Anket

Teoman'ın müziğe dönmesini doğru buluyor musunuz?

Evet
6 (33.3%)
Hayır
2 (11.1%)
İlgilenmiyorum
10 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 18

Gönderen Konu: Teoman  (Okunma sayısı 101917 defa)

Ynt: Teoman
« Yanıtla #285 : 18 Mayıs 2006 - 22:59:51 »

Çevrimdışı siRonA132

• Üye
  • **
  güsel yazıo allah için her nekadar cover larını sewmesem de kendisini pek severim  :D :wink:
Dont ask me how i am if you dont care. Be honest with me and i'll be nice to you regardless of what you have to tell me. I have nothing to hide and if you do... sort it out and chase that guilt away! "It takes more energy to love than to hate, so hate wisely." by Me as far as i know, if you heard it elsewhere, please tell me. :)

Özlem Tekin

« Yanıtla #285 : 18 Mayıs 2006 - 22:59:51 »

« Yanıtla #286 : 19 Mayıs 2006 - 10:59:05 »

Çevrimdışı zy'ndan

• Bizden Biri
  • Akıllı Ol Çarşı Burda!
Teoman MTV’de...

Geçtiğimiz aylarda çıkardığı "Renkli Rüyalar Oteli" adlı albümüyle  müzik piyasasında fırtınalar estiren Türk Rock müziğinin önemli temsilcilerinden Teoman  albümünün 2. video klibi söz ve müziği kendisine ait olan "Aşk Kırıntıları" ile MTV World Chart Express programında Top 10 da…

Tüm dünyadan kliplerin seçilip yayınlandığı listeye Teoman 10. sıradan giriş yaptı .

bu akşam 18,,00 da programın tekrarı war... :höö:  :duyuru:
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2006 - 11:02:10 Gönderen: zy'ndan »
..:: OZ^Y ::..

« Yanıtla #287 : 19 Mayıs 2006 - 11:36:45 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
  güsel yazıo allah için her nekadar cover larını sewmesem de kendisini pek severim  :D :wink:

siRonA132 evet güsel sözler katılıyorum saa hehe Ama ben coverlarıda sevmem teoyuda sevmem :D :D
      ▌▐

« Yanıtla #288 : 21 Mayıs 2006 - 18:36:46 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
bu gün sabah kahvaltı yaparken tvde teo nun konuk olduu bi prooram izledim, sunucu kadın salaan biriydi zaten çok güldürdü beni :D, sonunda teo ya şööle dedi, '' evet teoman hayranlarına  seni seven gençlere vermek istediin bi mesaj  söölemek istediin bişey varmı '  teo gayet rahat'' hayır yok'' hehe hehe hehe çok iidi yaaa  ama kadının yüz ifadesini görmeliydiniz, tabii beklemedii için bööle bi cevap resmen kurudu kaldı hehe hehe,
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #289 : 26 Mayıs 2006 - 12:46:10 »

satanist_boy666

• Ziyaretçi
sarkıları her ne kadar içten olsa da kendis hiç ole diil konserlerinde de kendini yansıtıo zaten karakteri bozuk ya ama terlemeden sewişenler we dus sarkısı manyak bişşi

« Yanıtla #290 : 26 Mayıs 2006 - 20:29:58 »

Çevrimdışı notneedapprovaL

• Üye
  • **
teoman zzüüperrr yaa
başka yorum yok!!!
bu hayat benm benMSE eER kimse karIŞMazsa yaŞAMAya DEeerr!!!!

« Yanıtla #291 : 27 Mayıs 2006 - 17:05:34 »

Çevrimdışı gigaoz

• Emekli Mod
  • Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar.
    • OZ
Bara Gitmiş Gene Almamışlar Ama  :D euhe :D
₯___ώ ћ € я € ע € я     |      μ á Y    я ٥ á μ___₯

« Yanıtla #292 : 27 Mayıs 2006 - 19:04:18 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
Bara Gitmiş Gene Almamışlar Ama  :D euhe :D

almazlar tabe yaa her yerde bi olay çıkartıo artık yaa.şarkılarından müziklerinden çok olaylarını duyuyom artık yaa.teooo kendine gelll

« Yanıtla #293 : 31 Mayıs 2006 - 07:44:06 »

R_V_N

• Ziyaretçi
teo ya laf yok  en sewdiim 4 kişiden biri
özlem teoman  vega  şebo   
teoman ne olursa olsun sesi gitse bile mükemmel besteler yapmaya dewam edior...
ne ekmek ne su şarkısını bulup dinlein ilk albümden 

« Yanıtla #294 : 01 Haziran 2006 - 20:28:42 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
sesi gitse bile mi? :höö: falla bence adam gittikçe sesinin farkına varıo her albümünde dahada geliştirio kendini,
özellikle konserlerindeki vokali bence albümlerindekinden daha ii, dahada sert sööleyebilir hatta teo, o kapasite var onda, haa sert sööleince ii olur die bi tezim yok bnm ama teo ya yakışır bence sert söölemesi, çok ilginç bi gırtlaı var adamın entersan bi ses,  ii yolda bence ( her anlamda :dill)...
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #295 : 01 Haziran 2006 - 20:29:46 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
teo ya laf yok bi tanee benden :D :D
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #296 : 03 Haziran 2006 - 04:13:30 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
ya ben bu adamın röportajlarında olsun programlarda falan konuşmalarından hep şööle bişey çıkarıorum, sanki şey der gibi( yaf beni bukadar siz meşhur ettiniz ben istemedimki hiç bizaman  bööle bişey) bence yaşantısıylada bunu dorular gib teo , haklıda ğer bööle düşünüosa , ünlü yaptık die bize hesap vermek zorunda deil, o güzel parçalarını esirgemesin bizden yeter  yoksa ne .... yerse yesin( pardon)  naparsa yapsın dicektimde :D
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #297 : 03 Haziran 2006 - 08:03:57 »

Çevrimdışı notneedapprovaL

• Üye
  • **
teoman serbest bi insan yani insanların ne söylediği ne dşündüğü pek önemli deil bence onun için o şarkısını yazar okur ve olay biter....
bu hayat benm benMSE eER kimse karIŞMazsa yaŞAMAya DEeerr!!!!

« Yanıtla #298 : 03 Haziran 2006 - 09:30:29 »

R_V_N

• Ziyaretçi
teoman serbest bi insan yani insanların ne söylediği ne dşündüğü pek önemli deil bence onun için o şarkısını yazar okur ve olay biter....
aynen öyle  adamın özel hayatına karışmayın yaw siz müziğine bakın ..

« Yanıtla #299 : 03 Haziran 2006 - 13:57:06 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
teoman'ın kocaelide konseri var arkdaşlar.çilekeşle beraber çıkacaklar   tarih :11/06/2006