Anket

Teoman'ın müziğe dönmesini doğru buluyor musunuz?

Evet
6 (33.3%)
Hayır
2 (11.1%)
İlgilenmiyorum
10 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 18

Gönderen Konu: Teoman  (Okunma sayısı 101815 defa)

Ynt: Teoman
« Yanıtla #570 : 20 Aralık 2007 - 23:17:42 »

Çevrimdışı deniz21

• Daimi Üye
çok  taşladınız  canım  ama  on  numara  bi  adam   benim için  hoş  valla nediim sözlerini  müziğini  beğeniyorum  içiyor  yakışıyor cooL :nanik: :D
yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine

Özlem Tekin

« Yanıtla #570 : 20 Aralık 2007 - 23:17:42 »

« Yanıtla #571 : 21 Aralık 2007 - 01:03:39 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Gece boyunca sanırım Tuzak dinlicem Teoman bazen batırıyo gerçekten ama bazen öle işler yapıyo ki herşeyi unutturuyo :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #572 : 21 Aralık 2007 - 01:23:36 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
medya adamın sanatından ve şarkılarını hemen kolayca oluşturabilmesinden bahsetmeyip sürekli
içkisine takmış durumda. adamı bir türlü rahat bırakmıyorlar haber yapmak adına. içkili birine tahrik
edici sorular sorarsanız o da o oranda cevap verir,şu anki duruma düşer medya.. gerçek sanatın ve sanatçının değeri  bu ülkede bilinmiyorsa bana göre bunun sorumlusu reyting peşindeki medyadır.sanatçıları sanatları ile tanıtılsalar, evinin içini gözetmeye çalışmasalar ,teoman gibiler daha güzel şeyler yapacak.. Ülke olarak çok ileri yerlere geleceğiz. çünkü sanatçı toplumu toplum yapan duygu ve duyarlılığı kutsal bir belge halinde gelecek çağlara taşıyan iyi niyet elçisidir. Teoman gibilerinin özel hayatını sanatıyla karıştırırsanız yerimizde sayarız. bu iş böyle gelmiş böyle gider..
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2007 - 01:24:37 Gönderen: -tarzan- »
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #573 : 21 Aralık 2007 - 01:36:43 »

Çevrimdışı drown

• Cool
medya adamın sanatından ve şarkılarını hemen kolayca oluşturabilmesinden bahsetmeyip sürekli
içkisine takmış durumda. adamı bir türlü rahat bırakmıyorlar haber yapmak adına. içkili birine tahrik
edici sorular sorarsanız o da o oranda cevap verir,şu anki duruma düşer medya.. gerçek sanatın ve sanatçının değeri  bu ülkede bilinmiyorsa bana göre bunun sorumlusu reyting peşindeki medyadır.sanatçıları sanatları ile tanıtılsalar, evinin içini gözetmeye çalışmasalar ,teoman gibiler daha güzel şeyler yapacak.. Ülke olarak çok ileri yerlere geleceğiz. çünkü sanatçı toplumu toplum yapan duygu ve duyarlılığı kutsal bir belge halinde gelecek çağlara taşıyan iyi niyet elçisidir. Teoman gibilerinin özel hayatını sanatıyla karıştırırsanız yerimizde sayarız. bu iş böyle gelmiş böyle gider..

Benim yazdıım şeye cevap olarak yazdıysan bu şeyi yanlış anlama ben batırıyo derken tamamen müziini kastettim gerisi beni pek te alakadar etmiyor açıkcası ama Teoman dan bazen öle şarkılar çıkıo ki bu ne ya diorum Teoman nasıl böyle bişi yapar diorum ama bazen de öle bi şarkı yapıo ki helal olsun diorum gerçi bu her müzisyen için geçerli belki de her zaman iyi şeyler ortaya çıkarmak mümkün olmıyabiliyo ama ben Teoman için daha belirgin hissediyorum bu duyguları
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #574 : 21 Aralık 2007 - 01:45:43 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
drown anlattıklarımının senin mesajınla alakası yok.. bu konudaki mesajları dikketle bakmadım bile.
sadece teomanı özgür bir ülkede özgürce yaşama durumunda rahat bırakmadıklarından ve sanatını geri plana attıklarından bahsettim..tabiiki bazı şarkılar bir kişiye güzel gelirken o şarkı başka bir şahsa
kötü gelebilir. sonuçta sanatta bir nevi zevktir. Zevk ise her insanın farklı beyinlerden olmasına paralel
değişik beğentilerde olabilir.her  kişinin beğendiği şarkı yada şarkıcı kendine özeldir.Teoman sadece medyayla dalga geçiyor. Sanatının gündeme gelmediğinde anda bu durumla gündem oluyor.zaten ülkemizde gündem olmak iyide olsa kötüde olsa puan getiriyor.malesef ülkemizdeki anlayış böyle..
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #575 : 21 Aralık 2007 - 04:45:41 »

