Anket

Aylin Aslım'ın En Beğendiğiniz Klibi Hangisi?

Senin Gibi
5 (15.2%)
Zor Günler
5 (15.2%)
4 Gün 4 Gece
2 (6.1%)
Ben Kalender Meşrebim
3 (9.1%)
Gülyabani
7 (21.2%)
Ahh
7 (21.2%)
Sen Mi?
2 (6.1%)
Hoşuna Gitmedi Mi? (Kızkaçıran)
1 (3%)
Aşk Geri Gelir
1 (3%)
İki Zavallı Kuş
0 (0%)
Diğer
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 31

Gönderen Konu: Aylin Aslım  (Okunma sayısı 101222 defa)

Ynt: Aylin Aslım
« Yanıtla #885 : 19 Temmuz 2010 - 19:22:51 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Fazla abartmıyomusunuz ne yani Güldünya ile Hadi Buyur gibi iki parça aynı albümde olamaz mı hepsi mi sosyal içerikli olmak zorunda ayrı iki parçada geçen iki ayrı söz tezat olamaz mı yani-ki birisi Hadi Buyur gibi eğlencenin dibine vurmuş batılı kadının parçası diğeri ise Güldünya adlı töre kurbanı için yazılan parça-Bu iki parçada geçen sözler arasında tutarlılık aramak saçma bence.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Özlem Tekin

« Yanıtla #885 : 19 Temmuz 2010 - 19:22:51 »

« Yanıtla #886 : 19 Temmuz 2010 - 19:42:38 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
ben eskiden severdim ama gitgide soguyorum tepkim bundan olabilir.
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #887 : 20 Temmuz 2010 - 01:39:16 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
beklediğimden dahada fazlası varmış o dizide...Aylinin şarkılarıda çalıyor..Aylin dizi içinde ayrı söylüyor :)

Kanal D açık, yeni albümden çalıyor; "Aşk Geri Gelir".. Dizi müziği gibi kısacık, cuk oturmuş. =)
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #888 : 23 Temmuz 2010 - 13:01:38 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
Aylin,(teenage)kızlara yönelik yanlış sisteme karşı.Aylin,"onu,bunu giyme,kıçını gösterir" tabusunu yıkmaya çalışmaktadır,Aylin ister ki,kızların içi,dışı bir olsun,kıçı-başı görünsün.Ardından da "canım abim vurma beni" desin,"git hadi,üstüme cıkan herife söyle" desin.Bu ne lahanadır,bu ne nar ekşisidir.Bu yüzden de genelleme yapmak hiç de yanlış olmaz.

Bi parçasında "emre,mehmet,faruk gelse..oooo..." diye bir parçası vardı bunun mesela,hadi onlar da gelsin de,canın abin nasıl vurmasın seni be kızım o zaman.

İlk albümünde ne kadar derin sözler varken,2. albümde hafiften cozuttuğunun sinyallerini vermye basladı.Son albüm hele,tam bir fiyaskodur benim için.Gerek imaj,gerek,zoraki o sözler,o trip havaları falan rock tarihinin(!)en kötü albümleri arasındadır.Daa fazla zorlamasın o zaman,sosyal mesaj vericem,onun bunun,orasını burasını açıcam diye..Güldünya ve Soakk İnsanları'nda biz o mesajları gayet iyi aldık canım.Daa fazlası inandırıcılığını kaybediyor ne yazık ki,kendi sözlerinle çelişirsin sonra yine bak.
Bir sonraki albümde kaç basamak gerileyip,13-16 olan dinleyici kitleni,09-12 ye düşürücen merak ediyorum.
Asi falan olduğunu sanıyor bence ama,son albüm lirikleriyle tam bi komik kız oluyor.Lise hatıralarından derlenmiş bir albüm oldugu besbeli açık.Bu kadar yüklenmek istemezdim,ilk albümüne saygım sonsuz ama,daa fazla gülünç olma,kızılderili makyajı yapma,taa en başa dön

hahaha hahaha Hoşuna gitmedi n'oooldu,kızkaçıran,kıskanç oğlaaaan hahaha hahaha

Nasıl da sığsın .hıh.
bence çok abartmışsın :) albümde sosyal içerikli bir parça olucak diye tüm albüm öyle olmak zorunda değil ...lise yıllarıymış noldu hoşuna gitmedimii! ? :D .lol.

