Anket

Aylin Aslım'ın En Beğendiğiniz Klibi Hangisi?

Senin Gibi
5 (15.2%)
Zor Günler
5 (15.2%)
4 Gün 4 Gece
2 (6.1%)
Ben Kalender Meşrebim
3 (9.1%)
Gülyabani
7 (21.2%)
Ahh
7 (21.2%)
Sen Mi?
2 (6.1%)
Hoşuna Gitmedi Mi? (Kızkaçıran)
1 (3%)
Aşk Geri Gelir
1 (3%)
İki Zavallı Kuş
0 (0%)
Diğer
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 31

Gönderen Konu: Aylin Aslım  (Okunma sayısı 101232 defa)

Ynt: Aylin Aslım
« Yanıtla #735 : 21 Kasım 2009 - 21:31:38 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Saat kaçta başlıyor disko kralı???

Özlem Tekin

« Yanıtla #735 : 21 Kasım 2009 - 21:31:38 »

« Yanıtla #736 : 21 Kasım 2009 - 21:39:04 »

furkiii

• Ziyaretçi
Saat kaçta başlıyor disko kralı???

00:30'daymış başlama saati..

« Yanıtla #737 : 21 Kasım 2009 - 21:55:09 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
00:30'daymış başlama saati..

Yaklaşık 2,5 saat var programa 5 saatlik uykuyla ne kadar daha dayanabilirim bilmiyorum :D

« Yanıtla #738 : 01 Aralık 2009 - 13:49:14 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Aylin,son albümünde hepten azıtmış,beter bir albüm bana göre,feminizm rüzgarlarıyla dolu bir albüm,hatta albümün adı 'canını seven erkek kaçsın' olsaymış,2. albümünde de buralara grmişti,böyle giderse git gite katlanılmaz oluyor,ilk albümü döndür döndür dinle en iyisi mi?
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #739 : 01 Aralık 2009 - 17:54:15 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Aylin,son albümünde hepten azıtmış,beter bir albüm bana göre,feminizm rüzgarlarıyla dolu bir albüm,hatta albümün adı 'canını seven erkek kaçsın' olsaymış,2. albümünde de buralara grmişti,böyle giderse git gite katlanılmaz oluyor,ilk albümü döndür döndür dinle en iyisi mi?

Bir tek bunu anlayamıyorum..Feminizm ?? Ben hiç bi şarkısında bu duyguyu hissetmiyorum..Veya varsa örnek ver..Ben şahsen şarkıların hepsinde bi erkeğe duyduğu sevgiyi anlatıyo bence..Belki röplarda biraz feminizm cevapla veriyo olabilir ama şarkılarında bunun olduğunu sanmıyorum..Dinlediğim kadarıyla..

Ha albümün sence iğrenç olması çok normal çünkü bana görede mükemmel bi albüm.Herkese göre değişir bu.

« Yanıtla #740 : 01 Aralık 2009 - 18:48:09 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!

Aylin Aslım ? ...

(-Hayır bence !)

İlk albüm olayına katılıyorum ama.. :) Tabiki arada dağlar kadar fark var..
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2009 - 18:48:40 Gönderen: Rockgirl »
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #741 : 01 Aralık 2009 - 20:16:27 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
Feminizm ?? Ben hiç bi şarkısında bu duyguyu hissetmiyorum..
:höö:
acaba neden :p ahahahaha

al aylini vur gökçeye topla handeyle...sonuç: 0 :p
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #742 : 01 Aralık 2009 - 21:56:57 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Disko kralında seyircilerden biri; "sizde eskiden elektronik müzik yapıyordunuz şimdi bu hale geldiniz" deyince Aylin'in kayış koptu :D

Son albüm her ne kadar kötü olursa olsun Aylin'in bu işi sırf para için yaptığını düşünmüyorum...

