Anket

Teoman'ın müziğe dönmesini doğru buluyor musunuz?

Evet
6 (33.3%)
Hayır
2 (11.1%)
İlgilenmiyorum
10 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 18

Gönderen Konu: Teoman  (Okunma sayısı 100654 defa)

Teoman
« Yanıtla #30 : 23 Ocak 2005 - 17:24:27 »

Çevrimdışı sinem

• Aktif Üye
    • http://ozlemtekin.biz.
> başka türlü nasıl adam çekckler zaten..demekki senoryo kötü o zaman işi çıplaklığa vurduklarına göre
!!-- ÖZ'ÜNLE KAL--!!

alayına İSYAN ölümüne TEKİNİZM

Özlem Tekin

Teoman
« Yanıtla #30 : 23 Ocak 2005 - 17:24:27 »

Teoman
« Yanıtla #31 : 23 Ocak 2005 - 19:53:49 »

Çevrimdışı MarMan

• Deneyimli Üye
  • !!! AzgıN ŞeytaN & GelGit Tanrısı !!!
bugün kü gazetede teomanın bu filmini de konu edinmişler adam diyo ki kendimden başkasını yazamıyorum bu filmde kendimi oynadım gibi bişeyler zırvalamış bu arada yeni klşibi de dönüp duruyo kanallarda  eee şebo da var bize gün doğdu yine :P
:} Düş Ağrısı {:

Teoman
« Yanıtla #32 : 24 Ocak 2005 - 00:09:08 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
öhöm köhöm sizli bizli konuşmayalım :)

alttaki yazı 18 yaş üstü ufaklar okumasın hele wernoa asla :)

filmi izlemedim fragmanı izledim ama çıplaklık konusunda katılmıyorum sana bir çırpıda elliden fazla türkçe bundan beter sayarım ki hepsi konuludur :)

aslında bu işe hep seyirci çekmek için yapılıyo diye bakmamak lazım yani yabancı filimlerde dizilerde adamlar afedersiniz çatır çatır sevişiyolar ama bizde sahne gelince yorgan çekiliyo komik durumlar yaşanıyor yani ben bir insanın 3-4 yarıçıplak kadın sahnesi var diye bu filme istanbulda 8 milyon verip gideceğini düşünmüyorum daha ucuza daha iyi sahneler görebileckleri yerler var

ama yinede oyunculuk belki eğitimsiz falan yapılıyorda bu yönetmenlik nasıl oluyor anlamadım zaten kendiside senarist nasıl olunur diye bi kitap lamış kitapta ne yapmayın diyorsa yapmış ve yazmış show tv.de demişti
yani ilginç olabilir erken karar vermeyin

way be teomanısavunacağımı hiç düşünmezdim zeynep görse inanmazdı bu halime :)

Teoman
« Yanıtla #33 : 24 Ocak 2005 - 14:12:18 »

Çevrimdışı amanda

• Özcü
gercekten türklerin yorganaltı olayı çok komik yaa.  fazla izlemem ama arada televizyonda dizilere baktığımda aynı olay. hayır insanlar yalnız oldukları bir ortamda niye yorgan altına girip işini zorlaştırsın. saçma.
       teo nun filmine gelince bencede oraya sırf cıplaklık için gitmezler. zaten tüm teo hayranları gidecek. ama pek konu yok filmde. en azından fragmanda öle.hem bence teomanın oyunculuğu iğrenç ötesi. o bakımdan çıplaklık mıplaklık idare edeyim diye düşünmüştür bence.
      benim de teomanı suçlayacağım aklıma gelmezdi. noooluyo yawwww

Teoman
« Yanıtla #34 : 24 Ocak 2005 - 16:43:53 »

Çevrimdışı theBad

• Daimi Üye
2-3 çıplak görmek için de 1.5 saat toramanla başbaşa kalamam sinema da walla :)

hadi konserde olsa neyse okiş ama sinema...

oyunculuğuna laf etmiyorum; zira klip haricinde de izlemişliim yoktur...

Teoman
« Yanıtla #35 : 24 Ocak 2005 - 19:32:06 »

Çevrimdışı amanda

• Özcü
walla benim vardır. mumya firarda diye bi filmde başrol oynamıştı. iğrenç bile demiyorum. duygu yokbişi yok. ama şarkıcılığına da laf yookkkk
    the bad sen istemiyosan TORAMANIN filmine gitmezsin

Teoman
« Yanıtla #36 : 24 Ocak 2005 - 20:26:01 »

Çevrimdışı theBad

• Daimi Üye
ozcu7 bu önerini kesSsinlikle tikâte alıyorum...
Sanırım sen de bi daa gitmezsin gibi :lol:

ya onun bi de ööle bi filmi wardı di mi? konusu filan neydi izleyenler anlatabilir mi mümkünse?

en azından mumya warsa görsel efekt filan nasıldı? Dünyayı kurtaran adam'a rakip midir?

