Anket

Teoman'ın müziğe dönmesini doğru buluyor musunuz?

Evet
6 (33.3%)
Hayır
2 (11.1%)
İlgilenmiyorum
10 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 18

Gönderen Konu: Teoman  (Okunma sayısı 100913 defa)

Teoman
« Yanıtla #60 : 26 Mayıs 2005 - 15:00:06 »

Çevrimdışı O

• Emekli Mod
    • http://ozlemtekin.biz
Muhteremin 19 Mayıs Bayramı için Belediye nin düzenlediği Kadıköy deki konserindeydim.(Kendisi Belediye sanatçısıdır,gırgır veya küçümsemek için söylemiyorum hatta güzel bir durum)Konser başlamadan önce ÖZ ün 2 şarkısını çaldılar.Çok güzel sürpriz oldu tabi.Millet önce DEĞMEZ sonra CİNAYET le kısa bir coşkunluk yaşadı...Konser güzeldi.Yalnız Teoman ın sesi kısıktı ve bariz şekilde belli oluyordu.Artık salgın gripten mi yoksa alkolden mi birşey söylemek zor tabi.Ama buna rağmen güzeldi...
Sen Olmasanda Yaşatırım Ben Bu Aşkı!...
SONSUZA DEK ÖZ!

Özlem Tekin

Teoman
« Yanıtla #60 : 26 Mayıs 2005 - 15:00:06 »

Teoman
« Yanıtla #61 : 27 Mayıs 2005 - 23:14:00 »

Çevrimdışı ultrAhmet

• Aktif Üye
arkadaşlarında söylediği gibi eski parçalarından iş çıkar yeniler sarmadı beni
Ölüm nerede gelirse gelsin,
Topragimda SARI KIRMIZI güller acacaksa, Mezar tasimda GALATASARAYLI yazacaksa,
el-fatiha'dan sonra GALATASARAY MARSI okunacaksa öyle ölüm hos gelmis sefa gelmis..!

Teoman
« Yanıtla #62 : 28 Mayıs 2005 - 16:53:32 »

Çevrimdışı black_moon

• Yepyeni Üye
  • *
yenilerinden sadece herşey yanlızlıktan güsel diğerliri fos yani..
................... ................... .............

Teoman
« Yanıtla #63 : 28 Mayıs 2005 - 18:25:56 »

Çevrimdışı sinem

• Aktif Üye
    • http://ozlemtekin.biz.
Alıntı yapılan: O
Muhteremin 19 Mayıs Bayramı için Belediye nin düzenlediği Kadıköy deki konserindeydim.(Kendisi Belediye sanatçısıdır,gırgır veya küçümsemek için söylemiyorum hatta güzel bir durum)Konser başlamadan önce ÖZ ün 2 şarkısını çaldılar.Çok güzel sürpriz oldu tabi.Millet önce DEĞMEZ sonra CİNAYET le kısa bir coşkunluk yaşadı...Konser güzeldi.Yalnız Teoman ın sesi kısıktı ve bariz şekilde belli oluyordu.Artık salgın gripten mi yoksa alkolden mi birşey söylemek zor tabi.Ama buna rağmen güzeldi...

> adam zaten içmeden çıkmıo ki :lol: ama canlı performansını beğenmiorum ben....

bu arada teomanın haftaya Ted Koeji'nde konseri varmış..sevenler için....
!!-- ÖZ'ÜNLE KAL--!!

alayına İSYAN ölümüne TEKİNİZM

Teoman
« Yanıtla #64 : 29 Mayıs 2005 - 13:56:48 »

Çevrimdışı black_moon

• Yepyeni Üye
  • *
size bişey söliyim canlı peformas verenlerin kafa bulmak için içer bişeyler gerek bia olsun gerek diğerleri olsun ama bira en son tercihtir hep soğuk olunca boğazı ağrıttığı için genelde diğer zararlı maddeler kullanılır sese zarar vermeden dierk kafa bulmak için heycan yatıştırır bi nevi  bu böledir herkes için geçerlidir en kralı ben içmeden çıkarım desin inanamayın o içmiştir içiyodur..
................... ................... .............

Teoman
« Yanıtla #65 : 24 Haziran 2005 - 02:17:18 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
sewerim kendilerini  slowları harikadır son albüm de bugün ve parti albümü kurtarır ..hiç kimse bilmez ve rapsodi istanbul harikadır kanımca...gece gece insana iyi gelir ...

