Anket

Yüksek Sadakat Eurovision'da Kaçıncı Olur?

Birinci
0 (0%)
İlk Üç
3 (15%)
İlk Beş
5 (25%)
İlk On
2 (10%)
Daha Kötü
10 (50%)

Toplam Oy Verenler: 20

Gönderen Konu: Yüksek Sadakat  (Okunma sayısı 28558 defa)

Ynt: Yüksek Sadakat
« Yanıtla #210 : 23 Ekim 2009 - 17:58:22 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Ne yabancılık çekmesi..

Ben bi süre farketmedim bile o oyuncu değişikliğini (ki çok takip ettiğim bi grup değil ya).. :D

Aynen bende burda duyuyorum değiştiğini :):) Ayrıca hiç sevmem bu grubu  :happy:

Özlem Tekin

« Yanıtla #210 : 23 Ekim 2009 - 17:58:22 »

« Yanıtla #211 : 26 Ekim 2009 - 23:33:07 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Yüksek Sadakat, 6 - 14 Kasım 2009 tarihleri arasında Avrupa turnesine çıkıyor..

Kendi isimlerini taşıyan ilk albümlerinden çıkan ‘Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer’, ‘Kafile’, ‘Döneceksin Diye Söz Ver’, ‘Aklımın İplerini Saldım’,‘İhtimaller Denizi’ gibi şarkılarla Türkiye’de tüm dikkatleri üstüne çeken ve ardından 2008 yılında çıkardıkları ‘Katil & Maktûl’ albümünün şarkıları olan ‘Ben Seni Arayamam’, ‘Aşk Durdukça’ ve ‘Haydi Gel İçelim’le müzikseverlerin büyük beğenisi kazanan Yüksek Sadakat, 06-14 Kasım 2009 tarihleri arasında Avrupa Turnesi’ne çıkıyor.

Bugüne kadar 15’e yakın ‘Yılın En İyi Grubu’ ödülünü alan grup, 7 Avrupa şehrini kapsayan Avrupa Turnesi’nde; Amsterdam, Zürih, Hamburg, Berlin, Gent ve Köln ve Münih’te konserler verecek.

6 - 14 Kasım 2009 tarihleri arasında gerçekleşek olan Yüksek Sadakat Avrupa Turnesi konserleri, 6 Kasım Cuma günü Amsterdam’ın en ünlü kulüplerinden biri olan Panama’da start alacak. 7 Kasım Cumartesi günü İsviçre’ye geçecek olan grup, Zürih - Dilaila’da vereceği konserin ardından turnenin Almanya ayakları için ilk durak olan Hamburg’a gidecek. Grup, 09 Kasım Pazartesi günü Hamburg - Logo’da verececeği konserin ardınan 11 Kasım Çarşamba günü Berlin’de; bugüne kadar Faith No More, Bad Religion, Die Toten Hosen gibi dünyaca ünlü grupları ağırlamış olan SO36’da olacak. 12 Kasım Perşembe günü Belçika’nın Gent şehrine gidecek olan Yüksek Sadakat, De Centralle’de vereceği konserin ardından turnenin son 2 konseri için tekrar Almanya’ya dönecek. 13 Kasım Cuma günü Köln - Herbrands’de müzikseverlerle buluşacak olan Yüksek Sadakat, 14 Kasım Cumartesi günü Münih - Theaterfabrik’te turnenin son konserini verecek.

06 Kasım Cuma: Panama - Amsterdam
07 Kasım Cumartesi: Dilaila - Zürih
09 Kasım Pazartesi: Logo - Hamburg
11 Kasım Çarşamba: SO36 - Berlin
12 Kasım Perşembe: De Centralle - Gent
13 Kasım Cuma: Herbrands - Köln
14 Kasım Cumartesi: Theaterfabrik - Münih

« Yanıtla #212 : 27 Ekim 2009 - 10:24:28 »

Çevrimdışı carcass_

• Deneyimli Üye
  • yokum artık..
'haydi gell içelim' güzel.    hahaha
bugün çok yorulmuşsan her yerde arayıp yinede bulamamışsan o seni unutmuş sen unutamamışsan...
haydi gel haydi gel içelim....topla da gel... hepsini al da gel... yerlere düşelim. 
'hüzün' de iyidir.

