Anket

Teoman'ın müziğe dönmesini doğru buluyor musunuz?

Evet
6 (33.3%)
Hayır
2 (11.1%)
İlgilenmiyorum
10 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 18

Gönderen Konu: Teoman  (Okunma sayısı 101875 defa)

Ynt: Teoman
« Yanıtla #510 : 18 Temmuz 2007 - 13:38:02 »

furkiii

• Ziyaretçi
"bugün" şarkısını ilk defa dinledim ve en beğendiğim şarkısı oldu ilk dinleyişimde,gerçekten belki de diğer teoman şarkılarından ya da en azından benim bildiklerimden çok daha farklı bi şarkı,çok iyi bi melodi ve çok güzel sözler..sondaki şebnem ferah çığlıkları da süper olmuş..
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2007 - 13:39:04 Gönderen: furkiii »

Özlem Tekin

« Yanıtla #510 : 18 Temmuz 2007 - 13:38:02 »

« Yanıtla #511 : 18 Temmuz 2007 - 13:42:23 »

Çevrimdışı özqee

• Yepyeni Üye
  • *
  • be yuorselff-------------özqeee
zaten seboyla teo bnm süpeeeerr ikilim iki yabancıyı teq qeçerim :alkıs:
mayın tarlasında bir adam sewmişim a$k sanıptaa------<<<<<<<<<<<<< $£bn£m f£raaH

« Yanıtla #512 : 18 Temmuz 2007 - 13:55:46 »

Çevrimdışı deniz21

• Daimi Üye
hepsinin bir tarzı var teomanda çok  hoş  bir sese sahip zaten çok iyi gidiyorlar hele düet falan yaptıklarında çeşit oluyor  :Dbuda çok hoş içeriklede uğraşılabilinir tabi yoksa ses rengi falan güzel hepsinin  :D
yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine

« Yanıtla #513 : 02 Ağustos 2007 - 20:24:23 »

furkiii

• Ziyaretçi
daha önce ilk ve son albümlerini karşılaştırmıştım ve ilk albümünün çok daha farklı ve iyi olduğu söylemiştim..ancak ilk ve son albümleri arasında atlanmaması gereken bi albümü var ki o da "en güzel hikayem"..teoman'da gerilemeden bahsedenler asıl olarak "en güzel hikayem" albümü ile son albüm arasındaki farkı incelemeliler bence.."en güzel hikayem" gerçekten çok farklı ve bi o kadar da başarılı geldi bana..güzel bir gün,duş,bugün,gökdelenler,parti..bunlar gerçekten çok güzeller..son albümde ise terlemeden sevişenler ve biraz da tesadüfler hariç sevdiğim şarkısı olmadı..

« Yanıtla #514 : 11 Ağustos 2007 - 12:49:28 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
sevenlerine duyrulur.....

Haftanın ünlüsü Teoman ile ilgili soruyu doğru yanıtla, röportajınla yurt çapında patla!

http://patlican.ekolay.net/Haber.asp?PID=47&HID=1&HaberID=491468

İşte soru;
Teoman'ın yönetmenliğini yaptığı film hangisidir?
# Balans ve Manevra

# Doktor Civanım

# Dondurmam Gaymak
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #515 : 24 Ağustos 2007 - 01:58:50 »

Çevrimdışı b.d.sude

• Daimi Üye
  • __________________________________________________
ya kendi hariç şarkılarını cok seviyorum                   .....aslında cok tatlı bence teoman
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2007 - 01:59:40 Gönderen: b.d.sude »
_CEA SERA SERA_

« Yanıtla #516 : 24 Ağustos 2007 - 10:45:33 »

furkiii

• Ziyaretçi
ben de pek sevmem aslında ama yine de her zaman dinlenebilecek çok güzel şarkıları var..istanbul'da sonbahar,istasyon insanları,sessiz eller,gökdelenler,bugün,güzel bir gün,parti ve son albümden de terlemeden sevişenler çok hoş..

