Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219486 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #2625 : 03 Nisan 2012 - 01:25:44 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Bu kadın yarın ölse hakikaten ülkede yer yerinden oynar,bayağı bi toparlanamaz bi kitle.
İzin verilen 400 karakter

Özlem Tekin

« Yanıtla #2625 : 03 Nisan 2012 - 01:25:44 »

« Yanıtla #2626 : 03 Nisan 2012 - 09:04:55 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Atı alan Üsküdar'ı geçmiş, siz hala hangisi daha iyi diye tartışın...
Albüm satışları, verdikleri konser sayıları (ve de konser verilen yerler), albümlerdeki kendi şarkıları vs.. gibi daha bir çok şeye bakıldığında Şebnem'in müzikal anlamda Özlem'den çok önde olduğunu görmemek imkansız. Bunu inkar etmenin de manası yok artık bana göre.
Aynı tarz şarkılarla yapılan albümler meselesi için ben de hep ön yargı ile yaklaştım Şebnem'e. Ama TR'deki en güçlü seslerden biri olduğu halde, hala vokal eğitimi alacak kadar işine bağlı biri saygıyı hak eder benim gözümde.
Sonuç olarak;
Özlem'deki cesaret Şebnem'de, Şebnem'deki müzik hırsı da Özlem'de olsaydı şayet, ikisi de tadından yenmezdi şimdi.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2012 - 09:24:04 Gönderen: FIRATESER »
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #2627 : 03 Nisan 2012 - 10:18:27 »

Çevrimdışı badgirl

• Aktif Üye
  • ÖZLAND
Atı alan Üsküdar'ı geçmiş, siz hala hangisi daha iyi diye tartışın...
Albüm satışları, verdikleri konser sayıları (ve de konser verilen yerler), albümlerdeki kendi şarkıları vs.. gibi daha bir çok şeye bakıldığında Şebnem'in müzikal anlamda Özlem'den çok önde olduğunu görmemek imkansız. Bunu inkar etmenin de manası yok artık bana göre.
Aynı tarz şarkılarla yapılan albümler meselesi için ben de hep ön yargı ile yaklaştım Şebnem'e. Ama TR'deki en güçlü seslerden biri olduğu halde, hala vokal eğitimi alacak kadar işine bağlı biri saygıyı hak eder benim gözümde.
Sonuç olarak;
Özlem'deki cesaret Şebnem'de, Şebnem'deki müzik hırsı da Özlem'de olsaydı şayet, ikisi de tadından yenmezdi şimdi.

evet çok güzel bir özet oldu bu...

serox, arkadaşım bu diye hitap ettiysem kötü anlamda demedim,orda şakayla karışık bşy vardı...senin de espri anlayışın yok demekki,sana da o yönde bir eğitim vermek gerek galiba.. merak ettim türkolog fln mı olucan okul bitince bu ne hırs? insanların yanlışını düzeltmek çok mu hoşuna gidiyor? ayrıca sana düşmez benim müzik zevkimi değerlendirmek,sen bilirkişi diilsin bu konuda kusura bakma...

FOREVER

« Yanıtla #2628 : 03 Nisan 2012 - 10:38:53 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
abartmıyor musun ? gereksiz yere vuruyosun bence,yanlış hedef! şebnem bu piyasanın içindeki en doğru ve de en sağlam bi kaç isimden biri!

sadece 2 albümü olan emre aydın bile yapım şirketi kurmuş,sinema işine giriyormuş...

Abartmak mı!?
Sanatı formüle etmiş bir korkak o!
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2012 - 10:40:01 Gönderen: Sınır »
..

« Yanıtla #2629 : 03 Nisan 2012 - 13:53:47 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
evet çok güzel bir özet oldu bu...

serox, arkadaşım bu diye hitap ettiysem kötü anlamda demedim,orda şakayla karışık bşy vardı...senin de espri anlayışın yok demekki,sana da o yönde bir eğitim vermek gerek galiba.. merak ettim türkolog fln mı olucan okul bitince bu ne hırs? insanların yanlışını düzeltmek çok mu hoşuna gidiyor? ayrıca sana düşmez benim müzik zevkimi değerlendirmek,sen bilirkişi diilsin bu konuda kusura bakma...

Kafalar mı iyi anlamadım. Görüş belirttim, senin görüşünün üstüne. Ültimatom vermedim. Bu neyin savunuculuğu? Evet Türkçeye dikkat ederim. Yanlış da düzeltebilirim, burada sorun görmüyorum. "Bu" demek ne zaman espri oldu veya şakalaşma oldu bilemiyorum ama insanlara "bu" diyemezsin.  Ayrıca bir müzisyen olarak kendimi bilirkişi görüyorum, kusura bakma.

Kıyas yapmadım, sadece bu zat üzerinde kendi yorumumu yaptım senin yaptığın açıklama üzerinden bu kadar. Katılırsın, katılmazsın beni ırgalamaz. Hemen, sen ne bilirsin ki, bla bla... gibi liseli atışmasına çevirmeyin ortamı. Azıcık tartışmayı bilin.

« Yanıtla #2630 : 03 Nisan 2012 - 19:11:11 »

« Yanıtla #2631 : 03 Nisan 2012 - 19:47:51 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Geleneksel Şebnem Ferah Tartışması :)

Bilmem kaçıncı! :p

« Yanıtla #2632 : 03 Nisan 2012 - 21:03:48 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Netekim şampiyon da belli  :p

« Yanıtla #2633 : 03 Nisan 2012 - 21:13:30 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Bilmem kaçıncı! :p

Ben tartışma göremiyorum açıkçası. :D Done yok, bir şey yok. Biri sen çok biliyorsun, konuşma der, biri diyecek laf bulamayınca şarkı sözlerinden, filmlerden alıntı yapar.

Eee ne demişler; kel başa şimşir tarak.

« Yanıtla #2634 : 03 Nisan 2012 - 21:32:46 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Bundan sonra Şebnem Ferah ile ilgili olmayan her mesaj silinecektir. Ayrıca içinde Özlem ile ilgili kıyas geçen mesajlar da silinecektir. Bilginize.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #2635 : 06 Nisan 2012 - 13:18:55 »

Çevrimdışı soner16

• Daimi Üye
  • cesedine tukursem mi?
niye hep 2kliple kalio albumlerde yahuu :s

« Yanıtla #2636 : 06 Nisan 2012 - 13:21:47 »

Çevrimdışı soner16

• Daimi Üye
  • cesedine tukursem mi?
KADIN+CAN KIRIKLARI :)) bunlar gibi guzel album yok ya... bikmadan dinleriiiim gunlerceee :)))

« Yanıtla #2637 : 07 Nisan 2012 - 21:00:13 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

« Yanıtla #2638 : 07 Nisan 2012 - 21:56:52 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
KADIN+CAN KIRIKLARI :)) bunlar gibi guzel album yok ya... bikmadan dinleriiiim gunlerceee :)))
kelimeler yetse de iyi =)

« Yanıtla #2639 : 07 Nisan 2012 - 21:57:45 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
sigara albümü araklama sözlerle dolu çok iğreti duruyor :S