Anket

Aylin Aslım'ın En Beğendiğiniz Klibi Hangisi?

Senin Gibi
5 (15.2%)
Zor Günler
5 (15.2%)
4 Gün 4 Gece
2 (6.1%)
Ben Kalender Meşrebim
3 (9.1%)
Gülyabani
7 (21.2%)
Ahh
7 (21.2%)
Sen Mi?
2 (6.1%)
Hoşuna Gitmedi Mi? (Kızkaçıran)
1 (3%)
Aşk Geri Gelir
1 (3%)
İki Zavallı Kuş
0 (0%)
Diğer
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 31

Gönderen Konu: Aylin Aslım  (Okunma sayısı 101220 defa)

Ynt: Aylin Aslım
« Yanıtla #1380 : 23 Nisan 2013 - 15:06:15 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Ölünüdür De cover çalışması biraz daha hoşuma gitmeye başladı son günlerde. Kaçak ile karşılaştırma yoluna gitmiştim istemsiz olarak elbette en başında, şöyle bir sonuca vardım: Aylin giriş kısmını daha kasvetli ve güzel söylüyor, atmosfere uygun ama Kaçak nakaratı daha güzel söylüyor, olması gerektiği gibi.

Özlem Tekin

« Yanıtla #1380 : 23 Nisan 2013 - 15:06:15 »

« Yanıtla #1381 : 23 Nisan 2013 - 17:43:57 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
@AylinAsLIM 22:00'de @AnaSahneLive #aylinaslimanasahnede   Hashtagiyle sorularınızı sorabilirsiniz :)

« Yanıtla #1382 : 26 Nisan 2013 - 21:33:24 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Aylin Aslım - Ölünür de (Ana Sahne Canlı Performans)
http://www.youtube.com/watch?v=NY7kuMy2774

« Yanıtla #1383 : 26 Nisan 2013 - 22:04:58 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
Ah bu ana sahneye özlem de bir çıkabilse bir defa TRT performansa çıktı ve efsane performanslar sergiledi ama eskidi artık o videolar acilen yenilerine ihtiyaç var ne olur bir canlı performans programına çık özlem:(
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2013 - 22:05:42 Gönderen: mavitilki »

« Yanıtla #1384 : 27 Nisan 2013 - 01:51:44 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Ah bu ana sahneye özlem de bir çıkabilse bir defa TRT performansa çıktı ve efsane performanslar sergiledi ama eskidi artık o videolar acilen yenilerine ihtiyaç var ne olur bir canlı performans programına çık özlem:(
hala TRT performansı izliyorum yine TRT yorumsuz programı şahaneydi ama artık öyle programda yok malesef ne sıkıcı :s

« Yanıtla #1385 : 29 Nisan 2013 - 00:04:32 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

« Yanıtla #1386 : 30 Nisan 2013 - 20:04:43 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Aylin Aslım, Vogue Mayıs sayısında!

« Yanıtla #1387 : 30 Nisan 2013 - 20:43:06 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
hadi özlem'in falan menajeri foss,ayağı kırık çıkamıyor da bunu niye çağırmadılar hiçbir şenliğe anlamadım.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #1388 : 30 Nisan 2013 - 20:48:19 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
hadi özlem'in falan menajeri foss,ayağı kırık çıkamıyor da bunu niye çağırmadılar hiçbir şenliğe anlamadım.

Şebnem kapalı gişe oynadığından olmasın?  hahaha

« Yanıtla #1389 : 30 Nisan 2013 - 20:56:38 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Şebnem kapalı gişe oynadığından olmasın?  hahaha

Yanlışım yoksa, bir dolu şenlik programı açıklandı. Şebnem'in de konserleri yok. Özgül konserleri var sadece.

« Yanıtla #1390 : 30 Nisan 2013 - 20:59:29 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Yanlışım yoksa, bir dolu şenlik programı açıklandı. Şebnem'in de konserleri yok. Özgül konserleri var sadece.