« Yanıtla #517 : 24 Ağustos 2007 - 13:09:02 »

Çevrimdışı drown

• Cool
İlk albümler harikaydı bence son albümlerde aynı tadı bulamıyorum bi türlü yani bi Kardelen bi Yağmur bi Hiç Kimse Bilmez tadında şarkı yapamadı bence Teoman ilk albümden sonra
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #518 : 24 Ağustos 2007 - 13:28:54 »

Çevrimdışı b.d.sude

• Daimi Üye
neredeyse tüm şarkıları güzel..
_CEA SERA SERA_

« Yanıtla #519 : 24 Ağustos 2007 - 13:35:03 »

Çevrimdışı drown

• Cool
neredeyse tüm şarkıları güzel..

Tabi bu zevk meselesi bişi diyemicem ama couda kotu bence yanı ne bılım eskı Teoman yok artık nerde yani o kadar güzel şarkılar yaparken noldu da bu kadar vasat oldu bilemiorum yani o eski şarkılarındaki duygu yogunluunu o samımıyetı goremıorum ben acıkcası tabı bu benım fıkrım :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #520 : 24 Ağustos 2007 - 14:02:48 »

Çevrimdışı b.d.sude

• Daimi Üye
aslında haklısın...eski teoman yok ama yinede seviyorum

Tabi bu zevk meselesi bişi diyemicem ama couda kotu bence yanı ne bılım eskı Teoman yok artık nerde yani o kadar güzel şarkılar yaparken noldu da bu kadar vasat oldu bilemiorum yani o eski şarkılarındaki duygu yogunluunu o samımıyetı goremıorum ben acıkcası tabı bu benım fıkrım :D
_CEA SERA SERA_

« Yanıtla #521 : 24 Ağustos 2007 - 16:00:35 »

Çevrimdışı deniz21

• Daimi Üye
zevkler değişebiliyor tabi haklı olabilirsiniz  kendi açınızdan fakat ben  teonun  sesini beğeniyorum son yaptığı müziklerde çok hoş   enson  suavinin kızıyla  düet yapmıştı sanırım yanlış hatırlamıyorsam tabi  yaptığı düetlerde çok hoş iyi bir ikili olabiliyor teo

« Yanıtla #522 : 25 Ağustos 2007 - 16:35:45 »

Çevrimdışı HATE

• Yepyeni Üye
  • *
kupa kızı sinek valesi kadar süper bi şarkı daha çıkmadı vala. eski albümleri daha güzeldi. yeni şarkılarını pek beğenmiorum vala
ihbar..edin..beni..ben..düşLerimi..öLdürdüm

« Yanıtla #523 : 25 Ağustos 2007 - 16:55:19 »

Çevrimdışı deniz21

• Daimi Üye
olabilir tercihinizdir ama teonun  seslendirdiği yeni müzikleride bence  çok hoş  eskiini beklerseniz  hemen her müzisyende olduğu gibi  buruklarsız üzmeyin kendinizi  eskileri dinlemelisiniz   :D

« Yanıtla #524 : 28 Ağustos 2007 - 00:18:34 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
roportajından;

'Ağır' şarkıların ilk akla gelen isimlerinden biri olan Teoman, '17'lik hayran kitlesini de her koşulda koruyor. Konser sezonu koşturmacası arasında yakaladığımız Teoman önce 'düet dolu' bir albüm müjdesi verdi, sonra da şarkılardan artakalan kişiliğiyle ilgili ipuçları...

İrfan Kırdar: Yeni albüm projeniz var mı? Yine düetler olacak mı içinde?
Evet, hatta yeni albüm, eski şarkılarımın düet formlarından oluşacak. Sezen Aksu, Mor ve Ötesi, Şebnem Ferah, Özlem Tekin, Hayko Cepkin, Nil Karaibrahimgil, Ajda Pekkan gibi isimlerle düetler yapacağım. Birkaç jenerasyon aslında, benden eskiler de var, benimle aynı zamanlarda çıkmış Şebnem, yarım jenerasyon farkla Mor ve Ötesi gibileri ve daha gençler. Aslında iki yeni şarkı yaptım ama hem eski, hem yeni şarkı olmasın diye koymayabilirim. Bir tane de film projesi var, onunla ilgili şarkılar yapıyorum, belki filme kaydırırım onları.

devamı için

http://patlican.ekolay.net/Haber.asp?PID=47&HID=1&HaberID=499590
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack