Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219469 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #1110 : 14 Temmuz 2009 - 10:28:06 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
boşuna şebnem eurovision ikilisini konuşmayın çünkü ölse oraya gitmez
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Özlem Tekin

« Yanıtla #1110 : 14 Temmuz 2009 - 10:28:06 »

« Yanıtla #1111 : 14 Temmuz 2009 - 16:27:44 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
Pardon da trash metal ve seksenli yılların heavy metalini karıştıran biri mi bizi iyi temsil edebilirmiş eurovisionda? Mor ve ötesi de gitti ve sonucu gördük,affedersiniz. Hem de bir rock grubu konseptine sahip oldukları halde. Şebnem tek başına rock mumetal müzik mi nedir,onun hangisiyle tek başına sahnesiini doldurup iyi bir başarı alabilir? Sanırım birileri hala anlamadı eurovision yarışmasının ne kadar ''kitsch'' öğeler üzerine kurulu olduğunu. İşte bu yüzden hande yener mi şebnem ferah mı dersen, hande yenerdir her koşulda bu yarışma için tercih edilmesi gereken. Handenin tarzı avrupada yendi yutuldu deniyorsa,avrupada şuan yapılan müzik türü nedir acaba? Electro pop,electro clash,electronica,minimal,industrial,acid jazz,lounge. Bunların hepsi de elektronik müziğin alt türleri. Handenin tarzının yenilip yutulmadıgını iki örnekle destekleyebilirim ben. Biri lady gaganın listeleri bir sene içerisinde alt üst etmesi ve aşırı beğenilmesi ( Giyim,duruş benzerliğini google görsellerden görebilirsiniz. Acele etme klibini ve  lady ganın diğer kliplerini izleyip aradaki klip ve duruş benzerliğini de görebilirsiniz) İkincisi minimal düzeyde yapılan elektro pop şakrıları. Hipnoz şarkısı ve pet shop boys'un love etc şarkısını bi dinleyim derim.

« Yanıtla #1112 : 14 Temmuz 2009 - 16:58:40 »

Çevrimdışı Alfredo_James_Pacino1

• Deneyimli Üye
şebnemi seviyorum şebnemin katılmasını istiyorum ayretten başarısız olsa bile suç şebnemde olmaz o anlamazlar şebnem napsın I love you şebooooooo  .oley.
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2009 - 16:59:24 Gönderen: furkiii »
İlahi bir aşktır bu şakayla karışmasın...

« Yanıtla #1113 : 14 Temmuz 2009 - 18:12:38 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
Pardon da trash metal ve seksenli yılların heavy metalini karıştıran biri mi bizi iyi temsil edebilirmiş eurovisionda? Mor ve ötesi de gitti ve sonucu gördük,affedersiniz. Hem de bir rock grubu konseptine sahip oldukları halde. Şebnem tek başına rock mumetal müzik mi nedir,onun hangisiyle tek başına sahnesiini doldurup iyi bir başarı alabilir? Sanırım birileri hala anlamadı eurovision yarışmasının ne kadar ''kitsch'' öğeler üzerine kurulu olduğunu. İşte bu yüzden hande yener mi şebnem ferah mı dersen, hande yenerdir her koşulda bu yarışma için tercih edilmesi gereken. Handenin tarzı avrupada yendi yutuldu deniyorsa,avrupada şuan yapılan müzik türü nedir acaba? Electro pop,electro clash,electronica,minimal,industrial,acid jazz,lounge. Bunların hepsi de elektronik müziğin alt türleri. Handenin tarzının yenilip yutulmadıgını iki örnekle destekleyebilirim ben. Biri lady gaganın listeleri bir sene içerisinde alt üst etmesi ve aşırı beğenilmesi ( Giyim,duruş benzerliğini google görsellerden görebilirsiniz. Acele etme klibini ve  lady ganın diğer kliplerini izleyip aradaki klip ve duruş benzerliğini de görebilirsiniz) İkincisi minimal düzeyde yapılan elektro pop şakrıları. Hipnoz şarkısı ve pet shop boys'un love etc şarkısını bi dinleyim derim.

