Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219515 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #135 : 26 Aralık 2006 - 16:35:46 »

furkiii

• Ziyaretçi
başlangıçta konuşulan bildiğim kadarıyla toplamda 5 klip çekileceğiydi..hoşçakal son klip olarak düşünülüyodu..diğer iki klipten biri de ben bir mülteciyim'e gelecekti..kesin bir bilgim yok ama şu saatten sonra şebonun 3 klip daha çekeceğini tahmin etmiyorum..bu nedenle bence sadece hoşçakal klibi yayınlanır..zaten sonra da dvd ya da albüm çalışmalarına yoğunlaşır şebnem..

Özlem Tekin

« Yanıtla #135 : 26 Aralık 2006 - 16:35:46 »

« Yanıtla #136 : 02 Ocak 2007 - 00:35:29 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Alıntı yapılan: ateşlibirşeboistyenimelektekiyılbaşıkonserisonrasındademişki=topic=5825.msg112723#msg112723 date=1167143746
Rüya gibi bir konseri daha yedik bitirdik efenim.. Ne konserdi o be.. Oyh oyh oyh.. Gelemeyenler zırıl zırıl ağlasın, bayılsın.. Kaçmazdı bu konser kaçmadı da..

Merve'mle saat 6 gibi Yenimelek'in önüne geldik.. Sadece 1 kişi vardı.. Hemen 2. sırayı aldık.. Beklerkene, By Fearless, Holysin, Garikani ve de Ercü geldi.. Zaten oradan kaçış planlarımız vardı.. Gelmeleri iyi olmuştu..
İlk defa bir Şebo konserinde milleti sıraya soktum.. Gururluyum, mutluyum..

An geldi.. Tek sıra halinde içeri girdik.. E tabii ki 2. sırada olmanın verdiği huzurla ağır ağır en önde yerimizi aldık.. Beklemeye koyulduk.. İlk Vega çıktı.. Deniz her zamanki kıyafetiyle zıp zıp zıpladı..
Mikrofonun sesi çok azdı.. Deniz'e;
"Mikrofonun sesi çok az, biraz açsınlar.." dedim.. "Açarlarsa duyamazsın ki.." dedi.. Ama açtılar ve duydum.. :hıh:
Sonra, "Deniz biz seni yeriz.." dedim, komiğine gitti, güldü.. Ama sürekli sanki birşey hoşuna gitmemiş gibi yüzünü ekşiten hareketler yaptı.. Anlamadık..
Bir video, iki de resim çektim..
Böylelikle Vega'yı yemiş olduk..

Sonra Gripin çıktı.. Sahnede çok hareketliydiler.. Onların o kadar hızlıyken, konser ahalisi pek yavaştı.. Gripin'e gereken ilgi ve değer gösterilmedi zannımca.. Neyse onu da geçelim..
Gelelim en güzel ana..

Gripin bittiğinde çöktüm yere.. Ayaklarım ağrımıştı be.. Bu arada "günah günah içmeyelim.." diyen ben, Merve adisinin beynime girmesiyle çokça içmiş oldum.. Cayır cayır yanacağım.. Neyse..

Saat 12'ye çeyrek kala Buket, Metin, Aykan, Ozan çıktı.. Şebo yok.. Perdenin arkasında bekliyordu, gördüm.. Sonradan Ceee yaptı.. Biz höö olduk..
Metin'le, Buket'in kafasında ışıklı boynuzlar vardı.. Metin'de ekstradan puantiyeli beyaz papyon 
Aykan imaj değiştirmiş.. Saçlar gitmiş.. O biçim olmuş.. Ozan aynı zaten.. Ağır adam vesselam.. Ceren de aynı..