Kanal D açık, yeni albümden çalıyor; "Aşk Geri Gelir".. Dizi müziği gibi kısacık, cuk oturmuş. =)
kesinlikle :)

« Yanıtla #889 : 24 Temmuz 2010 - 20:28:56 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
bence çok abartmışsın :) albümde sosyal içerikli bir parça olucak diye tüm albüm öyle olmak zorunda değil ...lise yıllarıymış noldu hoşuna gitmedimii! ? :D .lol.

hoşuna gitmedi mi diye soruyosan bu kadar açıklamadan sonra,aklından üphe ederek,daa fazla açıklamada bulunma gereği duymuyorum.

"Olduğun Gibi" birini özletiyor böhü
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #890 : 24 Temmuz 2010 - 21:50:32 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
müzik zevkini beğendiğim, genelde sitede çok aftif olmayan ama bi girişinde msj yazma rekorları kıran,benim gibi en özcülerden
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2010 - 21:51:10 Gönderen: shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #891 : 24 Temmuz 2010 - 21:52:05 »

Çevrimdışı DiviNeSouL

• Aktif Üye
müzik zevkini beğendiğim, genelde sitede çok aftif olmayan ama bi girişinde msj yazma rekorları kıran,benim gibi en özcülerden

aylin aslım mı  hahaha hahaha

« Yanıtla #892 : 24 Temmuz 2010 - 21:59:18 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
aylin aslım mı  hahaha hahaha

tamam yanlış yazmışız..gülmeyin
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #893 : 24 Temmuz 2010 - 22:40:20 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
shiver sen çok yaşa  hahaha

« Yanıtla #894 : 25 Temmuz 2010 - 01:20:48 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
bu mesaj beni gece gece çok güldürdü :D
« Son Düzenleme: 25 Temmuz 2010 - 01:30:18 Gönderen: tekinist_mhmt »

« Yanıtla #895 : 26 Temmuz 2010 - 17:45:05 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
hoşuna gitmedi mi diye soruyosan bu kadar açıklamadan sonra,aklından üphe ederek,daa fazla açıklamada bulunma gereği duymuyorum.

"Olduğun Gibi" birini özletiyor böhü
ben orada biraz ciddiye almayarak şaka yapmıştım ama bundan sonra sana takılmamayı anlamış oldum herneyse :) Aylin'in twitterdaki yazılarında gördüm.. sanırım şu hırsızlık haberi yayınlanmış tvde..galiba habertürk. ve polise verdiği ifadenin aynısı şeklinde .. bu nasıl bir gizliliktir ..anlayamadım ...birde şu facebooktaki resmi sayfaya girse artık süper olucak :( :/ :)

« Yanıtla #896 : 26 Temmuz 2010 - 20:14:41 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Ben sanki bu haberi daha öncede duymuştum, ya yanlış hatırlıyorum ya da Aylin'in evine ikinci kez hırsız girmiş  :p

http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/535762-sarkici-aylin-aslimin-evine-hirsiz-girdi

« Yanıtla #897 : 26 Temmuz 2010 - 20:16:39 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
Ben sanki bu haberi daha öncede duymuştum, ya yanlış hatırlıyorum ya da Aylin'in evine ikinci kez hırsız girmiş  :p

http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/535762-sarkici-aylin-aslimin-evine-hirsiz-girdi
haber bi daha yayınlanmıs olmasın :D

« Yanıtla #898 : 26 Temmuz 2010 - 20:18:03 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Ben sanki bu haberi daha öncede duymuştum, ya yanlış hatırlıyorum ya da Aylin'in evine ikinci kez hırsız girmiş  :p

ben küçüğkkende .car. aylarca para biriktirdiğim kumbaramı almışlar böhü annrmin sigarasını içmişler gömlek çalmışlar gitmişler...
geçmiş olsun diyelim aylinede:)

« Yanıtla #899 : 26 Temmuz 2010 - 20:18:54 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
haber bi daha yayınlanmıs olmasın :D

Tabi oda mümkün =)