Anket

Pamela Spence'in en beğendiğiniz klibi hangisi?

Ayrılamayız Biz
0 (0%)
Şuna Da Bak
0 (0%)
İstanbul
4 (16.7%)
Aşk Sevgiden Beter
17 (70.8%)
Kısık Ateşte
0 (0%)
Artık Bi Şeyler Yapmak Lazım
1 (4.2%)
Muhabbet Bağına Girdim Bu Gece
1 (4.2%)
Aşk Yoruyor
1 (4.2%)
Veda Busesi
0 (0%)
Say What You Want
0 (0%)
Benim Farkım
0 (0%)
0 (0%)
Diğer
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 24

Gönderen Konu: Pamela Spence  (Okunma sayısı 72262 defa)

Ynt: Pamela Spence
« Yanıtla #720 : 21 Mart 2010 - 12:53:03 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
21 Mart Hürriyet, Milliyet ve Radikal'de Stil Zengini

Aksine ben de HT aldım bugün cafede kahvaltı ederken
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Özlem Tekin

« Yanıtla #720 : 21 Mart 2010 - 12:53:03 »

« Yanıtla #721 : 21 Mart 2010 - 19:51:24 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
98'de Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Finaline katıldığını bilmiyordum   hı:

http://www.youtube.com/watch?v=Zsatnvstygc&feature=related
« Son Düzenleme: 21 Mart 2010 - 19:52:01 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #722 : 21 Mart 2010 - 21:23:23 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
son albümündeki favorilerime karar verdim sonunda. Benim Farkım, Al Benden ve Stil Zengini
bu albümün konserleri pek eğlenceli geçecek gibi. İstanbuldakileri kaçırmamak lazım.
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #723 : 22 Mart 2010 - 23:24:22 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Kylie taklit edildi mi?

Şarkıcı Pamela, yeni klibinin Kylie Minogue'un çektiği kliple aynı olduğu haberlerini yalanladı

Rock müziğinin sevilen ismi Pamela'nın "Say What You Want" adlı şarkısına çektiği klipte Kylie Minogue'u taklit ettiği eleştirileri yapıldı. Avustralyalı yıldız gibi dans ettiği ve şarkı söylediği konuşulan Pamela, eleştirileri şöyle yanıtladı: "Herkesin klibi birbirine benzeyebilir. Neticede ışık aynı, dekor aynı oluyor."

http://www.takvim.com.tr/Saklambac/2010/03/22/kylie_taklit_edildi_mi

« Yanıtla #724 : 22 Mart 2010 - 23:36:14 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
98'de Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Finaline katıldığını bilmiyordum   hı:

http://www.youtube.com/watch?v=Zsatnvstygc&feature=related

98 değil de 78 gibi görünüyo ..sound da şarkı da..tam celine dion modu olmuş klasik eurovision şarkısı tadında...çok fenaaa :D

« Yanıtla #725 : 23 Mart 2010 - 00:02:43 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Tam bir facia :D :D  Özlem ve Şebnem'de girmiş işin içine :D

Pamela Spence'in Hizmetçisi Şahan Gökbakar:

http://www.youtube.com/watch?v=51qUWjvd8hA&feature=related
« Son Düzenleme: 23 Mart 2010 - 00:05:08 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #726 : 23 Mart 2010 - 00:19:36 »

« Yanıtla #727 : 23 Mart 2010 - 13:18:55 »

Çevrimdışı Altarian

• Deneyimli Üye
  • Herkes karşı bu gidişime,öyle durma hadi gülümse.
''Tesadüf'' bayağı güzelmiş son albümden
I don’t like morning people... or mornings... or people.

« Yanıtla #728 : 25 Mart 2010 - 12:56:08 »

furkiii

• Ziyaretçi
pamela'yı severim;ama elektronik müzikten pek haz etmem,dolayısıyla stil zengini'ni de sevemedim..nedense elektronik müzikle yapılan şarkılar bana duygu fakiri gibi geliyor,vermek istediği duyguyu hissettiremiyor..ta bii ki pamela'dan öyle romantik,duygusal bir çalışma beklemiyordum o anlamda değil demek istediğim ama misal "ben ölmeden önce"nin bu kadar "olmamış" olması o şarkının elektronik müzik formunda coverlanmış olmasından kaynaklanıyor,fatih erdemci'nin söylediği şarkı ile pamela'nın söylediği şarkılar çok başka şarkılarmış gibi hissettiriyor ve hiç tat alamadım pamela'nın söylediği hâlinden..

pamela'nın değişime gitmesine karşı değilim,hatta sesine bu tarz müzik de yakışmış ama bu tarzını ben sevemedim açıkçası,kötü bir iş yapmış demek istemiyorum ama sevemedim..yalnızca arada yine de birkaç tane gerçekten olmamış ve gereksiz olmuş şarkılar da yok değil,mesela "uff!" çok sıradan kelimelerle ifade edilmiş bir erotik şarkı olmuş,halbuki aynı konuda daha farklı kelimelerle değişik bir şarkı yapılabilirdi,sıradan pop müzik şarkıları gibi "kırıştırmak" vs. gibi ifadeleri hiç hoşuma gitmedi..

sanırım klibini çektiğini parça albümün en iyilerinden biri..bunun dışında benim tek dikkatimi çeken "benim farkım" isimli parça oldu,muhtemelen ona da bir klip gelir düşünüyorum..bir de "o zaman gel" isimli parçasında yine ve yeniden istanbul'a ve istanbul sevgisine gönderme yapması hoşuma gitti büyük bir istanbulsever olarak..=)

« Yanıtla #729 : 25 Mart 2010 - 13:45:07 »

Çevrimdışı buluttan

• Üye
  • **
furkiii özlemin ÖZ albümü de pek sevmiyorsun o zaman=) ?