Teoman
« Yanıtla #37 : 25 Ocak 2005 - 13:47:49 »

Çevrimdışı amanda

• Özcü
konusunu tam hatırlamıyorum. ama galiba şöyleydi. bu teo polisti. bi de bikaç tane mafya vardı. ayrı mafyalar ama.  bunların hepsi bi mumyanın pesindeydi. hani tarihi eser ya. mafyalar kaçakçılık için arıyolardı kahraman teoman (teoadam) devleti için arıyodu. ama mafyalardan biri mumyayı şeyi için arıyodu. yani yatakta bişi olmuyomuş diye. anladın mııı
     böle bişidi galıba yanlışım varsa biri düzeltsin. ve thebad ben teomanın yeni filmine gitmedim. fragmanını izledim.

Teoman
« Yanıtla #38 : 25 Ocak 2005 - 16:27:55 »

Çevrimdışı MarMan

• Deneyimli Üye
  • !!! AzgıN ŞeytaN & GelGit Tanrısı !!!
ayy ben çok merak ettim bu filmi varsa alayım bari ayrıca yeni filmini demerak ettim daha öncekine gitmmemiştim buna giderm heral ee tabi bi de seda akman olayı var filmde ee gidilir bence
:} Düş Ağrısı {:

Teoman
« Yanıtla #39 : 25 Ocak 2005 - 18:10:14 »

Çevrimdışı amanda

• Özcü
sonunu çok ii hatırlamıyorum ama sanırım kahraman olmuştu. ama yalan da sölemeyim.
    seda akman dream tv de sunucu. siteye girersen (www.dreamtv.com.tr) görürsün. :wink:

Teoman
« Yanıtla #40 : 01 Şubat 2005 - 21:05:51 »

Çevrimdışı sinem

• Aktif Üye
    • http://ozlemtekin.biz.
> bu seferde ben seni ayakta alkışlıorum..her diceğimi yazmışsın :lol:
!!-- ÖZ'ÜNLE KAL--!!

alayına İSYAN ölümüne TEKİNİZM

Teoman
« Yanıtla #41 : 09 Şubat 2005 - 16:56:15 »

Çevrimdışı amanda

• Özcü
teo nun en güzel hikatesinin klibi nasıl olmuş?? :?:

Teoman
« Yanıtla #42 : 11 Şubat 2005 - 14:15:38 »

Çevrimdışı faruk

• Yepyeni Üye
  • *
bu adamı bi türlü sevemedim..
ama son klibi çok beğendim.sebo var çünkü..
Hiçbir Kimse Karışmaz Kana Senin Gibi

www.sinanoglu.net

Teoman
« Yanıtla #43 : 11 Şubat 2005 - 17:16:39 »

Çevrimdışı O

• Emekli Mod
    • http://ozlemtekin.biz
Bence rock müzik dinleyen insanlar için şunu söylemek yanlış olmaz.Teoman ı sevenler ve bi türlü sevemeyen,itici bulanlar.(hatta kafasını 17 kere kırmak isteyenler bile olduğunu okumuştum)Terazide ikinci grup hafif daha ağır basıyo gibi geliyo bana.Bana gelince,İstanbul da Sonbahar,Paramparça,Gemiler gibi şarkılarının hakkını herzaman veririm.(ne kadar çok çalıntı suçlamalarına maruz kalmışsada günahı boynuna)Ama genel olarak banada itici gelmekte muhterem.(Bi de bu arkadaş ikide bir kaset çıkarması,Amerikan aksanı ile kasa kasa konuşmaya çalışması ve konserlerinde hava yapıcam diye viski-sigara içmesi yok mu öldürüyo adamı)
Sen Olmasanda Yaşatırım Ben Bu Aşkı!...
SONSUZA DEK ÖZ!

Teoman
« Yanıtla #44 : 12 Şubat 2005 - 15:00:28 »

Çevrimdışı wernoa

• Yepyeni Üye
  • *
  • psychopath
    • http://www.ozlemtekin.biz
Alıntı yapılan: O
(Bi de bu arkadaş ikide bir kaset çıkarması,Amerikan aksanı ile kasa kasa konuşmaya çalışması ve konserlerinde hava yapıcam diye viski-sigara içmesi yok mu öldürüyo adamı)

katılıorum sana bu noktada;

bide filmine sırf seda akman'ın oynadığı sahneleri görmek için gidicem :oops:  :twisted:  :lol:
bir kadeh şarap, bir nefes duman, bir sıcak gülüş bana yeter..