Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219471 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #1515 : 03 Nisan 2010 - 00:07:08 »

Çevrimdışı DiviNeSouL

• Aktif Üye
Şebnem Ferah Balıkesir'de Konser Verdi
Türkiye'deki rock müziğin ünlü yıldızlarından Şebnem Ferah Balıkesir'de hayranlarına unutulmaz bir konser verdi.
Balıkesir Gala'da düzenlenen kapalı salon konserini yaklaşık 2 bin kişi izledi. Şebnem Ferah hayranları salonu erkenden doldururken, ünlü sanatçıya kendi orkestrası eşlik etti. Sahne ve ses düzeni ise İstanbul'dan getirildi. Organizatör firma ve sponsorların kurduğu düzen beğeni toplarken hostes kızların görev yaptığı özel stantlarda sadece tek firmaya ait olan sigara satışı yapıldı. Konserde sigara ve alkol kullanma yasağı görevlilerin de denetimiyle tam olarak uyuldu. Sahneye tam saatinde çıkan güzel sanatçı yaklaşık iki buçuk saat süren performansıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Eski ve yeni albümünden en popüler olan parçalarını seslendiren Şebnem Ferah şarkılarını hayranlarıyla berebar söyledi.

BATERİ ŞOV
Ünlü rock yıldızı, sahneye siyah derin göğüs dekolteli kapalı kıyafetiyle çıktı. Ayağındaki yüksek topuklu siyah çizmeleri kıyafetine uyum sağlayan sanatçı şarkılarını seslendirdiği telsiz mikrofonun haznesini kıyafetinde yer olmayınca çizmesine taktı. Büyük bir hayran kitlesi bulunan Şebnem Ferah'ı coşku ve keyifle izleyen gençler konseri cep telefonlarına kaydettiler. Balıkesir konserinde büyük bir moral bulan sanatçı şarkıların arasında hayranlarıyla neşeli sohbetler de etti. Şebnem Ferah sesi ve şarkılarıyla olduğu kadar bateristliğiyle de hayranlarının gönlünü fethetti. Şarkı arasında baterinin başına geçen sanatçı, uzun süre bateri solo yaptı. Anadolu turnesinde olduğu belirtilen Şebnem Ferah'ın Balıkesir'den sonra Balıkesir'den Malatya'ya geçti.

Özlem Tekin

« Yanıtla #1515 : 03 Nisan 2010 - 00:07:08 »

« Yanıtla #1516 : 05 Nisan 2010 - 17:48:54 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
Saçlarını mı kazıtmış o...Sanki tarafı 3 numara gibi duruyor  :D
eğer öyleyse hiç iyi durmamış onda :))

« Yanıtla #1517 : 05 Nisan 2010 - 17:50:54 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
eğer öyleyse hiç iyi durmamış onda :))
Yüzü çok ablak olmuş böyle,evet kesinlikle kazıtmış fotoğrafta bir hile vs. yok ise.. :p
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #1518 : 05 Nisan 2010 - 23:04:50 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Bu ne arkadaş ya bir resim ekledim yine karışmış ortalık;

Şebnem'in saçlarını kazıttğı falan yok bence, rüzgardan dolayı öyle gözüküyor...

Ki öyle olsa dahi Özlem'le kıyaslayıp ortalığı karıştırmak mantık dışı geldi bana   hı:

Lütfen bu gereksiz konuyu uzatmadan konuya devam...
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2010 - 23:05:41 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #1519 : 08 Nisan 2010 - 15:44:37 »

Çevrimdışı _**_govou_**_

• Yepyeni Üye
  • *
Şebnem sevilmezmi  hiç...
Dışarısı soğuk dışarısı kirliydi yenildim...
Aç kapını yalnızlığım ben geri geldim...

« Yanıtla #1520 : 08 Nisan 2010 - 18:26:00 »

Çevrimdışı delgeç

• Üye
  • **
17 nisan izmir konserinde kısmetse görüşecez kendileriyle sevenlerine duyrulur bir isteğiniz varmı kendilerinden:)Ç::)

« Yanıtla #1521 : 09 Nisan 2010 - 21:02:24 »

Çevrimdışı m-r-t

• Üye
  • **
mersine gelsin adresinide al mektup hediye falan yolliyyim hmm başka yeni albüm için uzun bir ara vermesin yine evannescence hakkında ne düşünüyor... sığmaz onla konuşacaklarım :) :) doya doya eğlen :D

« Yanıtla #1522 : 09 Nisan 2010 - 21:53:31 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
"Uçurtma" acayip sardı bu aralar. Son albümündeki en iyi iş sanırım.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #1523 : 09 Nisan 2010 - 21:59:24 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri

''serapmış'' şarkısını dinlerken ağlamak geliyor içimden...
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #1524 : 09 Nisan 2010 - 22:19:53 »

Çevrimdışı DiviNeSouL

• Aktif Üye

''serapmış'' şarkısını dinlerken ağlamak geliyor içimden...

ben de Serapmış'a ayrı bir bayılıyorum bu aralar.

« Yanıtla #1525 : 09 Nisan 2010 - 22:47:59 »

« Yanıtla #1526 : 09 Nisan 2010 - 23:15:40 »

ARGo_

• Ziyaretçi
ağlanacak kadar yoğun bir duygu fırtınasına hitap etmiyor bence..hele bu şarkıyı dinlerken halisülasyonlar görüyorum kendimi çölde muazzam bir boşlukta koştuğumu hissediyorum sonrada ani bir irkilmeyle serapmış diyorum ordan birileri "serap kim nan" diye kendi kafasında sualler oluşturacak i-ken ryu.suratıma bir avuç su çarpıyorum gözlerime yansıyor..ağlıyormuş izlenimi verip, yemekten ve içmeden (su içmeden) kesiliyorum..yok artık önüne gelen ağlıyor..puhahaha..şepnem perah aplam promosyon olarak albümünün(onun) yanında kağıt mendil de verseymiş daha bir makbule geçecekmiş :) hatta albümünün bir tarafına, burnunuzu silmeyin diyede ufak bir not şey ettirebilirmiş bak çok değişik bir hadise olurdu da olmadı:) neyse elemanlara dokunsak ağlayacaklar fazla kurcalamaylım:) yalnız, yalnız şarkısı güzel..klip çekilecek şarkıyı doğru seçmiş diyeyim fazla karakter ihlal etmeyeyim..İşgillenen olabilir..:) 

« Yanıtla #1527 : 09 Nisan 2010 - 23:45:58 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Ben ağlıyorum :)
Şebnem ablamla el ele düşünüyorum ve ağlıyorum....
Bu şarkı çok derin (Mariana'dan da beter)
Birde bu şarkıyı dinlerken yan komuşumuz olan Serap Teyze aklıma geliyo ve ben yine ağlıyorum...

« Yanıtla #1528 : 10 Nisan 2010 - 08:36:43 »

Çevrimdışı delgeç

• Üye
  • **
mersine gelsin adresinide al mektup hediye falan yolliyyim hmm başka yeni albüm için uzun bir ara vermesin yine evannescence hakkında ne düşünüyor... sığmaz onla konuşacaklarım :) :) doya doya eğlen :D
bunları sorarsam herhalde beni atarlar kulisten gerçi kaldığı otelede gidicem babam sağolsunn...:):)

« Yanıtla #1529 : 10 Nisan 2010 - 11:29:51 »

Çevrimdışı m-r-t

• Üye
  • **
adres yeter bana fırsatı yakalamışken sor söylemez gerçi :)
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2010 - 11:39:12 Gönderen: furkiii »