« Yanıtla #213 : 19 Ocak 2010 - 22:56:28 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
SEVİLEN ROCK GRUBU YÜKSEK SADAKAT, “KATİL MAKTÛL” ALBÜMÜNÜN 4. VİDEO KLİBİNİ ALBÜMÜN ADINI TAŞIYAN “KATİL & MAKTÛL” ŞARKISINA ÇEKTİ!..

http://www.ucankus.com/detay/58150/sevilen-rock-grubu-yuksek-sadakat-katil-maktûl-albumunun-4-video-klibini-albumun-adini-tasiyan

« Yanıtla #214 : 23 Ocak 2010 - 17:25:02 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Yüksek Sadakat 23 Ocak Cumartesi, Ankara - 312 Arena’da konser verecek

Yüksek Sadakat, 23 Ocak Cumartesi gecesi Ankara - 312 Arena’da bir konser verecek.Yüksek Sadakat, Ankara'nın yeni açılan mekanı 312 Arena'da vereceği konserde; hem albüm parçalarını hem de sürpriz performanslarını dinleyicisiyle buluşturacak. Vokalde Kenan Vural, gitarda Serkan Özgen, basta Kutlu Özmakinacı, tuşlu çalgılarda Uğur Onatkut ve davulda Alpay Şalt’tan oluşan Yüksek Sadakat’in, 312 Arena’da vereceği konserde kapılar saat 22:00’de açılacak.

http://www.dreamtv.com.tr/haberler/2020

« Yanıtla #215 : 24 Ocak 2010 - 00:21:06 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
kaybettim seni isimli parçaları gerçekten çok güzel
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #216 : 19 Şubat 2010 - 16:45:03 »

Çevrimdışı m-r-t

• Üye
  • **
beğendiğim gruplardan biri. solistini seviyorum. ama öyle bağlanıp hergün dinlediğim bir grup değil.

« Yanıtla #217 : 05 Mart 2010 - 03:29:54 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Asla dinlemeyeceğim,hazetmediğim grupların başında gelenlerdendirler  UI
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #218 : 23 Mart 2010 - 23:08:58 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Yüksek Sadakat 27 Mart’ta Jolly Joker Balans’ta…

‘Katil & Maktûl’ albümüyle aynı adı adı taşıyan ‘Katil & Maktûl’ şarkısına albümünün 4. videosunu çeken Yüksek Sadakat, 27 Mart Cumartesi akşamı Jolly Joker Balans’ta bir konser verecek. Vokalde Kenan Vural, gitarda Serkan Özgen, basta Kutlu Özmakinacı, tuşlu çalgılarda Uğur Onatkut ve davulda Alpay Şalt’tan oluşan Yüksek Sadakat’in Jolly Joker Balans’ta vereceği konserde kapılar saat 21:00'de açılacak.

http://www.dreamtv.com.tr/haberler/2258

« Yanıtla #219 : 28 Mart 2010 - 12:37:42 »

furkiii

• Ziyaretçi

« Yanıtla #220 : 29 Mart 2010 - 07:25:47 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
31.03.2010

Jolly Joker Dedeman

28,50 TL

http://www.biletix.com/event.htm?id=LKJR2
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #221 : 18 Temmuz 2010 - 00:40:27 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
eski solistleri daha iyiydi sanki yaw
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #222 : 18 Temmuz 2010 - 00:44:59 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
eski solistleri daha iyiydi sanki yaw

Evet. Üçüncü albüm bekliyorum bu abilerden. Cemil Demirbakan'dan bir solo albüm.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #223 : 18 Temmuz 2010 - 00:56:09 »

Çevrimdışı DiviNeSouL

• Aktif Üye
Takip etmem. Vokalin değiştiğini de yeni duyuyorum hani (: Şaşırdım valla. Çok benziyorlar. Haksız mıyım ? :D Ben de Katil ve Maktul'ü izlediğimde bu adam ne kadar değişmiş yahu demiştim :D Kökten değişmiş meğer :p

Neyse.. "Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer" ve "Kafile" parçalarını severdim. Belki üstümüzden bir kuş geçer'i yakın bir arkadaşım dinletmişti.. ıı pardon kendisi söylemişti :D beğenmiştim ben de sonra tanıdım bu grubu.

Kadınım coverı da fena değil.

Çoooooooooooktandır dinlemedim, o ayrı.

« Yanıtla #224 : 13 Ağustos 2010 - 23:08:23 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Yüksek Sadakat yeni albüm çalışmalarına devam ediyor

Yüksek Sadakat 2008 Mart’ında yayınlanan Katil ve Maktul albümünden sonra yeni bir albüm için kolları sıvayarak yeni şarkılar üzerinde çalışmayı sürdürüyor. Grup bir sürü yeni şarkının biriktiğini söylerken, yeni albümü Sonbahar'a yetiştirmeye çalıştığını açıkladı…

http://www.dreamtv.com.tr/haberler/2686