Anket

Aylin Aslım'ın En Beğendiğiniz Klibi Hangisi?

Senin Gibi
5 (15.2%)
Zor Günler
5 (15.2%)
4 Gün 4 Gece
2 (6.1%)
Ben Kalender Meşrebim
3 (9.1%)
Gülyabani
7 (21.2%)
Ahh
7 (21.2%)
Sen Mi?
2 (6.1%)
Hoşuna Gitmedi Mi? (Kızkaçıran)
1 (3%)
Aşk Geri Gelir
1 (3%)
İki Zavallı Kuş
0 (0%)
Diğer
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 31

Gönderen Konu: Aylin Aslım  (Okunma sayısı 101201 defa)

Ynt: Aylin Aslım
« Yanıtla #1350 : 25 Mart 2013 - 16:42:10 »

Çevrimdışı -MYSTIC-

• Deneyimli Üye
  • Yakın dövüşün hastasıyım..Ringlerin ustasıyımm..
Aylin-Özlem tartışması Özlem'in umarsız hareketleri yüzünden başladı!!!!!!
TANRI DEĞİLİM AMA TAPANLAR VAR :D :D :D

Özlem Tekin

« Yanıtla #1350 : 25 Mart 2013 - 16:42:10 »

« Yanıtla #1351 : 25 Mart 2013 - 17:47:13 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Yahu had bilmekle ne alakası var. Doğru söylemiş. Hepsi birbirinden farklı. Bi garipsiniz. :D
bence de çok doğru söylemiş ama orda burda eleştirmesinin laf giydirmesinin de gereği yok o konuda haddini bilmesi güzel..

« Yanıtla #1352 : 25 Mart 2013 - 20:42:31 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Yıllar önce bir röportajda direkt özlem mi,şebnem mi diye sormuşlardı Aylin'e. İkiside değerli sanatçılar diyebilirdi aslında ama cevabı Şebnem olmuştu. :)
« Son Düzenleme: 25 Mart 2013 - 20:43:39 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #1353 : 25 Mart 2013 - 20:52:49 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Yıllar önce bir röportajda direkt özlem mi,şebnem mi diye sormuşlardı Aylin'e. İkiside değerli sanatçılar diyebilirdi aslında ama cevabı Şebnem olmuştu. :)
yaaaaaaaaaaaaaa vayyyyy vayyyy
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #1354 : 25 Mart 2013 - 21:35:32 »

Çevrimdışı drown

• Cool

Özlem demiş olsa göklere çıkartacaktık şu an değil mi? Hem neden öyle demek zorunda olsun ki. Şebnem'i daha çok seviyorsa tabii ki Şebnem desin. İkisi de değerli sanatçılar demesinden daha samimi en azından.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #1355 : 25 Mart 2013 - 22:27:14 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Özlem demiş olsa göklere çıkartacaktık şu an değil mi? Hem neden öyle demek zorunda olsun ki. Şebnem'i daha çok seviyorsa tabii ki Şebnem desin. İkisi de değerli sanatçılar demesinden daha samimi en azından.

Evet Özlem deseydi memnun olurdum (buda doğru olmasada sonuçta özlem fanıyım) ama dikkat edersen burda sorun Özlem dememesi değil.Sonuçta kendiside aynı piyasada ve daha politik bir cevap verebilirdi.Yine de Şebnem dedi diye taşlayacak değiliz,sadece Özlem-Şebnem in adı yeniden geçince aklıma geldi ve söyledim.

« Yanıtla #1356 : 25 Mart 2013 - 22:39:24 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Demir Demirkan gibi şoke etmeliydi bizi aslında. Adam Şebnem'le çalıştı yıllarca, en iyi rock şarkıcısı kim diye sorulunca, Özlem Tekin'dir dedi. O programı izlemem de tamamen şans eseriydi. Kesinlikle beklenmedik bir şeydi. Ben de kılım şarkıcılara böyle sorular sorulduğunda politik davranmalarına. Elbet birini daha çok seviyorsundur lakin bunu Özlem de yapıyor zaman zaman. İşin gereği biraz da bu. Takılmamak lazım.

« Yanıtla #1357 : 25 Mart 2013 - 22:45:46 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Politik davranılacak yer var davranılmayacak yer var.Özlem ve Şebnem birbirinden pek hazetmez mesela ama sorulduğunda her ikiside birbirini yere göğe sığdıramazlar hep ve maalesef olması gereken bu.

« Yanıtla #1358 : 25 Mart 2013 - 22:48:04 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Bir müzisyenin politik davranması gereken yerler medyadır. Ne bekliyorsun ki? Mesela nerede davranmamalı?

