Anket

Pamela Spence'in en beğendiğiniz klibi hangisi?

Ayrılamayız Biz
0 (0%)
Şuna Da Bak
0 (0%)
İstanbul
4 (16.7%)
Aşk Sevgiden Beter
17 (70.8%)
Kısık Ateşte
0 (0%)
Artık Bi Şeyler Yapmak Lazım
1 (4.2%)
Muhabbet Bağına Girdim Bu Gece
1 (4.2%)
Aşk Yoruyor
1 (4.2%)
Veda Busesi
0 (0%)
Say What You Want
0 (0%)
Benim Farkım
0 (0%)
0 (0%)
Diğer
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 24

Gönderen Konu: Pamela Spence  (Okunma sayısı 72266 defa)

Ynt: Pamela Spence
« Yanıtla #735 : 02 Nisan 2010 - 20:59:22 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Artık şarkıcılar teklif gelsede gelmesede dillerine bi Eurovisiondur gidiyo.Tamam saçma olabilir kiminsine göre ama sana zaten teklif gelmemiş niye birde gereksiz açıklama yapıyorsun ki ?

Muhtemelen sorulan bi soru üzerine bu düşüncelerini açıklamıştır :)
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Özlem Tekin

« Yanıtla #735 : 02 Nisan 2010 - 20:59:22 »

« Yanıtla #736 : 02 Nisan 2010 - 22:07:26 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Stiline güveni tamam

Rock müziğin sevilen ismi Pamela, son albümü "Stil Zengini"ne çok güveniyor. Albümde, 4'ü İngilizce olmak üzere toplam 12 şarkı bulunurken Pamela, "Parçalarımla bazen dans edecek bazen duygusal anlar yaşayacaksınız" diyor. Pamela, albümünün dünya çapındaki bir kaliteye sahip olduğunu söylüyor.

http://www.takvim.com.tr/Saklambac/2010/04/02/stiline_guveni_tamam

« Yanıtla #737 : 03 Nisan 2010 - 00:01:24 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
'Stil Zengini' 4 Nisan tarihinde İzmir Best Buy mağazasında albümünü imzalıyor!
Saat: 16.00
Adres: Mithatpaşa Caddesi Ege Park AVM No 1460 Balçova İzmir.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #738 : 03 Nisan 2010 - 20:37:32 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri

Stiline güveni tamam

Rock müziğin sevilen ismi Pamela, son albümü "Stil Zengini"ne çok güveniyor. Albümde, 4'ü İngilizce olmak üzere toplam 12 şarkı bulunurken Pamela, "Parçalarımla bazen dans edecek bazen duygusal anlar yaşayacaksınız" diyor. Pamela, albümünün dünya çapındaki bir kaliteye sahip olduğunu söylüyor.

http://www.takvim.com.tr/Saklambac/2010/04/02/stiline_guveni_tamam
vay be... kendine fazla güvenmek iyi değildir herzaman bunuda unutmamalı Pamela... :)

« Yanıtla #739 : 08 Nisan 2010 - 11:11:43 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

TRT'nin yasaklısı

Stil Zengini isimli albümüyle dikkatleri üzerine çeken Pamela, TRT Denetleme Kurulu'ndan veto yedi. Ünlü şarkıcının, "Sex on the Beat" ve "Stil Zengini" şarkılarındaki sözler, kurul tarafından erotik bulunup şarkılar TRT'de yasaklandı.

http://www.takvim.com.tr/Magazin/2010/04/08/trtnin_yasaklisi

« Yanıtla #740 : 08 Nisan 2010 - 22:19:18 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri

TRT'nin yasaklısı

Stil Zengini isimli albümüyle dikkatleri üzerine çeken Pamela, TRT Denetleme Kurulu'ndan veto yedi. Ünlü şarkıcının, "Sex on the Beat" ve "Stil Zengini" şarkılarındaki sözler, kurul tarafından erotik bulunup şarkılar TRT'de yasaklandı.

http://www.takvim.com.tr/Magazin/2010/04/08/trtnin_yasaklisi
hah! işte türkiye... önüne gelen yasak yiyiyor iyimi! tıpkı değmez klibi gibi Aylin Aslım'ın Hoşuna Gitmedi mi? nin biplenmesi gibi.. yorumsuz...

« Yanıtla #741 : 08 Nisan 2010 - 23:48:25 »

Çevrimdışı halilCYP

• Deneyimli Üye
bu albüm umarım gereken ilgiyi görür.  gercekten  kaliteli.  seni seviyoruz pemilaaaaaa

« Yanıtla #742 : 10 Nisan 2010 - 09:15:28 »

Çevrimdışı drown

• Cool
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #743 : 10 Nisan 2010 - 10:57:46 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Albümü daa 1-2 defa dinleyebilme şansı yakaladım,ama 'O Zaman Gel' dışında hoşuma giden bir parça çıkmadı daa..İstanbul sempatimden kaynaklandığını düşünüyorum ve ilerleyen zamanlarda birkaç parçasından da umudumun olduğunu düşünüyorum.Albümün tamamı enerjik olmuş ve sadece elektronik olarak nitelendirmek de yanlış kaçar,elektro-pop dersek yerini bulur ama,bu tarzını beğenmedim ben diğer tarzına oranla...
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2010 - 11:14:13 Gönderen: seytan_nikahı »
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #744 : 10 Nisan 2010 - 11:04:17 »

furkiii

• Ziyaretçi
ben de açıkçası ilk dinlediğimde "benim farkım"ın dikkatimi çektiğini söylemiştim ama sanki o şarkı artık bana hızlı tüketilebilecek bir şarkıymış gibi gelmeye başladı..üst üste döndürülüp belki de sonra yüzüne bakılmayacak tipten..aynen favorim "o zaman gel" ve istanbul'un her ne kadar katkısı olsa da yine de kendi hâliyle biraz daha sıyrılıyor diğerlerinden,klip çektiği şarkı da dikkat çekenlerden;onun dışında pek de dikkatimi çeken hâlen olamadı..eskileri,özellikle de "istanbul"u ve "eğer dinlersen"i daha çok tercih ediyorum..=)

« Yanıtla #745 : 10 Nisan 2010 - 11:18:00 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Ay be aaa..
Yorumuma bu tarzını beğendiğimi yazmışım -me ekini kullanmayı unutarak,bu tarzını beğenmedim,diğer tarzına göre,zira 'Eğer Dinlersen','Seviyorum Sensiz','Ölüme Hasret'i yeğlerim bu albümüne,hatta ve hatta ben 'Cehennet' albümünü de beğenmemiştim.

1. ve 2. albümlerden çıktı hep benim favorilerim  :dance3:

« Yanıtla #746 : 10 Nisan 2010 - 11:28:14 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Pamelanın albümleri bence hep zamanla sevilenlerden."Eğer Dinlersin"i bunun tamamen dışında tutuyorum fakat "Şehir Rehberi" ve "Cehennet"i ben daha sonraki dinlemelerimde beğenmiştim."Stil Zengini"nin de ilk dinlediğimde 2. ve 3. albümde ne hissettiysem onu hissettim.O albümü de bi kez dinledim gerçi ama zamanla içinden en az dört beş parça seveceğimden eminim :)

« Yanıtla #747 : 11 Nisan 2010 - 19:56:23 »

Çevrimdışı neden_sonuc

• Aktif Üye
  • pembe siyah...
pamela hayal kırıklıgı yasattı resmen bu albumuyle.heyecanla bekledim her zamanki gibi yeni albumu fakat husranla son buldu....keske bu kadar yenilkci olmayıpda yine artunla calıssa ve keyfli bi album yapsaydı
Kırılgan melek...Sana da bu yakısır!

« Yanıtla #748 : 11 Nisan 2010 - 20:15:48 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Albümü dinledikçe biraz daha alıştım şarkılara, "Tesadüf", "O zaman gel" son favorilerim  =)

Albüm kapağından şarkılara kadar herşey çok modern olmuş ama ülkemizde bu tür işler pek sevilmez. Bakalım Pamela müslüman mahallesinde kaç tane salyangoz satabilecek :D

« Yanıtla #749 : 11 Nisan 2010 - 20:26:42 »

Çevrimdışı neden_sonuc

• Aktif Üye
  • pembe siyah...
album basarılı..kalite kokuyor..ama salyangoz zor işte?
Kırılgan melek...Sana da bu yakısır!