yavaş gel canım benim ..
 burası şebnem konusu handeyi başka yerde övebilirsin ... burda yazdıkların benimkilere cevap gibi duruyor zaten kendileriyle ilgili görüşüm gayet açıktır ...

tek başına sahneyi doldurmak falan yahu inanırmısın okudum okudum hiç bişey çıkartamadım yazdıklarından madem şebnemi eziceksin başka yerden dene ya :D

konuyu tam biz toparlamışken o kadar farklı yöne götürmüşsün ki :D sana şimdi ne yazarsam cevabı gelecek eminim :D hande yeneri dinlemekten çok örnek almaya başlamışsınız bakıyorum :D

Konu Şebnem Ferahtır ..

Aksi mesajların hepsi silinecektir ..

« Yanıtla #1114 : 14 Temmuz 2009 - 22:16:57 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Albüm ne ara çıkıyomuş?
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #1115 : 15 Temmuz 2009 - 00:10:56 »

« Yanıtla #1116 : 15 Temmuz 2009 - 00:26:52 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Yav bi aralar 2010'da/a doğru çıkacak falan deniyodu? Atıyo muyum ki? =/
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2009 - 00:27:32 Gönderen: Super Sonic »
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #1117 : 15 Temmuz 2009 - 17:19:50 »

furkiii

• Ziyaretçi
forumlarda ağustos söylentileri görüyorum ama muhtemelen daha sonrasına kalır,2009 yılında da gelebilir yani..

« Yanıtla #1118 : 17 Temmuz 2009 - 20:49:22 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Şebnem Ferah katılmasın Eurovision a (:

Aslında şu Eurovision a bütün kıytırık şarkıcılarımız gidebilir bi mahsuru yok zaten hiçbirimiz sallamıyoruz dimi :) Şebnemden hoşlanmasamda Eurovision gibi bi yarışmaya yakıştığını da düşünmüyorum açıkçası :)
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #1119 : 20 Temmuz 2009 - 13:55:17 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Allahım bi şarkı bu kadar batırılır bu kadar iğrenç söylenir ya..öz keşke bu şarkı senin olsaydıda sen söyleseydin..hele şu "uuuuu" diye uluduğu bi yer varya tam iğrenç keşke canlı performansı orayı orjinal kayıtta yapabildiğini yapacak kadar iyi olsa şebnemin

http://www.youtube.com/watch?v=0keceMXwNWE
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2009 - 13:59:09 Gönderen: shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #1120 : 20 Temmuz 2009 - 14:03:49 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
Allahım bi şarkı bu kadar batırılır bu kadar iğrenç söylenir ya..öz keşke bu şarkı senin olsaydıda sen söyleseydin..hele şu "uuuuu" diye uluduğu bi yer varya tam iğrenç keşke canlı performansı orayı orjinal kayıtta yapabildiğini yapacak kadar iyi olsa şebnemin

nesini kötü söylemiş anlamadım ...

izlediğim en güzel şebnem ferah performanslarından ..

« Yanıtla #1121 : 20 Temmuz 2009 - 14:07:12 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
kötü işte hı:

« Yanıtla #1122 : 20 Temmuz 2009 - 14:13:45 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
hele şu "uuuuu" diye uluduğu bi yer varya tam iğrenç keşke canlı performansı orayı orjinal kayıtta yapabildiğini yapacak kadar iyi olsa şebnemin

öff sevmeyebilirsiniz anlarımda yani kulağımız çok şükür duyuyor :D

« Yanıtla #1123 : 20 Temmuz 2009 - 16:07:36 »

« Yanıtla #1124 : 20 Temmuz 2009 - 17:15:46 »

furkiii

• Ziyaretçi

programı da izlemiştim aslında zamanında,ben beğendim ve gayet de iyi söylediğini düşünüyorum..1-2 huu'yu ceren söylemiş zaten ve o pek önemli değil;şarkının her kelimesini söylemiş görüyorum ve başarılı da en başta hissederek söylediğine inanıyorum..=)