Gelelim Şebnem Hanıma.. Kırmızı bir büstiyer mi korse mi artık ondan.. Anladınız siz anladınız.. Altına siyah kapri pantolon.. Seksi işlemeli çorapları vardı yine.. Ve de bizi ezercesine yürüdüğü o kalın tabanlı çivili botları vardı.. Postij yapmış saçlarına.. Yandan da iki tokayla tutturmuş.. Kafasında da tacı vardı.. Adeta "Kraliçeyim ben.." diyordu.. Konser öncesi o taçtan alacaktık Merve'mle ama sonra alırız diye vazgeçmiştik.. Şebo da görünce dumurlara uğradık.. Neyse..
Her zamanki gibi Okyanus'la girdi.. Can Kırıklarına geçti.. O sırada geri sayım vakti geldi.. Saydık 5'ten geriye.. Konfetiler yağdı, maytaplar patladı.. Off off.. Yeni yılımızın ilk şarkısı Çakıl Taşları oldu işte.. Şebo'ya yine öpücük attım, gülümsedi.. Alıştı benim öpücüklerime.. Sürekli gülüyordu Merve'mle bize.. Gözgöze çooooook şarkı söyledik..
Sonra Seboistnet'in orda olduğunu gösterme gereği duyduk.. By Fearless'in muhteşem pankartı çıktı ortaya.. El emeği, göz nuru.. Kameraya soktuk pankartı adeta.. Pankartı gören Şebo ilk defa bu kadar hoşnut oldu diyebilirim.. Nasıl gülüyor böyle zevkle.. Aman Allah'ım.. Bizden başka da fan sitesi görmedim ben.. Sonra Buket'in yanına gitti.. Pankart hala açık.. Merve gülüyordu Şebo'ya, sevimlilik yapıyordu.. Ben de ard arda 3 tane öpücük attım.. İşte mutluluğun ikiye, ona, yüze, binbeşyüze katlandığı an..
Öpücüklerimi gören Şebo burnuna dokundu o küçük parmaklarıyla..
Öldük bittik resmen..
Şebo artık resmen tanıyor bizi.. Her konserde en önde olmanın ayrıcalığı (:
Bir ara Buket'le göz göze geldik.. Herkes Şebo'ya kitlendiği için Buket'i izleyen çok nadir insan vardı belki, belki yoktu.. Metin fanları zaten çok fazla.. Buket bana o kadar masum geldi ki o an.. Ona da bir öpücük gönderdim.. O da gülümsedi, başıyla selam verdi.. Bir çok kez göz göze geldik Buket'le..
Durma'da erkekler kazandı.. Ben Buket'e "Amaa biiiiiz?" dedim.. O da, "Siz başından beri iyiydiniz ama.." dedi ve arka tarafı göstererek kötü işareti yaptı..
Böyle mükemmel bir konseri de bitirdik.. Şebnem o kadar samimiydi ki bizle.. Yani söylediğimiz her şeyi duysaydı eminim ki bıdı bıdı yapardı bizle.. Duyabildiği herşeye cevap verdi çünkü..
Konser bittiğinde kulise girmek için Ercü çok çırpındı.. Bekledik falan.. Sonra benim sevgili Annem "hadi gidelim, kadın çoktan gitti.." dedi.. "Sen gördün mü?" dedim.. Bir de utanmadan "hııı gördüm yürüyün hadi.." dedi 
Sonra uzunca bir de nutuk çekti.. "Çocuklar kadın yorgundur, o kada bağırdı zıpladı sahnede.. Sizi kabul etmezler.. Başka bir zaman deneyin şansınızı.." bir de herkesi evine gönderme çabası vardı ki akıllara zarar  "Hadi bakiim siz de evlerinize.." 
Sonuçta sayın bayan annem haklı çıktı.. Anneler herşeyi bilirmiş.. Öğrendik 
O muhteşem geceden arta kalanlar bir kaç tane video, ve de resim..
Ayaklarım hala ağrıyor.. Bütün gün uyudum.. Yine uyuyacağım 
Benden bu kadar..
Son kez gelmeyenler çok şey kaçırdınız.. Ağlayın, saçınızı başınızı da yolabilirsiniz :P

Ay ne naletim  Bir de nispet yapıyorum..

Gel de hayıflanma(:

« Son Düzenleme: 02 Ocak 2007 - 00:39:01 Gönderen: 11:14 »

« Yanıtla #137 : 02 Ocak 2007 - 18:17:15 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
valla ben gitmeyi düşündüm ama yeni yıla umutlu girmek gerek diye düşündüm...şebnem i çok seviyorum ama depresyonumu azdırıyo şarkıları,sözleri..açıkcası 2007 ye "can kırıklarımı" taşımayı gözüm yemediğinden gitmedim..  :cry1: :cry1:
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2007 - 18:17:51 Gönderen: pyroxevil »

« Yanıtla #138 : 02 Ocak 2007 - 19:54:56 »

Çevrimdışı bu aşk fazla sana

• Aktif Üye
  • ѕσ мυ¢н ƒσя му нαρρу єη∂ιηg
bn yeni yıla sebnemin "fırtına" şarkısıyla girdim :D

yarınlar kadar yakııın içimde fırtınaaaaaaaa :holey:
yaLnızLIğa eLbet aLışır bedenim. . yaLnızLıkLa beLkide başa çıkabiLirim. . çok zor geLse biLe yaşar öğrenirim. .    sensizLik benim canımı acıTan. . .

« Yanıtla #139 : 02 Ocak 2007 - 20:33:33 »

Çevrimdışı baterist_uygar

• Üye
  • **
ben şebnemi ay ışığında saklıdır şarkısıyla tanıdım..ogünden beride severek dinliyorum
Too Late For Love (Sevmek Icin Cok Gec..!!)

« Yanıtla #140 : 06 Ocak 2007 - 14:52:43 »

Çevrimdışı ben_melih

• Aktif Üye
şembo bir yaşam tarzıdır
9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

« Yanıtla #141 : 06 Ocak 2007 - 15:07:05 »

Çevrimdışı rockchı kız

• Deneyimli Üye
  • SıNı®LÅ®dÅ ¥ÅşÅmÅ¥ı S€viY0RuM
fırtına şarkısı süper
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2007 - 15:22:52 Gönderen: rockchı kız »

« Yanıtla #142 : 06 Ocak 2007 - 16:01:09 »

Çevrimdışı rsahin

• Yepyeni Üye
  • *
şebo benim herseyimdirr
yaklaşık ki ewet onu doğdumdan beri dinliyorum we tarifsiz cok sewiyorum

yeniden doğup gelsem yine şeboyu dinlerdim

« Yanıtla #143 : 06 Ocak 2007 - 23:11:25 »

Çevrimdışı bu aşk fazla sana

• Aktif Üye
  • ѕσ мυ¢н ƒσя му нαρρу єη∂ιηg
ya ister cocukluğundan beri dnliyodur isterse 1 senedr dnliodur bosver geç bunları..sonuçta şebnemi sevenler de bilio ki cok ii bir sesi var şahsen bn cok seviorm sevmeyenlere de saygılar... :D
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2007 - 23:12:38 Gönderen: bu aşk fazla sana »
yaLnızLIğa eLbet aLışır bedenim. . yaLnızLıkLa beLkide başa çıkabiLirim. . çok zor geLse biLe yaşar öğrenirim. .    sensizLik benim canımı acıTan. . .

« Yanıtla #144 : 07 Ocak 2007 - 01:20:29 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Şebnem ablamız öcü deil... Belki çok sevmediğimiz (kendi adıma) ama saygı gösterdiğimiz bi vokal... Böyle hiç yere varılmaz... Saygımız sonsuz...
      ▌▐

« Yanıtla #145 : 07 Ocak 2007 - 14:28:59 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
Bulutsuzluk özlemi nin 20. yıl kutlamalarında Şebnem FERAH ve sözlerimi geri alamam. Canlı performans budur...
şebonun canlı performansını beğenmeyenlere için

http://www.youtube.com/watch?v=XXwb8nJe5TA

abartı bi performans yokki orda .. yoksa benmi farkedemedim ... ama 3 kişi dinledik  :D 3 ümüzde nedense aynı fikirdeyiz:D

zaten söylenmesi zor bi şarkıda diildi ...

Şebnemin canlı performansını beğendirme gibi bi kaygın warsa yanlış bi seçim yapmışsın ..

« Yanıtla #146 : 07 Ocak 2007 - 14:38:32 »

Çevrimdışı rockchı kız

• Deneyimli Üye
  • SıNı®LÅ®dÅ ¥ÅşÅmÅ¥ı S€viY0RuM
yaw paedon bu adres olcaktı aslında  :s :s :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=rVQOpTLwLYo&mode=related&search=
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2007 - 14:41:09 Gönderen: rockchı kız »

« Yanıtla #147 : 07 Ocak 2007 - 14:41:04 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
3 kişi dinlediğimiizi söylemiştim :D bence sen beni anlamak istememişsin.

O perfrmnstn sen ne anladın bi anlatta ben mi eksiğim anlıyayım ?

ben kötü olduğunu söylemiyorum perfrmnslarının fakat.. senin vermiş olduğn örnek hiçbişey ...
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2007 - 14:41:48 Gönderen: ßurçin »

« Yanıtla #148 : 07 Ocak 2007 - 15:03:33 »

Çevrimdışı e.d.a

• Özcü
  • sebepsiz ve sonuçsuz,denek hayatım!!
herneyse ya ama şu varki ben şebonun hayranlarını çok kıskanıyorum :cry1:
bak bu tren devrilir,bağırır bu raylar
o sahte o kart düzene....

« Yanıtla #149 : 07 Ocak 2007 - 16:19:51 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
yaw paedon bu adres olcaktı aslında  :s :s :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=rVQOpTLwLYo&mode=related&search=
ne var ki?
ikiside aynı bunların...
daha güzel bi video bulunabilirdi senin açından
yanlış seçim...
dipnot:şeboyu sevmiyorum demiyorum ama gereksiz abartmalara hiç gerek yok!...
Tesadüflerle başlar her şey.