« Yanıtla #743 : 07 Aralık 2009 - 18:36:25 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
Disko kralında seyircilerden biri; "sizde eskiden elektronik müzik yapıyordunuz şimdi bu hale geldiniz" deyince Aylin'in kayış koptu :D

evet ya Aylin sinirlendi orda tavrını koydu işte bu yüzden seviyorum Aylin'i =)

« Yanıtla #744 : 26 Aralık 2009 - 21:25:16 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Bugün sabah NTV'de bi programdaydı ve son anda yakaladım..Sunucunun "Şebnem Ferah'ın albümünü dinlediniz mi?" sorusuna "Hayır"dedi.Ama daha sonra dinleceğini ve güzel bişeyler olduğunu tahmin ettiğini söyledi.Sunucuda bilmiş bilmiş yine çok güzel bi albüm olmuş dedi ve arkadna Aylin'in Sen Mi klibinin görüntüsünü verdiler ve program bitti.Yanında gitarlı bi adam olduğu için canlı bikaç şarkı söylemiştir belkide.

« Yanıtla #745 : 26 Aralık 2009 - 23:30:31 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Bugün sabah NTV'de bi programdaydı ve son anda yakaladım..Sunucunun "Şebnem Ferah'ın albümünü dinlediniz mi?" sorusuna "Hayır"dedi.Ama daha sonra dinleceğini ve güzel bişeyler olduğunu tahmin ettiğini söyledi.Sunucuda bilmiş bilmiş yine çok güzel bi albüm olmuş dedi ve arkadna Aylin'in Sen Mi klibinin görüntüsünü verdiler ve program bitti.Yanında gitarlı bi adam olduğu için canlı bikaç şarkı söylemiştir belkide.

Evet bende denk geldim o programa...

Aylin Aslım Şebnem'i sever hatta onu örnek aldığını söylemişti daha önceki röportajlarından birinde...

« Yanıtla #746 : 26 Aralık 2009 - 23:34:13 »

furkiii

• Ziyaretçi
yalnız şebnem ferah, albümün teşekkür bölümünde aylin aslım'a teşekkür ediyorken aylin'in henüz albümü dinlememiş olması hoş olmuş..:p şebnem-teoman ikilisinin üç numaralı ismi aylin oluyor sanırım grup içindeki yakınlık açısından..:D

« Yanıtla #747 : 26 Aralık 2009 - 23:37:19 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
yalnız şebnem ferah, albümün teşekkür bölümünde aylin aslım'a teşekkür ediyorken aylin'in henüz albümü dinlememiş olması hoş olmuş..:p şebnem-teoman ikilisinin üç numaralı ismi aylin oluyor sanırım grup içindeki yakınlık açısından..:D

Bak bu hiç aklıma gelmemişti :D

Eee şebnem-teoman-aylin bir grupsa

Özlem-pamela-aslı'da ayrı bir grup olsa gerek   :p

« Yanıtla #748 : 26 Aralık 2009 - 23:39:50 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..

Aylin'e teşekkür mü varmışş?  .huh. ??Ne alaka  .ninca. ? Ayrıca Teoman-Şebnem-Ve artık Hayko 3lüsü oldular onlar :) Aylin bizim tarafta  :p

« Yanıtla #749 : 26 Aralık 2009 - 23:44:01 »

furkiii

• Ziyaretçi
Aylin'e teşekkür mü varmışş?  .huh. ??Ne alaka  .ninca. ? Ayrıca Teoman-Şebnem-Ve artık Hayko 3lüsü oldular onlar :) Aylin bizim tarafta  :p

aslında şebnem'in yapmak istediği bugüne dek yanında olanlara teşekkür etmek gibi ve aylin aslım ismi de o yüzden geçiyor olmalı..=)

neyse konu fazla dağılmasın..:D daha önce aynı aslı'da olan gibi bayan rockçılardan bir tercih yapılması istendiğinde şebnem ferah'ı seçmişti aylin zaten,başka bir arkadaş daha bahsetmişti bundan şimdi kaçınçı sayfada olduğunu hatırlayamıyorum..

bu arada kız kaçıran'ın klibi tv'de görünüyor mu, izlemek için istemesem de :p hiç göremedim bile..=)
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2009 - 23:45:08 Gönderen: furkiii »