« Yanıtla #1359 : 25 Mart 2013 - 22:55:36 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Bir de bu konuda neden politik davranmalı bir sanatçı? Yani Aylin neden ikisi de değerli sanatçılar demek zorunda hissetsin ki kendini? Aynı piyasada oldukları için mi? Aylin'e ne ki yani Şebnem Özlem muhabbetinden :D İkisi de çok değerli sanatçılar gibi samimiyetsizce bir cevaptansa Şebnem demesini tercih ederim. O yüzden takdir ettim kendisini bu cevabından dolayı. Keşke hepsi öyle olsa.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #1360 : 25 Mart 2013 - 23:08:28 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Medyada bu tip konularda politik olmamak büyük bir rizikodur. Bu sadece özlem-şebnem ikilisi ile alakalı değil. A kişisine X ve Y hakkında sorular hep sorulur, o kişi de orta yollu cevap verir. X'i övse Y'nin tepkisini çeker. Y'si yerse zaten olmaz, ayıp. :D Bu işler böyle. Aylin'in şu anki cevabı da bana göre politik lakin doğru bir cevap. Yani evet, oldukça farklılar. Aylin'in kimi sevdiği umrumda değil. Zira herkesin favorisi olabilir.

Kişilerin bu tür sorularda politik olmayıp, lap lap konuşması (Demir Demirkan örneği gibi) bana göre gereksiz bir atılım. Samimi gelebilir bazılarınıza ama gereksiz. Zaten müzisyenlerin cümlelerinden kimleri önemsediği röportajlarında çıkar. Atıyorum, Duman grubu Özlem'i canlı performansta 1 numara görürken, Mor ve Ötesi'nin de iki lafından biri Şebnem olabiliyor. Ama direkt Özlem mi Şebnem mi sorusuna, tek yanıt verip diğer tarafı yermek oldukça gereksiz.

« Yanıtla #1361 : 25 Mart 2013 - 23:21:16 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Medyada bu tip konularda politik olmamak büyük bir rizikodur. Bu sadece özlem-şebnem ikilisi ile alakalı değil. A kişisine X ve Y hakkında sorular hep sorulur, o kişi de orta yollu cevap verir. X'i övse Y'nin tepkisini çeker. Y'si yerse zaten olmaz, ayıp. :D Bu işler böyle. Aylin'in şu anki cevabı da bana göre politik lakin doğru bir cevap. Yani evet, oldukça farklılar. Aylin'in kimi sevdiği umrumda değil. Zira herkesin favorisi olabilir.

Kişilerin bu tür sorularda politik olmayıp, lap lap konuşması (Demir Demirkan örneği gibi) bana göre gereksiz bir atılım. Samimi gelebilir bazılarınıza ama gereksiz. Zaten müzisyenlerin cümlelerinden kimleri önemsediği röportajlarında çıkar. Atıyorum, Duman grubu Özlem'i canlı performansta 1 numara görürken, Mor ve Ötesi'nin de iki lafından biri Şebnem olabiliyor. Ama direkt Özlem mi Şebnem mi sorusuna, tek yanıt verip diğer tarafı yermek oldukça gereksiz.

Olayda yerme varsa katılırım evet bence de gereksiz bir çıkış olur ama bu tarz bir soruya diğer tarafı yermeden sadece birini cevap vermek bence samimidir ki Aylin'in Özlem'i yerdiğini zannetmiyorum o röportajda. Bu soruya sadece Şebnem ya da Özlem diye cevap vermenin diğer tarafı yermek olduğunu düşünüyorsanız, bu da algı farkıdır :)

« Yanıtla #1362 : 25 Mart 2013 - 23:33:51 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Bir müzisyenin politik davranması gereken yerler medyadır. Ne bekliyorsun ki? Mesela nerede davranmamalı?

Tam olarak aynı şeyden bahsediyoruz.

« Yanıtla #1363 : 26 Mart 2013 - 00:58:42 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Politik davranılacak yer var davranılmayacak yer var.Özlem ve Şebnem birbirinden pek hazetmez mesela ama sorulduğunda her ikiside birbirini yere göğe sığdıramazlar hep ve maalesef olması gereken bu.
mesela özlemle ilgili bi doktora tezi yazılmıştı orda özlem açık açık herşeyi anlatmış şebnemle ilgili görüşlerini (tez nekadar saçma sapan olsa da..) ama medyaya karşı politik davranmak zorunda kaldığını bu örnekte de görüyoruz olması gereken bu..

« Yanıtla #1364 : 26 Mart 2013 - 01:54:58 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
mesela özlemle ilgili bi doktora tezi yazılmıştı orda özlem açık açık herşeyi anlatmış şebnemle ilgili görüşlerini (tez nekadar saçma sapan olsa da..) ama medyaya karşı politik davranmak zorunda kaldığını bu örnekte de görüyoruz olması gereken bu..
aslında anlattıkları ilginçmiş ama çok da tahmin edemeyeceğimiz şeyler değil..biz tahmin ediyoduk şimdi okuyunca emin olduk.volvoxtaki iç çekişmeleri falan..
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)