Çevrimdışı deniz21

• Daimi Üye

teomana atfedmiyorum genel  bakış açısıyla   bütünleştirmekte yarar var müzisyenlerin  çoğu zaman müzisyen  yanlarndan değilde  bizim tükettiğimiz  için  maskaralıkları peşinden  koşulunur
yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine

« Yanıtla #576 : 21 Aralık 2007 - 11:22:08 »

Çevrimdışı Tekinci

• Üye
  • **

Sonuna kadar katılıyorum.. bu ülkede artık işiyle gündemde olan sayılı insanlar var ama bu insanlar dışındakilerin şuan bu halde olmalarının nedeni sadece medyadır.. Sonuçta Teoman gelip beni çekin diye silah çekmiyor adamlara..
..crystal..

« Yanıtla #577 : 24 Aralık 2007 - 10:16:05 »

furkiii

• Ziyaretçi
konseri falan yok demi bu aralar

bi önceki sayfada balans ce ooze venue'de olan konserlerinin haberlerini vermiştim..kendisi zaten sık sık balans'ta sahne almakta..

Gece boyunca sanırım Tuzak dinlicem Teoman bazen batırıyo gerçekten ama bazen öle işler yapıyo ki herşeyi unutturuyo :D

o albüm bence zaten en iyi albümü..gerçi benim favorim o albümde gökdelenler ve bugün..özellikle de bugün..tüm albümlerini baştan sona dinlemiş biri değilim ama yine de o albümün diğerlerinden çok farklı bi çizgisi olduğunu düşünüyorum..
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2007 - 10:17:11 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #578 : 01 Ocak 2008 - 21:40:07 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
"Düetler"den gelişmeler;

Sezen Aksu-Paramparça
Emre Aydın-Sürpriz
Feridun Düzağaç-Yollar
Candan Erçetin-Kim
Hayko Cepkin-Gökdelenler
Cem Adrian-İki Yabancı
Nil Karaibrahimgil-İstanbul'da Sonbahar
Mirkelam-Mavi
Yavuz Bingöl-İki Çocuk
Yaşar-Rüzgar Gülü
Kreş-Bugün
Yalın-Gönülçelen

Albümde yer alıp hangi şarkıyı söyleyecekleri belli olmayan isimler de şöyleymiş;

Özlem Tekin
Mor ve Ötesi
Ajda Pekkan
Aylin Aslım
Erol Büyükburç
Rashit
Pamela

« Yanıtla #579 : 01 Ocak 2008 - 21:45:33 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
rüzgar gülünün yaşarın tarzına çok uyacağını düşünüyorum. emre aydın surpriz yorumunu merak ediyorum.
şaşırttı o şarkının olması.
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #580 : 01 Ocak 2008 - 21:48:16 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
özlem gözünü seviyim bu albüme gir
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #581 : 01 Ocak 2008 - 21:57:12 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Cem Adrian'dan "İki Yabancı", Nil'den "Istanbul'da Sonbahar ve Kreş'ten "Bugün"...

Muhtemelen albümün en iyi 3 yorumu olur.

"Söz Müzik Teoman" diye bir olaya bulaşmış Teoman. Şahane bir Teoman arşivi hazırlanıyor sanırım. Üstelik Ocak 2008 tarihi verilmiş. "Düetler" albümü de bu ad altında ulaşır bize büyük ihtimalle...

« Yanıtla #582 : 01 Ocak 2008 - 21:59:44 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Ben hala ÖZ ün hangi parçayı seslendireceğini merak etmekteyim Kişisel Bir Şey Yazgı bunlar ÖZ e çok uygunmuş gibi geliyo bana özellikle Kişisel Bir Şey umarım bunlardan biri olur..

« Yanıtla #583 : 01 Ocak 2008 - 22:04:09 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
ben en güzel gidecek şarkının bir damla gözyaşının olacağını düşünüyorum.
özün çığlıklarına iyi yakışabilir..
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #584 : 01 Ocak 2008 - 22:11:59 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Bir Damla Gözyaşı da güzel olurdu haklıın aslında alternatif düşündükça daha da çoğalıyo mesela Tuzak -ki favorilerimden-
Hayalperest ve Kelimeler de çok iyi parçalar

ÖZ lük mü orası tartışılır ama bunlardan birini seslendirse çok sevinirim