Pamela'nın son albümüyle ilgili benim fikirlerim de şöyle; 4 yıl sonra beni de biraz hayal kırıklığına  uğrattı zira bu hayal kırılığı albümün elektronik olmasıyla ilgili değil. bilmiyorum bilen var mı ama Pamela'nın ilk albümü de zaten baştan sona elektronikti! ve hala en güzel albümü ilk albümüdür. ordaki şarkılar en iyi şarkıları olmaya devam ediyor. son albümünde başka bir şey var tam çözemedim ama ilk albümde olduğu gibi bana sıcak gelmedi. biraz fazla ''profosyonel'' düşünülmüş gibi! böylece albümün ruhu biraz kaybedilmiş sanki. çok samimi gelmedi bana neden bilmiyorum ama ben öyle hissettim. o sıcaklık geçmedi, ben bunun elektronik olmasından kaynaklandığını düşünmüyorum zira elektronik müziği severim.

albümün güzel yanları da yok değil. alt yapılar sağlam olmuş. iyi şarkılar da var. Ara sıcak, al benden, besides benim severek dinlediğim şarkılar. bu şarkıları gayet keyifle dinleyebiliyorum. herkesin tersine ben, benim farkım'ı çok fazla sevmedim ve umarım ikinci klibi buna çekmez!!! gerçi çekse de beni çok bağlamaz çünkü ilk albümündeki gibi sıkı bir pamela dinleyicisi değilim. kendisini azad ettim, o yüzden istediğini yapsın, mutlu olsunda=)))p

bu arada belirtmeden geçemeyeceğim son klibi muhteşem olmuş! son 10 yılın en iyi 10 klibinden biri olabilir.

meraklısına bir sıralama yapmak gerekirse ( :)p ) albümlerini en iyiden aşağı doğru şu şekilde sıralanabilir;

1) eğer dinlersen
2) cehennet
3) still zengini
4) şehir rehberi

( her nekadar istanbul gibi en iyi şarkısı şehir rehberi albümünde de olsa, şehir rehberi en zayıf albümüdür )

saçlarımıza beyaz düşmemişken...
farklı hayatlar seçmemişken...

« Yanıtla #730 : 25 Mart 2010 - 14:01:02 »

furkiii

• Ziyaretçi
furkiii özlemin ÖZ albümü de pek sevmiyorsun o zaman=) ?

özlem'in öz albümü, 109876543210'dan sonra en sevdiğim albümüdür,keza aylin aslım'ın ilk albümü de aylin'in en beğendiğim albümüdür..burada aslında pamela için elektronik müzikten kastettiğimi biraz daha daraltmalıydım,pamela'nın bu albümüyle ilk albümü veya sözü geçen diğer albümlerin tarzı bence hiç de alakalı değil..bu albüm sanki elektronik öğelerle donatılmış,yabancı bir pop albümü gibi bir izlenim yarattı bende ve bu tür albümlerin örnekleri de fazlasıyla mevcut dünyada..ben bu albümde ne spesifik bir şey bulabildim, ne de dediğim gibi almak istediğim duyguyu yakalayabildim..ek olarak evet genel olarak elektronik müzik sevmem özellikle de dediğim gibi bu tür albümlerden hoşlanmam,yoksa elektronik öğeler kullanılarak yapılan ve sevdiğim albümler de yok değildir örneklediğim üzere..
« Son Düzenleme: 25 Mart 2010 - 14:03:09 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #731 : 28 Mart 2010 - 11:53:12 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Olmamış mı ne :/ Ben hep "Eğer Dinlersen" tadında birşeyler beklemekteyim kendisinden ama bu saatten sonra büyük bi beklenti olur bu herhalde.O samimiyet hiç bir albümünde yok maalesef.Belki zamanla sevilebilir yine de.Albümün kapağı pek havalı yalnız :)
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #732 : 31 Mart 2010 - 00:08:12 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Pamela tekliflere kapalı

Yeni Albümü 'Stil Zengini' ile adından söz ettiren Pamela, Eurovision ile ilgili düşüncelerini açıkladı. "Şu ana kadar hiç teklif gelmedi, gelse de kabul etmem" diyen Pamela, "Yarışmanın eski gücü ve cazibesi kalmadı. Manga'ya başarılar diliyorum" dedi.

http://www.takvim.com.tr/Saklambac/2010/03/30/pamela_tekliflere_kapali

« Yanıtla #733 : 02 Nisan 2010 - 06:07:46 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri

Pamela tekliflere kapalı

Yeni Albümü 'Stil Zengini' ile adından söz ettiren Pamela, Eurovision ile ilgili düşüncelerini açıkladı. "Şu ana kadar hiç teklif gelmedi, gelse de kabul etmem" diyen Pamela, "Yarışmanın eski gücü ve cazibesi kalmadı. Manga'ya başarılar diliyorum" dedi.

http://www.takvim.com.tr/Saklambac/2010/03/30/pamela_tekliflere_kapali

yani.. bence çok gereksiz eurovision..neticed e hakeden kazanmıyor ki...boşver..

« Yanıtla #734 : 02 Nisan 2010 - 12:00:41 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Artık şarkıcılar teklif gelsede gelmesede dillerine bi Eurovisiondur gidiyo.Tamam saçma olabilir kiminsine göre ama sana zaten teklif gelmemiş niye birde gereksiz açıklama yapıyorsun ki ?