belkide artık eskisi gibi düşünmüyor belkide? Hangimizin görüşleri düşünceleri zamanla değişmiyor ki Aylin'in değişmesin.

Tabii ki fikirler görüşler değişir ama bu konuda zamanında bu kadar fanatik davranıp şimdi tam tersini yapması komik.Ayrıca böyle konularda fikirler değişmez değişmemeli en azından.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #692 : 29 Ağustos 2009 - 13:11:49 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..

Tabii ki fikirler görüşler değişir ama bu konuda zamanında bu kadar fanatik davranıp şimdi tam tersini yapması komik.Ayrıca böyle konularda fikirler değişmez değişmemeli en azından.
Ama görüyoruz ki değişmiş yapcak bişey yok..Özlem'de böyle değil mi sürekli değişen,yeniliklere açık olan..

« Yanıtla #693 : 29 Ağustos 2009 - 13:36:26 »

furkiii

• Ziyaretçi
Ama görüyoruz ki değişmiş yapcak bişey yok..Özlem'de böyle değil mi sürekli değişen,yeniliklere açık olan..

şimdi özlem'in değişikliği ile aylin'in değişikliği farklı yani şöyle diyeyim özlem'in tarzı ve müziğinde yaptığı değişiklik beni rahatsız etmedi,aylin'in tarzında ve müziğinde yaptığı değişikliği de rahatsız etmedi..sevmemiş olabilirim ama tarz ve müzikte değişiklik yapmak doğal..ben fikirde olan değişiklikten rahatsız oldum ama onda da yapacak bir şey yok kısmına katılıyorum..=)

« Yanıtla #694 : 29 Ağustos 2009 - 13:50:02 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Sanatçılar her zaman büyük sahnelerde binlerce kişiye şarkı söyleme fırsatı bulamayabilirler... Aylin Aslım'da Rock'n Coke'a katılarak bu avantajı değerlendirmiş bence..

« Yanıtla #695 : 29 Ağustos 2009 - 14:10:59 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Sanatçılar her zaman büyük sahnelerde binlerce kişiye şarkı söyleme fırsatı bulamayabilirler... Aylin Aslım'da Rock'n Coke'a katılarak bu avantajı değerlendirmiş bence..

Aynen.Barışarock ve Rock'n Coke çok ayrı 2 festival...Birisi binlerce kişiye sesleniyo diğeri ise öyle değil.Aynı zamanda bu Rock'n Coke Aylin'in tam albüm tanıtımı sırasında gerçekleşti ve bu Aylin için iyi bir fırsattı ve bunu iyi değerlendirdi belkide buna değişiklik değilde iyi bir avantaj veya fırsat desek iyi olur :)

« Yanıtla #696 : 29 Ağustos 2009 - 14:20:56 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Aylin karşı çıktığı şeyin bi parçası oldu Rock'n Coke ile birlikte.Ona duyduğum bütün sempati de bu hareketi ile bilikte bitti.Büyük bi seyirci kitlesine ulaştı (şüpheli) ulaşmasaydı daha iyiydi bence en azından duruşuyla uyumlu şeyler yapıyo derdik.Olay Rock'n Coke a çıkması değil zaten öyle olsa Özlemede bu tarz şeyler söylemek gerekirdi neyse anlayana (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #697 : 29 Ağustos 2009 - 14:43:20 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Bu aralar Dream Tv'de sık sık Sen Mi çıkıyo 2. klip şarkısı olan Kız Kaçıran içinde aynı ilgiyi bekliyorum Dream'dan :)

« Yanıtla #698 : 29 Ağustos 2009 - 18:24:36 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Bu aralar Dream Tv'de sık sık Sen Mi çıkıyo 2. klip şarkısı olan Kız Kaçıran içinde aynı ilgiyi bekliyorum Dream'dan :)

Kız Kaçıran'ın klibi mi vardı ?.... Anaaa ... İyi kopmuşum hayattan ... :)
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #699 : 29 Ağustos 2009 - 18:26:47 »

furkiii

• Ziyaretçi
Kız Kaçıran'ın klibi mi vardı ?.... Anaaa ... İyi kopmuşum hayattan ... :)

şu an yok ama aylin'in dediğine göre büyük ihtimalle ikinci klip parçası olacak..=)

« Yanıtla #700 : 29 Ağustos 2009 - 18:30:53 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
şu an yok ama aylin'in dediğine göre büyük ihtimalle ikinci klip parçası olacak..=)

Ya öyle deyin... amma aradım ha :D

« Yanıtla #701 : 29 Ağustos 2009 - 19:52:11 »

Çevrimdışı C_myrna

• Aktif Üye
senelerce barışarock'a katılıp en büyük destekçilerinden biri olması..herhalde rock'n coke'da asla yer almayacak biri derdim ama yeni albümüyle birlikte ilk iş karşı tarafa yani rock'n coke'a geçmesi oldu..

ilk rock'n'coke u düzenleyenlerden biri değil miydi aylin :)

« Yanıtla #702 : 29 Ağustos 2009 - 19:54:13 »

furkiii

• Ziyaretçi

ilk rock'n coke ve aylin..?

« Yanıtla #703 : 29 Ağustos 2009 - 19:54:59 »

Çevrimdışı drown

• Cool

H2000 ile karıştırmış olabilirmisin? O kadar da yapmamıştır (:

« Yanıtla #704 : 29 Ağustos 2009 - 19:56:40 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Bazı şarkılarını severim, -duyduğum zaman- dinlerim ama tapılası bi sesi olduğunu düşünmüyorum ...  

Düzenleme: Bu yorumu Sezen Aksu için yazmıştım.... Yanlışlık olmuş özür...   :mm:
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2009 - 20:02:46 Gönderen: Rockgirl »