Çok takip etmiyorum,üniversite şenliklerinde Şebnem'de mi yok? Kıyamet alameti!  :p

« Yanıtla #1391 : 30 Nisan 2013 - 21:03:56 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
90'lardan gelen adamların ne kadar başarılı olursa olsun, Özlem, Şebnem, Teoman, Mor Ve Ötesi falan dahil olmak üzere revaçta değiller. Çünkü nesiller değişiyor, bu nesillerin ihtiyaçları da değişiyor. Ve görülen üzere bu ihtiyaçlar pek de rock müzik üzerine değil. Daha çok piyasa. 10 yıl öncesinde bir dolu içki ya da içecek firması birkaç sanatçıyla dönem dönem turneler düzenlerdi. Hepsi kalktı.

Büyük rock/metal festivalleri piyasayı parselledi ve festivaller de İstanbul odaklı oldu. Şarkıcıların, özellikle rockçıların tek dayanak noktası, tanınabilirlik amaçları, hepsi üniversite şenliklerine bağlı. 2-3 yıldan beri gözlemlediğime göre rock müziğe olan ilgi şenliklerde çok azaldı. Anca işte cincon gruplar çıkıyor Kolpa, Gökçe ve Model gibi. Onların da piyasası şu sıralar etkin olduğundan.
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2013 - 21:04:46 Gönderen: SeRoX.v2 »

« Yanıtla #1392 : 30 Nisan 2013 - 22:11:59 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
90'lardan gelen adamların ne kadar başarılı olursa olsun, Özlem, Şebnem, Teoman, Mor Ve Ötesi falan dahil olmak üzere revaçta değiller. Çünkü nesiller değişiyor, bu nesillerin ihtiyaçları da değişiyor. Ve görülen üzere bu ihtiyaçlar pek de rock müzik üzerine değil. Daha çok piyasa. 10 yıl öncesinde bir dolu içki ya da içecek firması birkaç sanatçıyla dönem dönem turneler düzenlerdi. Hepsi kalktı.

Büyük rock/metal festivalleri piyasayı parselledi ve festivaller de İstanbul odaklı oldu. Şarkıcıların, özellikle rockçıların tek dayanak noktası, tanınabilirlik amaçları, hepsi üniversite şenliklerine bağlı. 2-3 yıldan beri gözlemlediğime göre rock müziğe olan ilgi şenliklerde çok azaldı. Anca işte cincon gruplar çıkıyor Kolpa, Gökçe ve Model gibi. Onların da piyasası şu sıralar etkin olduğundan.
Aynen öyle oldu ama en azından bu tırt grupların üstünde çıkacak sanatçılar yine o 90'ların efsaneleri niye olmuyo anlamadım. Şebnem beni de şaşırttı bu sene :)

« Yanıtla #1393 : 30 Nisan 2013 - 22:18:17 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
teytey şebnem albüm yapmadan konser vermez şapşal...onda herşey düzenlidir yeni albüm yapmaya karar verince hiçbir konsere çıkmaz albüm biteme kadar..onun albümü çıksın bak nerelere gidiyor..ben Şebnem, Teoman, Mor Ve Ötesi'nin bugün Kolpa, Gökçe ve Model gibi piyasa gruplarından daha az dinlendiği veya çok daha az konser verdiği konusuna katılmıyorum.piyasa şarkıcıları daha fazla konser veriyolardur da Şebnem, Teoman, Mor Ve Ötesi de nerdeyse onlara yakın bir tempoda konserler veriyolar,belki teoman daha az bu sene sessizler biraz..aslında zaten artık onlarda piyasa oldu isteselerde istemeselerde belki ondandır
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2013 - 22:23:17 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #1394 : 30 Nisan 2013 - 22:50:06 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
teytey şebnem albüm yapmadan konser vermez şapşal...onda herşey düzenlidir yeni albüm yapmaya karar verince hiçbir konsere çıkmaz albüm biteme kadar..onun albümü çıksın bak nerelere gidiyor..ben Şebnem, Teoman, Mor Ve Ötesi'nin bugün Kolpa, Gökçe ve Model gibi piyasa gruplarından daha az dinlendiği veya çok daha az konser verdiği konusuna katılmıyorum.piyasa şarkıcıları daha fazla konser veriyolardur da Şebnem, Teoman, Mor Ve Ötesi de nerdeyse onlara yakın bir tempoda konserler veriyolar,belki teoman daha az bu sene sessizler biraz..aslında zaten artık onlarda piyasa oldu isteselerde istemeselerde belki ondandır
Seni yarın mahkemeye veriyorum bana şapşal diyemezsin.