Gönderen Konu: Umut Kuzey  (Okunma sayısı 6906 defa)

Ynt: Umut Kuzey
« Yanıtla #15 : 07 Eylül 2006 - 22:11:17 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
çok kötüüü....ben sadece neden sacların... şarkısını dınledım... berbat :ıy:
hey gidi günler… göz yaşım sel

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 07 Eylül 2006 - 22:11:17 »

« Yanıtla #16 : 07 Eylül 2006 - 22:12:53 »

erkan8

• Ziyaretçi
çok kötüüü....ben sadece neden sacların... şarkısını dınledım... berbat :ıy:

bende 1 o sarkıyı dınledım dınleyıs o dınleyıstı hala kendıme gelemedım.. :höö: :höö:

« Yanıtla #17 : 26 Eylül 2006 - 00:02:42 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
izledim ve begendim falla çok güzel sölüyo
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #18 : 26 Eylül 2006 - 01:19:58 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
hayatımda dinlediim en berbat ses ve yorumlardan biri bu arkadaş, neden saçların ..... şarkısını dinledim de  resmen dalga gecmiş yaf  parçayla, hele bu adama albüm yapan şirkete nedemeli acaba....
peaaaaahh!!!! :ıy:
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #19 : 26 Eylül 2006 - 01:42:33 »

Çevrimdışı LiBeRTa_BoY

• Aktif Üye
  • Aşk İçin aaaaAşk Bende Sapına Kadar Var O Ayrı
yaff ne bu ses ne bu müzik ne ne ne inanamıyorum mahir abi valla sana katılıyorum adam resmen yıkılıyo  =( :pala
öZzz camdan atlarım vallaha buluş bizimle
SeN oLMaDaN YaŞaM NeYe YaRaRKi CaN oLMaDaN BedeN NeYe BaĞLaRKi HeWeS DeĞiL YaRiM SeVDa BeNiMKi BiR FıRTıNa GiBi GeÇeRMi SaNDıN

« Yanıtla #20 : 26 Eylül 2006 - 13:34:06 »

Çevrimdışı Aspirin

• Deneyimli Üye
hayatımda dinlediim en berbat ses ve yorumlardan biri bu arkadaş, neden saçların ..... şarkısını dinledim de  resmen dalga gecmiş yaf  parçayla, hele bu adama albüm yapan şirkete nedemeli acaba....
peaaaaahh!!!! :ıy:

her zamanki gibi tek parçayı dinliyerek yorum yapıyorsun :)
www.dumanpub.com

büyüyeceğiz

« Yanıtla #21 : 26 Eylül 2006 - 14:30:36 »

ARGo77

• Ziyaretçi
sanaa sonu olmayan bir yolun haykırışlarını mefhum ediyorum..1) Umut Kuzey kim??neci bu adam n? işle meşgul..ne yapar müzik yaptığınımı sanar..bu nerde barınır,kiminle gezer sana mı takılıyooorr..senle mi kafa buluyori..abi eline gitarı alan beste yapıyor..abi kayhanı geçtiniz bee bırakın bunları boş işler sen git haluk leventini dinle ona yorum yapalım en azından sana hitap eder..bir umut kuzeydirr..Satriani abimimin yazdığı yorumun son harfine kadar katılıyorum..aynen ona albüm yapan şirketin...ahaaa gaza geldimm şimdiii tutmayın la beniii...bak yeşil reçeteli tarihi geçmiş ilaç adı..senin müzik zevkine..eften püften adamları tanıtıyorsun ya müzik yapıyor diye hani kim destekledi şimdi umut kuzeyi iyi bir yorumcu diye örnek göster..ama bu sitede..halukfandan değil..zaten bir sanatçının çıkış parçası beğenilirse desteklenir geneldede çıkış şarkıları 1 tane olur bizde ona göre yorum yaparızz..1 tanesi bu kadar berbatsa diğerlerini tahmin edemiyorumm..olamaz intihara sebep olan böyle piskolojimizi darma dağan eden şarkıları yayınlıyorlar yaa.. zuahhahahahahahahah ahahahahahahahahaha haahahahahahahhahah ahahahaahahhaahah

« Yanıtla #22 : 26 Eylül 2006 - 18:28:28 »

Çevrimdışı mazosihst06

• Yepyeni Üye
  • *
umut kuzeyden sanatcı olursa bendende abd ye baskan olur ehueheu

YALAAANNNNN :D
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2021 - 16:16:40 Gönderen: mazosihst06 »

« Yanıtla #23 : 26 Eylül 2006 - 19:51:27 »

Çevrimdışı be_nan

• Deneyimli Üye
  • 4ever_öz_
ıyy bnede sevmem..gürültü kirliliği hehe
Uyandığımda yer gök siyah<br />Uyandığımda duvarlar kan<br />Ruhumda ağır bir günah <br />Vahşet dolu yüzler yine berbat bir sabah

« Yanıtla #24 : 30 Ağustos 2007 - 00:55:03 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Bende sevmedim zaten ben pek sevmem böle Anadolu Rock dediimiz olayı bide Kral da program yapıo gercekten bi kere izlemeye çalıştım ama olmadı maalesef :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #25 : 30 Ağustos 2007 - 11:30:25 »

furkiii

• Ziyaretçi
Bende sevmedim zaten ben pek sevmem böle Anadolu Rock dediimiz olayı bide Kral da program yapıo gercekten bi kere izlemeye çalıştım ama olmadı maalesef :D

aslında o program gerçekten kral tv'nin belki de en iyi programı..aylin aslım,çilekeş,demir demirkan ve bulutsuzluk özlemi gibi isimler ağırlandı..ama ne yazık ki umut çok kötü sunmakta..:D..hatta aylin aslım'ın olduğu programda kendine özel doğum günü partisi hazırlatmıştı,konuk aylin aslım mı kendisi mi anlayamamıştım..:D

« Yanıtla #26 : 30 Ağustos 2007 - 12:33:52 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
adam programı motor un üzerinden sunuyor ya :ıy: :ıy:
sonra kamera tellerın arkasından cekım falan yapıyor egzantrik olsun dıye :ıy: :ıy:
ayrıca kaç para veripte getiriyor o kadar ismi acaba
ben olsam gelmem valla
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #27 : 30 Ağustos 2007 - 13:20:17 »

Çevrimdışı drown

• Cool
aslında o program gerçekten kral tv'nin belki de en iyi programı..aylin aslım,çilekeş,demir demirkan ve bulutsuzluk özlemi gibi isimler ağırlandı..ama ne yazık ki umut çok kötü sunmakta..:D..hatta aylin aslım'ın olduğu programda kendine özel doğum günü partisi hazırlatmıştı,konuk aylin aslım mı kendisi mi anlayamamıştım..:D

Evet bencede Kral ın en iyi programı ama o adam berbat ediyo gercekten de sureklı bıde kendı reklamını yapmaktan bıkmıyo eee tabı yapcak kendı programı dıyosunuz ama bı yerden sonra sıkıyo :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #28 : 13 Eylül 2007 - 00:24:24 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Hiç içim ısınmadı bu adama yaw  :ıy:

« Yanıtla #29 : 21 Ekim 2007 - 16:40:45 »

Çevrimdışı baterist

• Üye
  • **
daha çok tv programlarına ağırlık verdi bence..albüm çalışmasına girmiycekmiş bu yüzden..ama sesiyle iş yapacaklar içinde
bu yollar neden ulaşmaz aşka........