Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219044 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #3750 : 11 Ekim 2017 - 17:47:41 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Konu Özlem 'in yaptığı hatalar değil ki Sezen'in yaptıkları.
  Yazıda Özlem'in hak ettiği değeri görememesinde birilerinin izole etme durumu anlatılırken Özlem'in hatalarına da ufacık bahsedilse bizden olmayanlar için daha ikna edici olabilirdi..Çünkü hep kendisi tarzdan tarza atladı cok umarsız davrandı,profesyonellerle çalışmadı,hiçbirşeyi önemsemedi....vb şeyler yüzünden piyasadan silindi ama şimdi komik şekilde başkalarını suçluyolar tek sebeb bunlar diyolar..Biz yazıda bundan bahsetseydik en azından evet o hatalar var ama böyle gerçekler de var diyebilirdik..Valla ben yazıya elimden geldiğince destek oluyorum lakin napsak ne etsek melek Şebo-Sezen imajını silemeyiz ne yazık ki Özlem de bunu biliyo ve ondan susuyo
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2017 - 17:52:14 Gönderen: ShiverVol2 »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Özlem Tekin

« Yanıtla #3750 : 11 Ekim 2017 - 17:47:41 »

« Yanıtla #3751 : 17 Ekim 2017 - 00:18:28 »

Çevrimdışı ARGo_

• Deneyimli Üye
  • Kafası güzel düşler...
Godmother olayına dönmüş. Elbette müzik sektöründe de ipleri elinde tutan kişiler vardır. Diğer sektörlerde de olduğu gibi..

« Yanıtla #3752 : 17 Ekim 2017 - 08:58:48 »

Çevrimdışı eliifbora

• Yepyeni Üye
  • *
14 ekim ankara milyon festte Şebnem Ferah sahne esnasında seyirciye şarkı söyletti yine birkaç kez. sonra "gerçi size söyletmemden rahatsız olanlar varmış" dedi. daha sonrasında yine gönderme yapmış ama sonuna kadar durmadım