Teoman
« Yanıtla #66 : 24 Haziran 2005 - 14:18:50 »

Çevrimdışı numenorian

• Yepyeni Üye
  • *
bende sahneye çıksam küçük bi tek atıp çıkmak isterim. içtiğimde şarkıları daha güzel ve içten söylürüm-içerek söylemek isterim bunu gerçekten isterim.. bi sanatçı-şarkıcı yı eleştirirken  içip içmediğiyle eleştirmek ne kadar sağlıklı  olur bilemiyorum(!)..

Ynt: Teoman
« Yanıtla #67 : 26 Haziran 2005 - 17:31:50 »

Çevrimdışı Freedevil_sf

• Aktif Üye
Son Albümünden Bir Tek "BUGÜN" Güzel Gerisi Fos Bence. Eskilerden "Rüzgar Gülü","Kupa Kızı Ve Sinek Valesi","İki Yabancı" Bi De "Sus Konuşma" Var Hoşuma Giden. Bozdu Artık...
Müşteri Daima Haklıdır :P

« Yanıtla #68 : 26 Haziran 2005 - 18:09:13 »

Çevrimdışı eyelay

• Üye
  • **
o bir fenomen
mükemmel şarkıları var
süperrr

« Yanıtla #69 : 26 Haziran 2005 - 23:36:43 »

Çevrimdışı theBad

• Daimi Üye
alkol almadan sahneye çıkan kiç kişi war ki?

önemli olan sesi kısıkta olsa kalabalığı yalnız bırakmamak değil mi?

toraman'ı kişisel olarak günahım kadar sewmesem de en iyi rock vokalde oyumu direk ondan yana kullanmıştım; yine kullanırım :lol:

yürrrrrrü be teo kupa kızı tutsun seni :)

« Yanıtla #70 : 27 Haziran 2005 - 01:56:34 »

FiRaThEaSeR

• Ziyaretçi
en son on yedi albümünü almıştım.güzel bir albümdü.sıkı parçalar vardı.ama sonra çıkardıkları için aynı şeyi söyleyemem.ismi lazım değil,bi zamanlar birisi için söylediğim şeyler teo içinde geçerli.ısıtıp ısıtıp yeni albüm diye kakalıyor piyasaya.(ama yorumculuğuna lafım yok)

« Yanıtla #71 : 27 Haziran 2005 - 04:37:50 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
en son on yedi albümünü almıştım.güzel bir albümdü.sıkı parçalar vardı.ama sonra çıkardıkları için aynı şeyi söyleyemem.ismi lazım değil,bi zamanlar birisi için söylediğim şeyler teo içinde geçerli.ısıtıp ısıtıp yeni albüm diye kakalıyor piyasaya.(ama yorumculuğuna lafım yok)

aman abi :p

ya bu adam bi anda toparlaasa en fazla ben sevincem

bi yenilik değişiklik lazım

« Yanıtla #72 : 27 Haziran 2005 - 12:15:55 »

Çevrimdışı SeZzZ

• Yönetici
  • Delicious Demon!
aynı şeyleri yapmasının yanında çok üstüste albümler yapması da stratejik bi hataydı.. bence bi süre gözden uzak kendini özletsin..
10...     9...     8...     7...     6...     5...     4...     3...     2...     1...     0...    BOO!! :çiçeeK:    :dans:    :yeehu     

« Yanıtla #73 : 27 Haziran 2005 - 21:10:22 »

R_V_N

• Ziyaretçi
tek kelimeyle    harika  şarkıları var hepsini ezbere bilirim   hele o ilkj albümleri yokmu   
ne ekmek ne de  su

teomana laf söyletmem

« Yanıtla #74 : 28 Haziran 2005 - 17:23:33 »

cansu

• Ziyaretçi
teomani son iki albümdür begenmiyorum...
  bide arkadaslar size teomanla ilgili bisi anlatmak istiyorum.... teomani 13 haziran da nisantasinda gördük tek yürüyodu biz biraz kalabaliktik...sonr a tam yanimizdan geçerken ben 'aaaaa teocan' dedim adam bi tip tip bakmis ki sormayin...walla ben bile korktum...