Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219512 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #960 : 22 Ekim 2008 - 18:53:24 »

Özlem Tekin

« Yanıtla #960 : 22 Ekim 2008 - 18:53:24 »

« Yanıtla #961 : 22 Ekim 2008 - 19:55:27 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
bu yıl eurovisiona 2 isim kaldı şebo ve hadise ve hadise seçildi .çünkü hadise zayıf ve genç :D::D:

şööle desek daha ılımlı olur sanırım:D hı:  hafif etine dolgun ve olgun bi aplamız şebo:D ( gerçi bnm tabirimle başka bişiye benzioda..yazınca  siliolar sora  ahahaha):D
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #962 : 22 Ekim 2008 - 21:09:37 »

Çevrimdışı sarah

• Üye
  • **
  • временной
yaşının makara konusu edilmesini eziklik(yapanlar açısından) olarak görüyorum.
canlı performansı dışındaki tüm özelliklerini beğeniyorum. Sürekli ortalıklarda görünmemesi, her b.ka atlamaması (duruşunu değiştirmemesi), yapmacık davranmamasını taktir ediyorum. Çoğu şarkı sözünü beğeniyorum.Yeni albüm nasıl olacak merakla bekliyorum. '''Ondan nefret ediyorum'' diyen biri bile kesinlikle dinleyecektir yeni şarkılarını.

böyle özellikte birisi olduğunu düşünmeme rağmen onda 'iticilik' seziyorum.

uzağım...
« Son Düzenleme: 22 Ekim 2008 - 21:35:25 Gönderen: sarah »
Whiplash!!!!        ._.

parazitlerimi seviyorum

« Yanıtla #963 : 22 Ekim 2008 - 23:32:52 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
yaşının makara konusu edilmesini eziklik(yapanlar açısından) olarak görüyorum.
canlı performansı dışındaki tüm özelliklerini beğeniyorum. Sürekli ortalıklarda görünmemesi, her b.ka atlamaması (duruşunu değiştirmemesi), yapmacık davranmamasını taktir ediyorum. Çoğu şarkı sözünü beğeniyorum.Yeni albüm nasıl olacak merakla bekliyorum. '''Ondan nefret ediyorum'' diyen biri bile kesinlikle dinleyecektir yeni şarkılarını.

böyle özellikte birisi olduğunu düşünmeme rağmen onda 'iticilik' seziyorum.

uzağım...
Resmen benim düşüncelerimi anlatmışsın.. +1

« Yanıtla #964 : 22 Ekim 2008 - 23:48:38 »

ARGo77

• Ziyaretçi
Ne iyi ne kötü.
İyi olan tarafı, kendi kanaatımca kötü olan tarafından daha ağır basıyor. Fazla irdelememek gerekiyor aslında....  .cool.

« Yanıtla #965 : 23 Ekim 2008 - 20:44:08 »

Çevrimdışı SeDaEnGiN

• Aktif Üye
  • (๏̯͡๏)
    • SeDa
bu yıl eurovisiona 2 isim kaldı şebo ve hadise ve hadise seçildi .çünkü hadise zayıf ve genç :D::D:
5E'cim yarışmada fizik yarışmıyor ses yarışıyor.

Bu da şebnemde var,Hadisede var tabiiii ama en iyi ses ikisinin arasında Şebnem'de

Soulmates never die   

« Yanıtla #966 : 23 Ekim 2008 - 21:05:26 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Şebnem Ferah ve Eurovision'la ilgili bir haberde benden:

Eurovision'da bu yıl Türkiye'yi kim temsil etsin? Sertap Erener, ŞEBNEM ETSİN diyor

TRT’de yarışma için ünlü rockçı Şebnem Ferah'ın 'yaşlı ve kilolu' olduğunu düşünen bir kesimin de olduğu iddia edildi.

Rusya'da yapılacak 54’üncü Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi kimin temsil edeceği merakla beklenirken yeni bir isim ortaya atıldı.

2003’teki Eurovision’da Türkiye’ye büyük bir gurur yaşatarak birinci olan Sertab Erener ‘Yarışma için adayım Şebnem Ferah’tır’ dedi. Sanatçının önerisi TRT çalışanlarını harekete geçirdi.

TRT, Ferah’a henüz teklifte bulunmadı ancak görüşmeler sürüyor.

Bu arada TRT’de yarışma için ünlü rockçının yaşlı ve kilolu olduğunu düşünen bir kesimin de olduğu iddia edildi.

Link: http://www.nethaber.com/Yasam/74767/Eurovisionda-bu-yil-Turkiyeyi-kim-temsil-etsin

sedacığım işte bu haberde diyolar şeboya yuaşlı ve kilolu.bende burdan bi espiri yaptım ama yalnış anladınıız :D

« Yanıtla #967 : 23 Ekim 2008 - 21:43:57 »

Çevrimdışı SeDaEnGiN

• Aktif Üye
  • (๏̯͡๏)
    • SeDa
Emreciğim özür dilerim anlamamışım.Gerçekten yaşlı,kilolu ama tecrubeli ama bence hayko gitmeliydi

Soulmates never die   

« Yanıtla #968 : 23 Ekim 2008 - 22:48:58 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
uykumun en tatlı yerinde , sesiyle uykumu bölen kişi .

aha =)
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #969 : 24 Ekim 2008 - 13:37:09 »

Çevrimdışı volkanesh

• Üye
  • **
  • BeRTuĞCeMiL(iyiki varrsın)
Bence katılmalıydı

« Yanıtla #970 : 24 Ekim 2008 - 16:27:53 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
o aşk şarkıları artık sıkmaya başladı işallah yeni albümünde daha hareketli parçalar olur bide bi tane ingilisce sölesin dicem yavaş yavaş yurt dışına açılması bakımından onu tetikler die bring me to life ı batırmıştı :D  ''hareketli şarkılar şebnem please''
schhh..

« Yanıtla #971 : 24 Ekim 2008 - 18:42:59 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
evet.artık değişiklik yapıp hareketli şarkılar sölesin azda olsa.ingilizce sölemesin tafsiyem sadece :D
ayrıca yurtdışına çıkma gibide bi derdi yok acaba kendine güvenmiyormu

« Yanıtla #972 : 24 Ekim 2008 - 19:19:46 »

Çevrimdışı drown

• Cool
evet.artık değişiklik yapıp hareketli şarkılar sölesin azda olsa.ingilizce sölemesin tafsiyem sadece :D
ayrıca yurtdışına çıkma gibide bi derdi yok acaba kendine güvenmiyormu

Şebnem Ferah sevmem ama bu mesajları gördükçe savunasım geliyo kadını yurtdışına açılmamasından dolayı kendine olan güvenini sorgulamak ne kadar mantığa sığar merak ediyorum...Eminim başka sebepleri vardır...
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #973 : 24 Ekim 2008 - 19:35:10 »

furkiii

• Ziyaretçi
şebnem'e çok sorulan sorulardan biridir aslında bu ve yurt dışına gerçek anlamda açılmak için gidip orada yaşamak,uzun zaman orda kalmak gerektiğini,aslında burada olup da birkaç ingilizce şarkı yapıp oraya şarkı göndermenin doğru olmayacağını,başka bir ülkede gerek barlarda sahne alarak,vs. yöntemlerle yine buradaki gibi en baştan-sil baştan bir kariyer yapmak gerektiğini belirtir ki bence doğru söyler,ayrıca bir de kimse o kadar güzel müzik varken ordan yeni biri gelsin diye beklemez tarzında çok da mütevazi bir ifadesi vardır,kendinle olan güvenle bir alakası olacağını zannetmiyorum..

« Yanıtla #974 : 28 Ekim 2008 - 23:16:03 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
e volvox ta yabancı sölüodu hemde güsel sölüodu ama o sonra tek başına konserlerde sölediği yabancı şarkılardan sonra hiç sölemesin daha iyi diyesi gelio insanın ama yabancı şarkı içinde deneyimi var ta volvox tan
schhh..